Şimdi Ara

Migros 2024 (Açık Sucuk'larda indirim... 499 TL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
7
Favori
11.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Markette Cumhuriyet ve Şahin hariç diğerlerinden hatta sarı etiketli Apikoğlu'ndan bolca vardı...

Bu yıl sanırım fiyattan ötürü fazla rağbet görmüyor kampanya...

Bir not daha...Sarı etiketli Apikoğlu sucukların S.K.T si Mart-Nisan ayları,hatta Şubat sonu olanlar bile var,bu konuda hassas olanlar dikkat buyursunlar...

• Ankarada sarı etiketli Apikoğlu çakılı bakan yok bu paralara kimse almaz.

• Kasaptan el yapımı sucuğu 450 TL ye alıyoruz ,1 2 marka hariç bunlardan daha iyi olduğu da kesin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kıymetli Arkadaşlar,
    Sizin kasabın sucuğu çok lezzetli bizimki de maalesef rahatsız edici o yüzden güzel bi’ fırsat olarak değerlendirdik macrocenter 10% ile beraber.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    400 gr yazmış adam okumanız var mı?
    Ya da okumanız var matematiğiniz yok.
    İki durumda da size 500 TL değil 1000 TL ye de verseler sucuğu müstehaktir.

• Geçen sene ilk günden tüm iyi sucuk stokları biterdi. İkinci güne torku polonez ikbal gibi markalar kalırdı. Akşam ugradığım migrosta tüm ürünler çakılı duruyordu. Yarım kg Şahin aldım çıktım. Satılmaması iyi. Migrosun sonraki kampanyaya ayar çekmesi için mesaj olur

• YUVARLAĞIMTIRAK Y kullanıcısına yanıt

denetimsiz bir gıda ürünü yiyeceğime namet sucuk yerim daha iyi.

şahin sucuk'dan şaşmıyoruz tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 15 Şubat 2024; 22:42:34 >
  • Ankara da sarı apikoğlu nerede var denk gelen varsa yazabilir mi

• Tarim kop. ayni fiyat gidin ordan alın çok lezzetli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Zamanınız varsa önünüzde hazırlayıp yapıyorlar,içinde ne olduğunu görüyoruz.ayrica denetim olan ürünleri bakanlık listesinde görüyoruz

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

Size müstehak.Maret artık sucuk falan değil yerseniz anlarsınız.Polonez özel sucuk aldım.Eti de polonez kasaptan alıyorum çok şükür damak tadım var.

Bakın şu da var tam size göre.

https://www.migros.com.tr/banvit-isil-islem-gormus-pilic-sucuk-250-g-p-d8d1b9

ya su artik kasap sucugu yiyorum naralarini birakin. hastalikli mi degil mi, nereden geldigi belli olmaya, 0 gida hijyeni, 0 gida guvenligi kulturu ile kasaplik yapan, tuvalette elini yikmayai bilmeyen kasaplar ile bu markalari karsilastirmayin.

bu markalari marka yapan sizce sucuk mu? kurduklari sayisiz, gida guvenligi, HACCP, 22000, enerji, cevre, surdurebilirlik sistemleri, alerjen, gelen her hammadenin kontrolu, analizleri, dis laboratuvarlara gonderilmesi, hatta yurt disina surekli numune gonderilmesi.,

adamlar neredeyse her gun birisi tarafindan denetleniyor. siz de saniyorsunuz yilda bir bakanlik denetleyip gidiyor. birakin calisanlari, bu firmalardaki guvenlik bile gida egitimi almak zorunda.

ulkedeki herkes gida sektoru ile atip tutuyor ama daha bilgili bir kisiye rastlamadim neredeyse.

bu ulkede uzak duracaginiz bir sey varsa etiketi olmayan urunlerdir. acik satilan urunlerdir. pazardan aldiginiz urunlerdir. icine ne koyduklarini bilemezsiniz ama etiketli urunde etiketi bilgileri okuyup kendiniz karar verirsiniz ne alip almaycaginiza. ne dolandiricilik, satekarlik donuyorsa o etiketsiz acik urunlerde donuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 16 Şubat 2024; 9:18:29 >

• Poloneze marka diyenler var pehhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt

sizin alışveriş yaptığınız kasap böyle yapıyor olabilir , benim aldığım yerde tezgah-makineler-yerlere varana kadar sürekli temizleniyor, çalışanlar temizliğe dikkat ediyor. fabrikasını görme imkanınız olsa o belgeleri aldı dediğiniz yerlerden su içmezsiniz(imkanınız varsa gidin görün).bilgili olduğumuzu kanıtlamak için ne yapalım fabrikanın içinden selfie falan mı atalım size? denetleme zamanı her şey kuralına uygun yapılır sonrasında kara düzen devam. saydığınız sertifikaları belirli şartlar dahilinde parasıyla alıyorsunuz, adamlar uygunluğuna gelip bakarken haber veriyor fabrikada ona göre önlem alıyor.

imkanim olsa mi? ben yurt disinda yurt icinde dusunemeyceginiz kadar yer denetledim. isim bu benim.bu markalar da dahil dunyanin en buyuk firmalarinin fabriklarini denetlemis bir insanim.

peki siz bunlari neye dayanarak soyluyorsunuz? sizin gida bilginiz nereden geliyor? kac fabrika gordunuz? anca facebook#ta twitterda duydunuz gordugunuz videolar.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    İşle ilgili Çevreniz olunca kanıtlarıyla görüyorsunuz ,neyse siz inanmaya devam edin bende gördüklerime inanmaya devam ediyorum

Akrabam gıda mühendisi bakanlıkta.O uygulamaları gıda mühendislerine sorun isterseniz işkembeden atmadan. Herkes burada herbokolog olmuş.Bu fabrikalar düzenli olarak denetlenir öyle rüşvetle falan işleri götüremezsiniz.

Siz temiz kasabınızın tuvalette elini yıkadığından eminseniz sorun değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.