Şimdi Ara

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
22
Favori
95.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam genelde urukların aralarında yeşil sembollü orklar olur, onları tek yakalayıp zihinlerine girmen ve yerlerini öğrenmen gerek
    çok nadir slavelerde bilgi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 12 Ekim 2014; 23:56:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

hocam genelde urukların aralarında yeşil sembollü orklar olur, onları tek yakalayıp zihinlerine girmen ve yerlerini öğrenmen gerek
    çok nadir slavelerde bilgi veriyor

Yardımları için herkese teşekkürler..4 warchiefi de indirdim ve sonradan açılan monuments görevini de geçtim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 13 Ekim 2014; 0:42:55 >
  • Oyun çok fena sardı.Uzun zamandır bi oyunu böyle zevkle oynamamıştım.Bi yerlerde takıldım şimdilik.Şu rehberi bi inceleyeceğim
  • oyunu bende beğendim beyler herşey ultrada. bir ara 6GB Vram istiyor felan diyenler oldu ama 4GB ' la hallettik herşeyi görselleri beğendim bazı sahnelerde harika oluyor.

İyiki nvidia kart almışım arkadaş sevdiğim bütün oyunlar nvidia ile çıkıyor, eski oyunlar bile olsa physx'in kullanıldığı çoğu oyunda amd üst sınıf kartları bile olsa yok arkadaş nvidia kart kadar tat ve performans asla vermiyor. bugün deneyip gördüm hem üst düzey amd hem nvidia kartlarda.

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU]

Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU] Middle Earth: Shadow of Mordor (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Ekim 2014; 4:17:44 >

• Abi oyundaki ratbag denilen orc'u Prison Break'deki T-bagwell'e çok benzetiyorum ondan mu özenip yapmışlar şüpheliyim.
    Asıl sormak istediğim şey bende 2 tane ekran kartı var bir tanesi dandik olan intelin kartı ötekisi orta düzeydeki Ati Hd 7670 m,oyun inteli görüyor ötekisini görmüyor değiştirilebilir grafiklerden oyunu tam performansa aldım ama options'dan grafik ayarlarını yapacağım esnada hala İntel'i görmeye devam ediyor ve herşeyi otomatik olarak low'a alıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.[sm=s16.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTİ BUG -- 13 Ekim 2014; 7:07:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Run&Gun

quote:

Orijinalden alıntı: Run&Gun

Beyler ben mübarek yerden indirdim kurdum oyunu D11 yüklü de ama oyuna basınca bilgisayar tepki vermiyor hiç acaba neden ?

Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu?

Crack denilen zamazingoyu yaptın mı hocam ? deamon tools'la kurduktan sonra dvd rw'nin yanında bd-rom sürücüsü olarak oyun gözüküyor ona sağ click yapıp ''aç'' a bas codexin içindeki herşeyi kopyala bu işlemi yaptıktan sonra masaüstündeki oyun iconuna sağ tıklayıp özelliklere tıkla dosya konumunu aç ve oraya yapıştır ve tekrar oyuna girmeyi dene.
  • ANTİ BUG kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz şeyleri 10 yaşımdan beri yapıyorum
    Şaka maka öyle basit bir sorun değil sanırsam , güvenlik seçeneklerinden yeni yol , kural falan belirledim gene gitmiyor bir gariplik var ama neyse artık bulamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam format atıncadamı böyle sorun veriyor
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke bir sorun olsa oyuna basınca sanki bir şey olmamış gibi tepki yok PC'de yani hata falan verse gene eyvallah ama böyle bir şey olmuyor çok garip geldi crack de yapıldı DX11 de yükü driverlar da güncel

• hocam birde şunu yüklermisiniz hem 32 biti hem 64 bitini
    http://www.gezginler.net/indir/microsoft-visual-cplusplus.html
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    1.5 saate eve geçicem hocam o zaman hemen yüklerim şimdiden sağ olun

• inşallah çalışır hocam sizde sağolun
  • Bu oyunda manuel save yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Yok. Görevlerden sonra otomatik kaydediyor. Yine de oyundan çıkarken save almak istiyorsan bir kuleye fast travel yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Yok. Görevlerden sonra otomatik kaydediyor. Yine de oyundan çıkarken save almak istiyorsan bir kuleye fast travel yapabilirsin.

Teşekkür ederim. O kadar orc ile boğuşup, tekrar baştan başlamak sıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok iyi.Ana görevler bitmesin diye sürekli kaptan öldürüyorum.Birazcık ana hikayede ilerlemek lazım aslında.Yeni yetenekler kazanmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Oyun çok iyi.Ana görevler bitmesin diye sürekli kaptan öldürüyorum.Birazcık ana hikayede ilerlemek lazım aslında.Yeni yetenekler kazanmak istiyorum

aynen tam benim kafa 9 saat oynamışım daha ilk mapte 2 ana görev duruyor

-arkadaşlar tek sıkıntım; runeler.. her upgrade gelince kontrol ediyorum, ünlem işareti olanları enterla seçiyorum ve oyuna geri dönüyorum
    hiç öyle dizmek falan yapmadım daha, çok şey kaybeder miyim? :D

• Arada sağlam runeler düşüyor bakmanı tavsiye ederim.Mesela benim bowda %33 odaklanma dolduran rune var.Sürekli slow motion orc öldürüyorum

@Chequx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 13 Ekim 2014; 15:50:01 >
  • ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    her slota tek bir rune seçebiliyoruz dimi?
    mesela ben de toplam 3 açık rune slotu var, 3 üne çıkmış olan ayrı ayrı runelerden iyi olanları seçip koyayım diyosun?

5-6 dakika sonra girip bakıcam, dediğini yaparım mantıklı :)
  • O son görev neydi öyle yahu ağzım açık kaldı oyunu tam olarak 22 23 saat oynadım ve %95 olarak bitirdim.

Senaryo biraz tutuk başladı ama ikinci haritadan sonra açıldı hatta biraz hızlı gitti hem Tower, hem Black Hand tek görevde öldü son savaşta çok iyiydi For Middle Earth! son andada şaşkınlık yaşadım açıkcası Black Hand'in Sauroun çıkması şaşırttı beni Celebrimdor'un flashbackleri senaryoyu ayakta tutandı

Effectler videolar çok sağlamdı oyunu bu kadar iyi ve ''ciddi'' beklemiyordum açıkcası.

Tek sıkıntı ikisi gelmez heralde pek açık kapı kalmadı.

Şu oyun RPG olsaydı cüceler elfler hobbitlerde olsaydı kuytuorman shire gondor vs vs mekanlar olsaydı bu combat sistemi ve senaryoyla efsane olurdu yazık olmuş genede oyun çok iyi,

benden 10/9 alıyor.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.