Şimdi Ara

Mikrofonlu oyuncu kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mikrofonu sağlam olan, kulak haznesi gamecom777 gibi buyuk olmayan (terlettiği için tercih etmiyorum) bir kulaklık tavsiyesi rica ediyorum. Parasal olarak 300-350 TL ye kadar olabilir. USB ses kartlı olursa tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavimor -- 7 Ağustos 2012; 17:26:23 >

• Ben sana 1 ay icinde alacagım kulaklıgı soyleyim. Fiyatı daha ucuz. Ama 10 numara. 5.1 bi kulaklik. Marka thermaltake model shock one. Sanal marketten alacagm . Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esasında istediğim kulaklık Plantronics DSP-500 gibi bir kulaklık ama bu kulaklığı Türkiye'de bulamadım. Yurt dısından da nasıl temin olur bilemiyorum. TT ye baktım ama biraz buyuk geldi kulak hazneleri bana..
  • limiti biraz daha artırabilirsen sennheiser pc360 olabilir. artıramam diyorsanda sanalmarketimden pc350 al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

limiti biraz daha artırabilirsen sennheiser pc360 olabilir. artıramam diyorsanda sanalmarketimden pc350 al derim.

• o fiyata sennheiser ya da bose orta modellere bak derim. creative sound blasterlara da bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.