Şimdi Ara

Minecraft'ı Nereden? Nasıl? Ne kadara alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
50.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sıralar bu oyunu oynamak istiyorum ama nereden nasıl alacağımı bilmiyorum. Fiyatını da merak ediyorum. Ama almadan önce bir de demosu falan varsa atarsanız sevinirim, deneme amaçlı. Ayrıca oyunu benim pc kaldırır mı acaba?

XP
    128 mb geforce fx 5200
    768 mb ram
    2.40 GHz

• Oyunun sitesini ve satin alma yerini PM olarak atacağım.
    Oyunun fiyatı $26.95 Amerikan Dolarıdır. 56 Türk lirası yapıyor heralde. :=)
    Ekran kartı ve Ram Yetersiz gibi görünüyor :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkantik -- 15 Eylül 2012; 15:21:02 >
  • 4x4 veya 8x8 texture pack kullanırsan kaldırır.
  • çok degil 400 liraya felan bu oyunu kkaldıracak pcler var bence o pc ile daha fazla takılma. hatta 400 bile degil daha aza bulabilrsin
  • Demo yok ama korsan var. İnternette araştırabilirsin. İlk önce oradan dene.
  • dostum oncelikle o ram'le bu oyunu oynaman imkansiz. en az 4gb ram gerekli kasmadan oynaman icin. oyunun demosu var adami yanlis bilgilendirmeyin.www.minecraft.net sitesine uye olup indir oyunu. launcher'a kullanici adi sifreni girdigin zaman user not premium hatasi alirsin. fakat orada play offline gibi bir secenek olur orada offline oynayabilirsin. eger server'larda arkadaslarinla oynamak istersen yine ayni sitede uyeligini girip ana sayfadaki buy minecraft yazisina tiklayarak satin alabilirsin. paypal veya kredi karti ile satin alma imkanin var. ben paypal ile satin almistim.
    edit: fiyat 26 dolar degil 19 euro. bu da 45 liraya denk geliyor. dolar olan amerika satis fiyati. satin alma ekraninda turkiye'yi sectiginiz zaman 26 dolar 19 euro'ya donusuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaXesoX -- 24 Eylül 2012; 14:32:33 >

• Aynı sorun bendede var nerden alacağımı bilmiyorum ve 18 'ime 1 sene var :) yani k.kartımda yok . yardımcı olursanız sevinirim :)

Bilgisayar Özelliklerim :
    Corsair 8 GB Ram
    ATI Radeon HD6850 Ekran Kartı
    i5 İşletim sistemi
    ve Asus anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudoraa -- 28 Eylül 2012; 17:07:32 >
  • o sistem minecraftı kastırır dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaXesoX

dostum oncelikle o ram'le bu oyunu oynaman imkansiz. en az 4gb ram gerekli kasmadan oynaman icin. oyunun demosu var adami yanlis bilgilendirmeyin.www.minecraft.net sitesine uye olup indir oyunu. launcher'a kullanici adi sifreni girdigin zaman user not premium hatasi alirsin. fakat orada play offline gibi bir secenek olur orada offline oynayabilirsin. eger server'larda arkadaslarinla oynamak istersen yine ayni sitede uyeligini girip ana sayfadaki buy minecraft yazisina tiklayarak satin alabilirsin. paypal veya kredi karti ile satin alma imkanin var. ben paypal ile satin almistim.
    edit: fiyat 26 dolar degil 19 euro. bu da 45 liraya denk geliyor. dolar olan amerika satis fiyati. satin alma ekraninda turkiye'yi sectiginiz zaman 26 dolar 19 euro'ya donusuyor.

256mb Ekran Kartı
    512 Ram
    3 GHZ

Ben Kasmadan Oynuyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Gizli_Kimlik

quote:

dostum oncelikle o ram'le bu oyunu oynaman imkansiz. en az 4gb ram gerekli kasmadan oynaman icin. oyunun demosu var adami yanlis bilgilendirmeyin.www.minecraft.net sitesine uye olup indir oyunu. launcher'a kullanici adi sifreni girdigin zaman user not premium hatasi alirsin. fakat orada play offline gibi bir secenek olur orada offline oynayabilirsin. eger server'larda arkadaslarinla oynamak istersen yine ayni sitede uyeligini girip ana sayfadaki buy minecraft yazisina tiklayarak satin alabilirsin. paypal veya kredi karti ile satin alma imkanin var. ben paypal ile satin almistim.

256mb Ekran Kartı
    512 Ram
    3 GHZ

Ben Kasmadan Oynuyom

kasmadan dediğin kac fps ile oynuyorsun? ss çekip yollarsan sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

256mb Ekran Kartı
    512 Ram
    3 GHZ

Ben Kasmadan Oynuyom

Aferdersin Anlamadım Ayarların SS'si Mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

256mb Ekran Kartı
    512 Ram
    3 GHZ

Ben Kasmadan Oynuyom

Aferdersin Anlamadım Ayarların SS'si Mi ?

ayarların değil oyun esnasında F3'e basıp ss çekebilirsin. F3'e bastığın zaman çıkan yazılarda fps yazıyor.

• Bir arkadaş korsan versionu atmıştı onu bir deneyeyim seversem alacağım dedim. Ama onu açmadı pc. Bir hata verdi o hatayı arattım youtubeda falan bir sürü bu sorunu yaşayan varmış. Bütün çözümleri denedim yine işe yaramadı. Anlayacağınız minecraft bana yalan oldu.
  • Korsan oynasak ne gibi dezavantajları olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Korsan oynasak ne gibi dezavantajları olur?

Minecraft'i satin alirsan 'hss_err_pid' hatasini almassin, Turkiye'deki serverlarin basarizisligini anlarsin, kendi skinini yapip tarz olusturursun, en azindan kaliteli serverlara girersin mp oynamyi seviyorsan bu konudada soyle bir ornek veriyim 500 kisilik mchg.com un(du yanlis hatirlamiyorsam) serveri var 400 kisi saat kacta girersen oluyor ve Allah'in bi gunu lag yok ve bizdEkilerde degisik kendine ozgu hunger games plugini var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCrafter

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Korsan oynasak ne gibi dezavantajları olur?

Minecraft'i satin alirsan 'hss_err_pid' hatasini almassin, Turkiye'deki serverlarin basarizisligini anlarsin, kendi skinini yapip tarz olusturursun, en azindan kaliteli serverlara girersin mp oynamyi seviyorsan bu konudada soyle bir ornek veriyim 500 kisilik mchg.com un(du yanlis hatirlamiyorsam) serveri var 400 kisi saat kacta girersen oluyor ve Allah'in bi gunu lag yok ve bizdEkilerde degisik kendine ozgu hunger games plugini var

Haklısın, o hatayı ben de almıştım

• Kredi kartiyla sitesinden alinabiliyor ama hala Turkiye'de resmi bi saticisi yok. Banka kartlariyla alamiyorsun Teknosa D&R gibi Türk magazalarda satisi yok. Buyuk eksiklik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodrin kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarın kaldırır merak etme sitemden ücretsiz indirebilirsin
  • Minecraft Bugünkü Parayla 55-60 TL Ama Crackli Oynarsın (Hatta Oyunun Yapımcıları jeb_ ve Notch: ''Cracklı Oynayabilirsiniz Ama Premium Alırsanız Üzülmeyi Unutmayın'' dedi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.