Şimdi Ara

Mini Fırın Tavsiyesi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
10
Favori
330.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam suf 5000 den herkes memnun diye onu aldım bende insallah suf 4000 gibi değildir.

Pazartesi gelecek bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    içiniz rahat olsun sizinki arçelik'in iyi modellerinden, bizimki üretim sırasında araya kaynamış ...
    ben daha küçüktür diye 4000 almıştım ama hata ettim, suf 5000 için iyi yorumlar okumuştum, güle güle kullanırsınız inşallah ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.

• Dostlar merhaba,

Arçelik suf 5000 msgi fırınım ile kek pogoca ve fırında balık yaptık. Çok güzel oldu hepsi beklediğimizi aldık memnun kaldık.

Bir sorum olacak bu fırını kullananlara patlıcan kebabını filan hangi fonksiyon da ve hangi tepsi bölmesinde yapıyorsunuz kullanım kitabında göremedim.

Herhalde alt üst ısıtma fan açık 2. Bölmede yapılıyordur.

ızgara filan yaparken sadece üst ısıtıcıyı açıp fansiz en üst rafa koyacağız sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 9 Nisan 2020; 18:42:6 >
  • Arkadaşlar bu fırınlar arasında ne fark var bulamadım bir türlü
    4558 dijital tamam. 3'ü arasında başka fark olması lazım
    bilen yazsın bir zahmet

Mini Fırın Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimmorrison84 -- 17 Nisan 2020; 13:24:57 >
  • jimmorrison84 kullanıcısına yanıt
    4558 ve 4552'nin kapağı çift cam ... dijital olmasının yanında ayrıca 4558'in düğmeleri içeriye gömülebiliyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 17 Nisan 2020; 18:0:13 >
  • NETGUYTR N kullanıcısına yanıt
    Merhaba anneme arçelik 30 qbb almayı düşünüyorum, 2 kişiler. Online alacağım için boyut konusunda emin değilim. 2 kişi için arada çok kalabalık olmayan misafir için ideal midir? Memnun musunuz fırınınızdan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıdaki yorumları okuyunca Simfer almaya karar verdim.
    Arçelik biraz daha pahalı.

Peki en az enerji harcayan bunlardan hangisi arkadaşlar?
  • Merhaba, mini fırın arayışındayım. 2 kişi kullanacak ve yer sıkıntısı var o yüzden midi düşünmüyoruz. Arçelik/Beko biraz pahalı geldi, açıkçası mini bir fırın için 600-700 lira ödemek istemiyorum. Simfer fırınların mini versiyonları yok, Luxell'in de malzeme kalitesi çok kötü deniyor 1-2 yıl içinde dağılacak bir şey almak istemiyoruz. 30-40lt arası öneriniz var mıdır?

Araştırmam sonucu Simfer 4242 düşünüyorum. Sizlerin fikirlerine de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 1 Mayıs 2020; 18:58:36 >
  • valideye mini fırın alacağız 4 kişilik aile evi simfer m4559 Amazonda 500₺. nasıldır gözüme kestirdim ama pek anlamam fırından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

valideye mini fırın alacağız 4 kişilik aile evi simfer m4559 Amazonda 500₺. nasıldır gözüme kestirdim ama pek anlamam fırından?
    Simfer mini fırın konusunda iyi bir markadır.Ben senin bahsettiğin modelin aynısı aldım 3 gün oluyor.Pişirmesi gayet güzel, içindeki turbo fan sessiz, içinde lamba var yemekleri görmen için, çift camlı.Ancak dijital göstergesi var kullanımında biraz sıkıntı olabilir çünkü her defasında ayar istiyor.Bir de yemeği fırına vermeden önce fırını 10 dakika önceden ısıtın.Tavsiye ederim..
    Aşağıdaki bağlantıda anlatılıyor izleyin isterseniz.https://www.youtube.com/watch?v=PrPv8JHJGMQ

• Merhabalar anneme hediye olarak mini fırın almak istiyorum. F/P açısından Simfer'in 3420 modelini gözüme kestirdim. Nasıldır kullanan varsa yorum yapabilir mi veya 300-400 tl arası başka önerisi olan var mı?

