Şimdi Ara

Midtown madness 2 ekran ayarlarında sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar midtown madness 2 oyununu yükledim yanlız görüntülerde sorun var her yer birbirne girmiş durumda arabalar düzgün görünmüyor yani görüntüde inanlımaz bozukluk var graphics ayarlarının hepsinide denedim ekran kartım Nvdia Geforce 5200 128 lik sorun ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar şimdiden tşkler

• Bu sorunu bende yaşamıştım grafik ayarlarında birşeyin ayarını 0 yapınca geçiyordu.Hepsini tek tek dene bulursun hocam
  • evt bendede oluyor ya
  • Dediğimi yapın hocam 4 tane falan grafik ayarı wardı heralde birini kapatın geçiyor..
  • ne oyundu bea

xp de doğru düzgün çalışmıyo ama
    ikona tıklıyosun açılmıyo 3 dk sonra açılıyo deli etti resmen beni kaldırdım bi günde

grafik ayarlarını kurcala çözersin
    bende de öyleydi çok uğraştım çözdüm ama
  • arkadaşlar cvplarınız için çok tşk ederim ama ben grafik ayarlarını çok kurcaladım diğer arkadaşlarınkiyle karşılaştırdım ne yaptıysam olmadı başka bi sorun var
  • Biraz saçma bir soru olcak ama arabaların lastiklerinin içi görünüyo mu?Eğer görünmüyosa sorun aynı yani uğras biraz daha tüm grafik ayarlarını en düşüge getir mesela sorun düzelcekti sonra teker teker artır hangisi sorunlu ögrenirsn..
  • bunun için bir yama vardı, zamanında yüklemiştim ve sorun hallolmuştu ama ne adını hatırlıyorum ne de nereden indirdiğimi. Aynı sonun oyunun 1. versiyonunda da oluyordu güncel sistemlerde onun için de yama çıkartmışlardı. Biraz araştırın isterseniz.
  • Şimdi şöyle bir araştırdım, sorun intel ve geforce ekran kartlarında görülüyormuş. Yaması aşağıdaki adreste var. 2 mb'lık bir yama.

quote:

Midtown Madness 2 Update
    Midtown Madness 2 Update fixes launching issues with Windows XP and graphics related with the Intel 810 and Geforce families of graphics chips.

http://www.microsoft.com/games/midtown2/
  • selam ben sorunu çözdüm. oyuna başlamadan şeçeneklerin olduğu yerde üstteki optionsa tıklayın. Ordan Graphicse Tıklayın. renderer Diye Bir Yer Var Hardware Seçili Olcak. Onu Software Yapın. Bende Sorun Böle Çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.