Şimdi Ara

Mini fırın tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
15.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

arzum AR 252 kesinlikle tavsiye etmiyorum fırın içi ledler kısa bir süre yanmamaya başladı ayrıca program tuşları kısa sürede aşındı.

sinboyu da evime sokmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 24 Şubat 2013; 1:34:19 >
  • Arçlik MF35B fiyat/performans olarak bence mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Arçlik MF35B fiyat/performans olarak bence mükemmel

kendi sitesinde 243 yazmışlar bayide 150ye verirler mi dersiniz?

http://www.arcelik.com.tr/midi-firin-kampanyasi-MF-32-B-Mini-Firin.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Arçlik MF35B fiyat/performans olarak bence mükemmel

Merhaba candoğan bey 200 tl yi geçmeyecek sorun çıkarmayacak mini fırın tavsiyesi istiyorum.

Bir de Luxell 3580 fırın hakkında yorumunuzu alabilirmiyim?
  • yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    ne yaptınız aldınızmı fırını _?
  • king0653 kullanıcısına yanıt
    almadık ama bosch veya simfer olacak.
  • Arçelik iyi mini firinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midi fırında Arçelik MF 44 EI model iyi bir tercih olacaktır. Forumda alıp kullananlar vardı. Bizde alacaktık ama geçen yılki anneler günü indirimini kaçırmıştık. O zaman iyi bir fityattan satılmıştı. Fanlı olmasından ötürü aynı anda 2 yemek pişebiliyor. Bir de Luxell Börekçi'yi hiç tavsiye etmem. Anneannemin var hiç güzel pişirmiyor. 1 saat geçse bile hamur tam pişmemiş oluyor. Sanki çok az ısıtıyor gibi.
  • Akel AF730 kırmızı olan mini fırını hem fiyat olarak uygun hem de atılan yorumlar fena değil gibi.
    Var mı kullanan arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

arçelik bekodan al derim pişirmeleri gayet güzeldir ve bu tio ürünleri kullandım ve gerçekten hem iyi pişirmiyor hemde ısı kaybı ve parayı çöpe atmış olursun

Kesinlikle arçelik tavsiye etmem. (Beko-Aygaz da aynı firma) 1996'da işe başlamamdan bu yana aldığım arçelik ürünlerin (çamaşır makinesi hariç) hiç birinden memnun kalmadım. (Müzik seti, şofben, ocaklı fırın, annemlere şofben, geniş hacimli buzdolabı) Sadece çamaşır makinesi bir defa elektrik kaynaklı arızalandı. Diğerleri hiç randıman vermedi. Beklenti ve ihtiyaçları karşılamayınca bir daha arçelik almamaya karar verdik.
    Mini fırından daha çok elektrikli (Kumtel-1500 watt) termostatlı ocak tavsiye ederim. Hem su ısıtıcı, hem de diğer ısıtma ve pişirme işlerinde çok kullanışlı. Başka markalar da var. Ancak hem 1000 watt hem de daha pahalı... Biz bim marketten aldık çok memnunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus-emre

quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

arçelik bekodan al derim pişirmeleri gayet güzeldir ve bu tio ürünleri kullandım ve gerçekten hem iyi pişirmiyor hemde ısı kaybı ve parayı çöpe atmış olursun

Kesinlikle arçelik tavsiye etmem. (Beko-Aygaz da aynı firma) 1996'da işe başlamamdan bu yana aldığım arçelik ürünlerin (çamaşır makinesi hariç) hiç birinden memnun kalmadım. (Müzik seti, şofben, ocaklı fırın, annemlere şofben, geniş hacimli buzdolabı) Sadece çamaşır makinesi bir defa elektrik kaynaklı arızalandı. Diğerleri hiç randıman vermedi. Beklenti ve ihtiyaçları karşılamayınca bir daha arçelik almamaya karar verdik.
    Mini fırından daha çok elektrikli (Kumtel-1500 watt) termostatlı ocak tavsiye ederim. Hem su ısıtıcı, hem de diğer ısıtma ve pişirme işlerinde çok kullanışlı. Başka markalar da var. Ancak hem 1000 watt hem de daha pahalı... Biz bim marketten aldık çok memnunuz...

hoca fırınla elektrikli ocağın alakası ne? fırın yerine ocak al demıssın...

• bosch, siemens ve arçelik ten şaşma
  • drekt_pitt D kullanıcısına yanıt
    Elbette fırının yeri ayrı. Ancak mini fırında yapılabilecek pek çok şey (ısıtma, buz çözme gibi) elektrikli ocakla da pek güzel yapılabiliyor. O bakımdan belirttim.
  • arçelik sorun çıkarmaz
  • arçelik yada siemens olabilir
  • ARZUM AR253 Cookart almayı planlıyorum media markt da 149 liraya düşmüş. Önerirmisiniz ? ayrıca BlueHouse ve Essenso modelleri de yaklaşık fiyatlarda hangi markayı önerirsiniz ? Lüxell almayacağım kesin şimdiden belirteyim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.