Edit : Biraz araştırmalarım sonucu bütçeyi çoğaltarak Simfer'in 4559 modelini beğendim ama 20 tl daha fazla vererek Simfer 7003 alınabiliyor. Sizce hangisi tercih edilmeli? Bu modelleri kullananlar var mı?
    Bayberty hocam yardımcı olabilir misiniz acaba? Bir de bu simferin 4559 modeli 800 watt diyor. Bahsedilen Arçelik suf 5000 MEB 2400W aralarında bu kadar güç farkı olması normal mi? Fiyat farkı olarak 100 TL fark var alt tarafı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 10 Mayıs 2020; 20:18:22 >
  • Simfer m4559 aldım valideye geçen ay altı iyi pişirmiyor dedi beğenen iade ettim. 500₺ civarı önerisi olan var mi? 45 litre civarı büyüklüğünden memnundu.

• Suf 5000 mgsi Arçelik

Sadece alttan ısıtma fonksiyonu yok, değil mi ?

Ekmek yaparken lazım oldu. Bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

Suf 5000 mgsi Arçelik

Sadece alttan ısıtma fonksiyonu yok, değil mi ?

Ekmek yaparken lazım oldu. Bulamadım.
    bizim suf4000'de var, 5000'de de illaki vardır diye düşünüyorum ... bizimkinde sağ alttaki "kare içinde alt çizgi" simgesi ...
  • Arkadaşlar merhaba. Yarın Bim'e Kumtel KF-6135 Mini Fırın geliyor. Bu ürün nasıldır tek kişi yaşayan birisini idare eder mi? Bazı yorumlar okudum dengeli ısıtmıyor bir tarafı pişirirken bi taraf soğuk kalıyor şeklinde bu doğru mudur acaba?
    https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/mini-firin/aktuel.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar merhaba. Yarın Bim'e Kumtel KF-6135 Mini Fırın geliyor. Bu ürün nasıldır tek kişi yaşayan birisini idare eder mi? Bazı yorumlar okudum dengeli ısıtmıyor bir tarafı pişirirken bi taraf soğuk kalıyor şeklinde bu doğru mudur acaba?
    https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/mini-firin/aktuel.aspx
    Bilgisi olan var mı ona göre sabah Bim'e uğrayacağım? :)
  • Arkadaşlar merhaba ben de fırın arayışındayım. Birşey dikkatimi çekti aşağıda linklerini verdiğim itimat ve arzum marka fırınların tasarımı birbirine çok benziyor. acaba bunlar aynı fırın olmasına rağmen arzum, itimat markasına fason üretim mi yaptırıyor. ayrıca eğer kullanan varsa itimat nasıl bir markadır güvenilir mi?

https://www.amazon.com.tr/Arzum-AR293-Midi-Fırın-Metal/dp/B07996NG7T/ref=sr_1_10?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=mini+fırın&qid=1601816152&sr=8-10

https://www.hepsiburada.com/itimat-7022-40-lt-koseli-turbo-mini-firin-inox-p-HBV00000QABGH

• merhabalar, amazon tr’de bazı fırınlarda indirim var. Önerebileceğiniz yada bu sıralar alanınız var mı? Simfer ürünleri indirimde fakat üstüne biraz koyup Arçelikte alınabilir kararsızım.

• merhabalar,

iki ürün arasında kaldım. tecrübesini paylaşacak olan var mı? @Bayberty

simfer m4552

aröelik suf 5000 msgi

ikisi arasında tam 2 kat fiyat farkı var. diğerlerini kafadan eledim zaten. gerek youtube gerek sosyal medya yorumlarını okudum, sorunsuz fırın yok. kimse aldıgı üründen yüzde yüz memnun değil. çeşitli videolarda ürünleri yerin dibine batıran da olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylgzn -- 27 Aralık 2020; 23:52:6 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.