Şimdi Ara

MİGROS FACİASI DİKKAT EDİN ARKADAŞLAR..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam migrosun yapmış olduğu kampanyadan EXPER Karizma NR43A modelini aldım. Üründe i7 işlemci ve Nvidia GT 540M ekran kartı olduğu yazıyordu. Fiyat olarakta uygun geldiği için aldım. Akşamda yorgundum çok dikkat etmedim ürünü test ettik çalışıyordu ve satın aldım ürünün altındaki numarada kutusunda falan her yerinde NR43A yazıyordu. Eve geldiğimde driverlerı yüklerken fark ettim ekran kartı GT 520M di meğer kazık yemişim ve farkılı bilgisayarı satmışlar bana. Hemen bu sabah gidip değiştirdim ve gerçekten bahsettikleri modeli aldım. Denk gelmiştir belki fabrikada farklı model konmuştur diye düşündüm ama arkadaşıma da bahsetmiştim o da dün bu modeli almıştı ve aynı şekilde onunkide düşük model çıktı. Bu olanların bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum insanları kandırdıklarına inanıyorum. Bunları yapan bir firma var karşımızda ürün alırken çok dikkat etmenizi tavsiye ederim kazıklamak için her şeyi yapıyorlar.

• Arkadaşım Kontrol Ettirdin mi Orada Çünkü 520M 64-Bit Bir Ekran Kartıdır Fakat Laptop ' ta 128-Bit ' lik 540M Özellikleri Mevcuttur Aynı Sorun Bendede Var Fakat Aldırış Etmedim Driver Felan Tekrar Kurup Deneyeceğim...
  • Niye gidip bahsettikleri modeli aldın? Mahkemeye verseydin? Facia varsa niye aldın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.