Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Promosyon Adı : kahvaltılık ikincisi %50 indirim
    Açıklama : 25-26-27 Haziran tarihlerinde Migros,5M,Tansaş mağazalarından Money kart ile kahvaltılık ürünlerde aynı ürünün ikincisi %50 indirimli

Hangi ürünler acaba? Sanal markette bakıyorum, paket zeytin, paket peynir vs. hiçbirinde
    />
    MoneyClub kart kampanya işareti aktif(renkli) değil.
  • ay başından bu yana bie çok alışverişim oldu bunların bazılarında +money li ürünler vardı. benim hesabımla x2 dahil 50 lira puan olması gerekirken sadece çekilşten kazandığım 2 lira puan görünüyor. hangi alışverişte hangi ürünün +moneyli olduğunu ve yatıp yatmadığını ayrıca x2 leri ayrıntılı şekilde görme şansımız olan bir yer var mı? ayrıca bu ayki alışverişte +money leri yatan varmı x2 veya normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

quote:

Promosyon Adı : kahvaltılık ikincisi %50 indirim
    Açıklama : 25-26-27 Haziran tarihlerinde Migros,5M,Tansaş mağazalarından Money kart ile kahvaltılık ürünlerde aynı ürünün ikincisi %50 indirimli

Hangi ürünler acaba? Sanal markette bakıyorum, paket zeytin, paket peynir vs. hiçbirinde
    />
    MoneyClub kart kampanya işareti aktif(renkli) değil.

aşağıdaki ürünler olması lazım;

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/browseShopCatalog.do?shopCategoryId=9364

• sensodyne kids diş macunu aldığımızda money visaya normalde 1 money veriyor.
    Ağız bakım ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyasından dolayı, 2 tane aynı diş macununda aldığımızda 1+1 money mi verir yoksa 1 money mi verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunta-kinte

sensodyne kids diş macunu aldığımızda money visaya normalde 1 money veriyor.
    Ağız bakım ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyasından dolayı, 2 tane aynı diş macununda aldığımızda 1+1 money mi verir yoksa 1 money mi verir.

1+1 olayında da ayrı ayrı 1er money (toplam 2 money) geri vermesi gerekir eğer değişiklik yapmadılarsa

çünkü daha önceki 1+1 kampanyasında mesela 25 watlık 4,25 TL.ye satılan tasarruflu ampüllerde 4 lira money geri veren Migros 1+1 bedava kampanyası yapınca 2 adet tasarruflu ampül (evet 2 adet) = 25 kuruşa mal olmuştu ve 8 TL money geri vermişti

(tabi biz geç farkettik olayı ama
    Money Visa kredi kartçılar X2 ile büyük vurgun yapmışlardı mart ayındaydı galiba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 26 Haziran 2011; 19:13:28 >

• içeceğe 1tl indirim iyiyimiş biraz soda stoğu yaptım
  • Arkadaşlar, money kredi kartı ilk sene ücretsiz değilmiydi? ücret yansıtmışlar ona göre kapattırayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opt

Arkadaşlar, money kredi kartı ilk sene ücretsiz değilmiydi? ücret yansıtmışlar ona göre kapattırayım.

Sözleşme elinizde olması lazım...Sayfa 17 nin altında der ki...
    Money Card ücreti kartınızın üçüncü hesap kesim tarihinde kartınıza borç kaydedilecektir...
  • 30 haziranda bebe money kampanyası başlayacak. 50 tl lik bebek ürünü alanlar 5 tl bebe money kazanacak. Posta ile gelen çek + yüzde 10 indirim+bu son yazdığım kampanya+gdi kampanyasını birleştirmek için 30 haziran gibi migrosa uğrayıp bebek bezi almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

30 haziranda bebe money kampanyası başlayacak. 50 tl lik bebek ürünü alanlar 5 tl bebe money kazanacak. Posta ile gelen çek + yüzde 10 indirim+bu son yazdığım kampanya+gdi kampanyasını birleştirmek için 30 haziran gibi migrosa uğrayıp bebek bezi almayı düşünüyorum.

