Şimdi Ara

Migros çok akıllı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç hafta önce migrosta sucuklarda kampanya vardı. Kilosu 60 TL den 1 kilo sipariş verdim sanal marketten. Farklı ürün teslim ettiler. Polonez lüks sucuk sipariş vermiştim, Polonez baton sucuk göndermişler. Arayıp bildirdim ürün bekliyoruz gelince değişim yapalım dediler. İki haftadır bekliyorum. En son tedarik edemiyoruz farkı bir ürünle değişim yapalım dediler. Fiyatlar arttığı için de benim ödediğim miktara denk gelen 600 g ürün göndermişler. Burda şimdi kim haklı?

• Hocam Polonez lüks ile baton aynı oluyor diye biliyorum. Bahsettiğiniz sucuk indirimi konusunda forumda öyle denmişti. İnternet sitesinde de öyle görünüyor.
  • Hocam Polonez lüks sucuk en son aldığımda dışı gerçek bağırsak olan fermente bir sucuktu. Bana yolladıkları dışı ne olduğu belli olmayan plastiğe doldurulmuş tabiri caizse büfe sucuğu.

• Sorun çözüldü. Silinebilir.
  • bosphorusf B kullanıcısına yanıt
    nasıl çözüldü
  • Twitter’dan Migros ile iletişime geçtim. Aldığım miktarda yani 1 kg olarak fermente sucuk gönderdiler.

• Helal olsun hocam ben olsam gelen sucuğu 10 kere yemiştim şimdiye üşengeçlikten
  • Helal olsun hocam ben olsam gelen sucuğu 10 kere yemiştim şimdiye üşengeçlikten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.