Şimdi Ara

Mikrosim Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun itibari ile turkcellden kontratlı iphone 4umu almıs bulunmaktayım. Ancak soyle bir sorunum oldu. Simdi ben cihazı Ankara sogutozundeki vatan bilgisayrdan aldım. adamlar mikrosim falan verdi ama yuklememisler, bos mikrosim yani. eve geldim acele ile kartı falan taktım calısmadı tabi.. sonra aradım sordum TİMe gidip yukletmeniz gerekiyor falan dediler.. gittim TİMe neyse buraya kadar guzel de bu mal adamlar mikrosim kartın aparatını koymamıslar... hani karta yukleme yaparken mikrosimi icine koydukları.. dolayısı ile yapamadım.. ha bu arada unutmadan.. eski sim kartımı da bi guzel kestim mikrosim yaparım diye onu da beceremedim.. ufacık kaldı simdi gormuyor cihaz... anlayacagınız oylese hatsız kaldım...

ankarada nerde mikrosim bulabilrim? Kac tane TİM dolastım kızılayda hic birinde yok, iphonun yanında varmıs falan filan... yarın bu vatan bilgisayarı arayıp bi guzel kufur etmeyi planlıyorum.. onun dısında ankarada olup da turkcellden iphone 4 almıs olan, elinde de o aparattan olan bi arkadas var mı? sayet varsa yarın bi araya gelsek ben o aparatı kullansam mikrosime yukleme yaptırsak.. ben de eger isterse o arakdas bi miktar ucretini versem? var mıdır bir yardımsever?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.