şu anda bebe money' e zaten %10 var?
  • BEBELER İÇİN tüm kampanyaların hepsi birleşirse bir günde değerlendirmek lazım ama

migros cluptaki uyanıklar 23.06.2011 tarihinde kataloğundaki Bebe Money tutarlarını ZAM YAPARAK yenilemişler

"Bebe Money'leriniz ile bedava alabileceğiniz hediyeleriniz" demişler katalog diye zaten 5-6 ürün var PUANLARI ARTTIRMIŞLAR

ama hiç yoktan iyi
    bazen farkında olmadan başka bebek bezi kampanyası olduğu zaman BEBE MONEYLERDE AYRICA BİRİKİYOR

bebemoney puan için ayrıca uğraşmaya gerek yok ama BEBE MONEY TUTARLARINI ARTTIRDIKLARI HİÇ İYİ OLMAMIŞ

• içeceklerdeki her 5 tl ye 1 tl indirim nestea 1lt nin fiyatıyla birleşince muazzam bişey çıkmış ortaya, dün sadece 10-15 tane nestea alayım dedim, mağazada kampanyalı olan ne varsa silip süpürmüşüm farketmeden
    40-50 nestea beni birkaç ay idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: KruGmaN

içeceklerdeki her 5 tl ye 1 tl indirim nestea 1lt nin fiyatıyla birleşince muazzam bişey çıkmış ortaya, dün sadece 10-15 tane nestea alayım dedim, mağazada kampanyalı olan ne varsa silip süpürmüşüm farketmeden
    40-50 nestea beni birkaç ay idare eder

Lipton Ice Tea 1,5lt fiyatı 1,95tl...3 adet alınırsa 5,85tl yapıyor...1tl indirim 4,85tl...X2 money kampanyasından da 3tl gelir, düş onuda 1,85tl...Tanesi 61,6kr...

• Deo roll-on lar 1 alana 1 bedava
    Diş bakım ürünleri 1 alana 1 bedava
    Dondurmalar 1 alana ikincisi %50 indirimli

benim miktar olarak az da olsa istifade ettiklerim ve cazip gelip tavsiye ettiklerim bunlar.stok yapılabilir

Önceki kampanyada da yüksek miktarda Ton balığı depolamıştım, onşarca kutuyu görünce gözüm doydu, şimdi de hiç yiyesim gelmiyor
  • quote:

Bal - reçel - krem çikolata ve ezmelerde aynısının ikincisi %50 indirimli

sanalda böyle bişey yoktu
  • Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 188 Sanal
    Açıklama : 28-29 Haziran tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Doğuş rize çay 1kg veya Selpak tuvalet kağıdı 16'lı 5 TL
  • 30 haziranda
    50 TL'lik alışverişe; Dimes Meyve nektarı 4*1 LT veya ithal termos 1 LT......... 1 TL
  • BASIN BÜLTENİ-TURKCELL'LİLERE 29 HAZİRAN ÇARŞAMBA AKŞAMI MİGROS'TA %15 İNDİRİM

Turkcell, müşterilerine lider markalarda sunduğu iletişim dışı
    avantajlara bir yenisini ekliyor. “Turkcell’in farkı, Turkcell’linin
    avantajı” dedirten Migros-Turkcell iş birliği, tek gecelik indirimli
    alışveriş fırsatıyla zirveye ulaşıyor. 29 Haziran Çarşamba akşamı
    gerçekleştirilecek kampanyada Turkcell’liler Migros, 5M ve Tansaş
    mağazalarından yapacakları alışverişlerde kasada anında yüzde 15
    indirim kazanıyor
    Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve
    perakende sektörünün öncülüğünü yapan Migros, müşterileri için
    sundukları avantajları 29 Haziran akşamı zirveye taşıyor. O akşam 2M,
    3M ve 5 M Migros ile tüm Midi ve Maxi Tansaş mağazaları 21:30- 23:30
    saatleri arasında kapılarını açık tutuyor ve Turkcell müşterileri bu
    özel gecede yapacakları 30TL ve üzeri alışverişlerde kasada anında
    yüzde 15 indirim kazanıyor.

• Tecrübesi olanlar şu sorumu yanıtlayabilir mi?

Money clup kartımda 22,50 TL değerinde molfix tanımlı, ayrıca 15 TL indirimi hemen düşmemiş ürün indirmi var.

Ayrıca 30 tl lik et (veya başka birşey) almayı düşünüyorum. böylece 30tl et+22,50tl molfix, toplam=52,50 tl sepet değeri olacak, ama molfix bedavasını ve 15 tl geçmiş ürün indirimini düşünce, sadece 15 tl kredi kartından ödemiş olcam. Peki 50 tl üstü GDİ den dolayı 5 TL ye çay alma hakkım olacakmı? Ve 29 akşamı bu dediğim alışveriş yapsam &15 türkcell indirimide alabilirmiyim? tecrübesi olan vardır umarım
  • Pek tecrübeli değilim ama mantık yapacağım...
    Eğer alışveriş toplamı ödeme anında 50 lira üstü olursa alırsınız...Yani şunu demek istiyorum...
    Mesela x2 moneyli bir ürün aldınız 50 lira üstü tuttu,ama iki gün sonra 20 lira kartınıza money gelecek,önemli değil...GDİ alırsınız...
    Sistemin mantığı şu anki ödeme üzerine kurulu...

Yani benim anladığım bu...Yanlışım varsa diğer arkadaşlar düzeltir zaten...
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.