Şimdi Ara

Migros ta sucuk ta indirim (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
25
Favori
37.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PARAFESOR

Evet apikoğlu sarı etiketliyi 15 gün önceden ayırttım ve 8 kg civarında aldım. Bazı şubelerde sarı beyaz etiketli azda olsa vardı. Sarı etiketliyi benden isteyenler olduğundan 4 şube gezdim yoktu. Sucuğun güzelliğine gelince tattıysanız bilmeniz gerekir. Ama herkes sucuk sevecek diye bir kural yok..

Sucuğu elbette bende tüketiyorum. Ailece haftada 2 kangal bittiği bile oluyor.

Ama demek istediğim arayış içerisinde olmadığım. Etiketi Yok sarıymış yok maviymiş , fermanteymiş , Işılmış . antrikot muş vs .....

Yıllardır nasıl hazırlandığı gördüğümüz , bildiğimiz güvendiğimiz kasabımızdan kilosu 50.00 TL den istadiğimiz kadar alıp tüketiyoruz.

Sucuğun güzelliği demişsiniz. Zevkler ve renkler tartışılmaz elbette. Bizim seçimimiz damak rtadımızda bu yönde.

Sonuç olarak ; marka peşinden koşmadım arayış içerisinde olmadım. Sucuğumu seviyorum + Memnunum.

Saygılar.

• Torium 5m de girişe sucukları yigmislar :) torku, şahin, apikoglu, namet, polonez vs, çeşitli şekil ve ebatlarda tartilmis fiyat etiketi yapistilmis bir şekilde mevcuttu.. Ben şahin aldım.. Ama apikoglu da denemek isterdim açıkçası. Kasap reyonuda sucuk doluydu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    Hocam döküm tavanın özelliği zaten çok çok fazla ısınıyor olması, dolayısıyla sucuk geç pişen bir ürün olmadığından yanabilir, mangalda bi deneyin Polonez'i off off, ya da sucuklu yumurta. Tek sucuk yiyecem derseniz döküm tava dışında bir şeyde pişirin

• yaman975 Y kullanıcısına yanıt
    Bi' üstte size de reply yapacaktım unutmuşum, internet sitesinde "kasap sucuğu" yazıyor fakat yasalar dolayısıyla fermente sucuk yazıp satışa çıkarıyorlar. Polonez'i arayıp bilgi aldılar konu hakkında, aldığınız sucuk doğru sucuk yani içiniz rahat olsun. Sitede kasap sucuk yazıyor Migros'ta fermente sucuk yazıyor, ikisi de aynı.

• Baton sucuk yoktu polonezin .

Akşam gittiğimde apikoğlu sarı etiket birde arkadaşa cumhuriyet ve Polonez Kangal sucuk aldım .

Tabi fazla abartmadım ama sene içersinde çok sucuk tükettiğimiz için tekrar alayım mı diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu sucuk bozulmuş mu? şimdi farkettim.

Migros ta sucuk ta indirim
  • 2 kg polonez fermante,
    1 kg namet ısıl işlem
    0.5 kg torku
    0.5 kg apikoğlu fermante ile sucuk sezonunu kapattık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torku fiyatı niye sanalmarkette 42 küsür, indirim bütün sucuk reyonunda geçerli değilmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

beyler bu sucuk bozulmuş mu? şimdi farkettim.

Bozuk olmadığını buradan anlamak zor elbette ancak normal olmadığı kesin.

Fiş elinizdeyse gidin değiştirin. Sorun olmayacaktır.
  • 1 senelik stok tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Torku fiyatı niye sanalmarkette 42 küsür, indirim bütün sucuk reyonunda geçerli değilmi.

Mgroskop ürünü olduğu için indirime dahil olmuyor. Ancak mağazalarda indirime dahil diyenler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun.

• Burda övülüyo diye aksam apikoglu aldım sarı etiketi var fermante sucuga deger yazıyo antrikotla ilgili bişe yok o baska sucuk mu? Birde aldıgımdan beri sarımsak kokuyo dolap resmen inş tadı iyidir

• Sucuk indirimi bile populerde yav tadinimi unuttunuz ne yaptiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 6 Şubat 2016; 0:54:42 >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Evet mağazada dahildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

beyler bu sucuk bozulmuş mu? şimdi farkettim.

Bağırsak zarar görmüş, et hava almış gibi geldi.

Bu arada Polonezin son ısıl işlemlerinde acılı olanlarında bi problem var sanırım. Toz biber miktarı fazla olmasından dolayı eskiye nazaran daha acı ve pişerken yanma gözlemledim. Not: Geçen hafta Carrefour'dan almıştım.

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Bi aşik baba sucukları migrosta satılıyor mu

• İndirimler hala devam ediyor mu?

• Ulan kacırdık fırsatı ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Ulan kacırdık fırsatı ya

8 şubata kadar devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.