Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23622363236423652366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Liptonun küpşeker hediyeli çayını almıştım sanalmarketten alternatif olarak şekersiz olanını göndermişler ayni fiyattan bide. Ne yapmalıyım arkadaşlar ? Alternatif için arayın dedim bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond067 kullanıcısına yanıt
    Sipariş az önce geldi hocam. Bakalım ne olcak

• yarın bonusflaşta gözükür. ben daha önce aynı bu şekilde bonusflaş kamyanlarında alışverişi normal Money clup kart ile ödemeyi de Money bonusla yaptığım halde ertesi gün işleme geçmiş ve 20 Money yatmıştı
  • An itibariyle bkm devam ediyor mu arkadaşlar.. Acil cvp

• marmarali_55 kullanıcısına yanıt
    Bkm bitti hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Bkm mi bitti

Bitmiş mi hocam bkm

• ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Onceki sayfalarda bir arkdas Bostanli ya da Mavişehir magazasinda axess chip para gectigini belirtmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond067 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yaptım hocam inşallah gelir :) lipton çayına ne diceksin küpşekersiz gelmiş ayni fiyattan. Alternatif olarak onu eklemişler çok saçma

• marmarali_55 kullanıcısına yanıt
    maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

yeni money bonus 100 e 20 kampanyasinda hediyem karta yukleme yapsak kabul olacakmi acaba beyler. isleme money bonus ile baslanmali diyor. hediyem kartta yuklemeden once money kart girisi yapiliyomuydu

Bana 2 mesaj geldi.hem 20 tl kazandin diye hemde 10 tl kazandin diye hediye kart icin money kullandim

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Arkadaşlar, bu puanları kullanmak için bir alt limit var mı? Fiziksel mağazada kulllanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak kart no yeterli olur mu? Kartım yok, sadece uygulamadan kart no görebiliyorum.

hocam çok karmaşıklaştırmaya gerek yok.
    Migrosta alışverişe başlarken telefon numaranızı söylersiniz, ürünler kasadan geçinçe money kullanacağım dersiniz (hatta çoğunlukla kasiyer size sorar puanınız var kullanalı mı diye) 9,99 tl ye kadar mesaj gelmeden doğrudan kullanabiliyorsunuz. 10 tl ve üstü kullanacaksanız cep telefonunuza bir kod geliyor onu kasiyere söylüyorsunuz. Alt limit 1 tl sanırım.

• A kişisinin MCC kartıyla B kişisinin hediyemkartı kullanarak alışveriş edilebiliyor mu ve money gelir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Kampanya derken hani işte 30 tl lik piliç alımına 10 money gibi işte o anda money ve çek kullansam alışveriş yapsam yine de money yatar mı bana

Hocam 30 tl ye 10 money kampanyasına katılıyorsanız 30 tl nakit ödemelisiniz. çek de nakit gibi değerlendirilir. 30 tl üzerini money puanla ödeyebilisiniz. ama kampanyaları birleştiriyorsanız, çok acil değilse moneyi karıştırmayınü bazen aksaklık oluyor.
  • Birkaç delist veya zor bulunan ürün paylaşalım..Beta çay hariç hepsini İzmit Outlet Center'dan aldım..3 lü Sosluktan daha olsaydı 10-15 tane daha alırdım :)) 2 Li Sosluktan epey daha vardı..

BETA BIGGER TREE SEYLAN ÇAY TNK KUTU 200 G - 9 TL

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/49663257-32019-beta-bigger-tree-seylan-cay-tnk-kutu-200-g

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

EDCO(31762)HAZNELİ RENDE (Sanalda fiyatı 2,40 TL..Ama mağazada 1,80 TL) Mağazadan fişte EDCO(31762)HAZNELİ RENDE olarak geçmiş

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22555000-32845-ithal-hazneli-rende

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

EDCO SERAMİK 2'Lİ MİNİ FIRIN KABI (89918) (Sanalda isim olarak EDCO PORSELEN 2Lİ SOSLUK geçiyor) - 3 TL

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/6774828-37430-edco-porselen-2li%CC%87-sosluk

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

EDCO(89917)3'LÜ PORS. SOSLUK (Sanalda EDCO 3LÜ PORSELEN SOSLUK olarak geçiyor) - 0,36 TL

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/11219151-37432-edco-3lu-porselen-sosluk

KOOPMAN YAОLIK/TUZLUK SETİ (Q95800120) - 11 TL

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/47802312-32970-koopman-yaglik-tuzluk-seti-q95800120

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 6 Haziran 2016; 17:25:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

A kişisinin MCC kartıyla B kişisinin hediyemkartı kullanarak alışveriş edilebiliyor mu ve money gelir mi

hediyem kart kişiye ait olmaz. orta malıdır, her isteyen kullanabilir.
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Sanal markette kullanım için aktif edilmiş hediyem kartlar da orta malı mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

Sanal markette kullanım için aktif edilmiş hediyem kartlar da orta malı mıdır

hocam sıkıntı olmuyor, daha önce kullandım farklı hesaplardan, yakın zamanda değişmediyse tabiii....
  • Arkadaşlar gördüğünüze inanın kısmı bugün son tekrar yenilenir mi yarın başka ürünler eklenir mi

• Sanalmarketten aldığım ürünü migrosdan başka ürünle değiştirebilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaşlar gördüğünüze inanın kısmı bugün son tekrar yenilenir mi yarın başka ürünler eklenir mi

Genelde eklenmiyor. Ancak 23 Nisan , dünya kadınlar günü , anneler günü gibi özel günlerde olabiliyor ekstra GDİ ler.

• 
Sayfa: önceki 23622363236423652366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.