Şimdi Ara

Millenicom kafasına göre abonelik açıyor. DOLANDIRICI FİRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millenicom 22/09/2023 tarihinde hiçbir başvurum olmamasına rağmen. ellerinde kimlik imza yada e devletten onay olmamasına rağmen kafalarına göre abonelik başlattı. Bu firma benim gözümde dolandırıcıdır. ben tesadüfen e devlete girip görmesem haberim olmayacak. E devletten aboneliklerinizi kontrol edin. bu sahtekar firma abonelik açmış olabilir. E devletten abonelik fesih başvurusu yaptım ayriyeten sizi tüketici hakem heyetine şikayet ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Millenicom'a resmi bir dilekçe yazıp, aboneliğin neye istinaden ve hangi imzalara karşın başlatıldığının kanıtını talep edin. Ardından sadece tüketici haklarına değil, savcılığa da suç duyurusunda bulunarak tazminat talep edin. Belgede sahtecilik + kvkk ihlali var.

• Yuh, nasıl bir ülke olduk ya. Koca firma bile çakallık peşinde.

• ilk görüşme için aradıklarında kapatırız ama 490 tl faturanız cikar felan dediler baktılar ben saf birisi değilim faturanız iptal edilecek dediler hattı kapattılar.

Degerli musterimiz, 5354481 no'lu aboneliginize ait fatura sikayetiniz incelenmistir. Dönem faturaniza 133.00 TL iade islemi gerçeklestirilecektir. Iyi günler dileriz. B002

Degerli musterimiz, 5354481 no'lu aboneliginize 10/31/2023 tarihinden itibaren çikacak 1 adet faturaniza aylik 590.90TL indirim verilecektir. Bilgilerinize sunariz. B002

• Bu forumda internet servis sağlayıcılarını senelerdir takip ederim. en bilinmeyen firmanın bile bu saçmalığı yaptığını görmedim. Kafasına göre abonelik açmak ne demektir. Yani 1000 kişiye olta atalım ne tutarsa 500 600 koparalim. diyelim haberi yok ayalrca fatura çıkartalım. Millenicom un çalışma sistemi bumudur

• DelikanliCekirge kullanıcısına yanıt
    Hocam tüketici hakem heyetine başvuru yapmıştım sadece. olay erkenden çözüldü. Eğer yanlıştan dönmeseler devamını getirirdim. bilgileriniz için teşekkür ederim. bu konu aynı durumu yaşayanlar için yol gösterici olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06turkmen -- 4 Ekim 2023; 12:4:48 >
  • Olayın erken çözülmesinden öte neye göre nasıl bilgileriniz ile abonelik oluşturuldu önemli olan bu. Savcılık vs peşini bırakmayın bence

• Herhangi bir ön başvuru, bir görüşme, bilgi alma vb. bir şey yapmış mıydınız? Hangi bilgilerle ve neden durduk yere böyle bir şey yapmışlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kereminyo kullanıcısına yanıt

Bence de önemli olan konu bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.