Şimdi Ara

Microsoft, Xbox One'ın grafik işlemci hızını yükseltiyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi eğer 2014 sonu felan getirecekseler bence hiç zahmet etmesinler.

Erdi abi bence Xbox"ı bence hiç incelemek için uğraşmayın nasıl olsa kimse almayacak, ps4"ü inceleyin yeter..

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS Adamlarda gerizekalı ya.Milyonlar kazanmayı planlıyorlar ve 3k çıkarsa çıksın,artık Xbox One Slim çıkarırız orda düzeltiriz. diye düşünecek sanıyo millet. Bi konsolu beğenmezsin,diğerinin fanboyu olursun da IQ seviyenin - lerde olduğunu bilmemize gerek yok yani.
    XBOX 360 da oyle olmadi mi ??? Zeki arkadasim. Milletin xbox 360 dan sonra oyle dusunmesi de normal degil mi Ultra zeki arkadasim. Millet durduk yere mi temkinli, 3k diye bir sey yokda milletin bazisi 3k dan 3 cihaz almadi da IFTIRA mi atiyorum canim kardesim. Milletin IQ sunu sorgulayacagina cevrende ayna yoksa bir arkadasina BENDE AT GOZLUGU VAR mi diye bir sor belki yardi mi olur.

Az gülmedim valla :))

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

komplike oyun konsolunda o/c bunuda gördük modlanmış gpu'nun saat hızlarını yükseltmek hane X1 10 yıl ömrü vardı ? bu saat'den sonra yeni gpu hazırlayamazlar sene sonuna yetişmez, yazılımla 53mhz'lık artış...kutu içeriğine o/c yazımlım CD eklesinler o/c biz yapalım...

Yumurta kapıya dayanmış MS next-gen oyun konsolu hazırlamak şimdi akıllarına gelmiş , Bulut'dan X1 performans sağlayacaktı neden konsolun donanıma o/c çekiyor ki ? oda yalan görünüyor.

daha dur bakalım elimizi bi geçsin cihaz ozaman modifiye ile o.c belini kırıcaz

la o.c la felan uğraşıcana kökten değiştir kartı daha iyi.

• dediğime gelmiş ms
    2 ay önce demiştim bunu.. bu cihazın her şeyi değişecek bu gidişle diye...
    kötümü değişmesi ?? HAYIIIRR
    AMA MADEM DURUM BU ŞEKİLDE : O ZAMAN YÜKSELTİLEBİLİR DONANIM EKLENEBİLİR PC GİBİ BİR KONSOL YAP .. çok mu zor
    gidişat aslında bunu gösteriyor.. ille neden sabit bir konsol yapacaksınki...
    5 sene sonra upgrade yapılır olur biter...
    bu şekilde pc gibi konsollar üretilse fenamı olur yani ??

UYUZ OLDUĞUM ŞEY : KONSOLA ÖZEL APARATLARR AKSESUARLAR ÇOOOKK PAHALIII

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 3 Ağustos 2013; 7:18:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

komplike oyun konsolunda o/c bunuda gördük modlanmış gpu'nun saat hızlarını yükseltmek hane X1 10 yıl ömrü vardı ? bu saat'den sonra yeni gpu hazırlayamazlar sene sonuna yetişmez, yazılımla 53mhz'lık artış...kutu içeriğine o/c yazımlım CD eklesinler o/c biz yapalım...

Yumurta kapıya dayanmış MS next-gen oyun konsolu hazırlamak şimdi akıllarına gelmiş , Bulut'dan X1 performans sağlayacaktı neden konsolun donanıma o/c çekiyor ki ? oda yalan görünüyor.

daha dur bakalım elimizi bi geçsin cihaz ozaman modifiye ile o.c belini kırıcaz

la o.c la felan uğraşıcana kökten değiştir kartı daha iyi.

Xone O/C ver. havalı isim x86 olsa PC değil konsol mimarisi nerde konsol mimarisi adamlar şimdiden zaten modlanmış x86 Apu'ya o/c yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 3 Ağustos 2013; 7:31:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

dediğime gelmiş ms
    AMA MADEM DURUM BU ŞEKİLDE : O ZAMAN YÜKSELTİLEBİLİR DONANIM EKLENEBİLİR PC GİBİ BİR KONSOL YAP .. çok mu zor

Konsolların özelligi zaten 1 kere alıp birdaha para harcayıp donanım toplamak yerine rahat rahat oynamaktır eger pc gibi olursa hiçbir anlamı kalmaz saçma sapan birşey çıkar ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 3 Ağustos 2013; 7:26:48 >

• quote:

dediğime gelmiş ms

5 sene sonraki upg, yeni konsol oluyor zaten

• ps4ten baya sonra çıkacak anlaşılan
  • .:SyLaR:. kullanıcısına yanıt
    yani kast ettiğim şey :
    cep telefonlarında bile belli bir standarta geliniyor.. yani ana kartı cpu su ekranı bataryasını ayrı ayrı toplayabileceğimiz cep telleri olabilir..
    çok zor değil sadece şu anda alışması epey zor görünüyor...
    ayrı ayrı parçaları satılan cep telefonu fikri nasıl şu anda konuşuluyorsa bu konsollarda da pc den ayrı olarak böyle bir fikir geliştirebilir...
    pc tabanlı işlemcilerle çıkıyorlar oldu olcak upgrade te gelsin... önemli olan şey . tak çıkar oyna mantığı değişmesin...
    ben böyle bir fikre dünden razıyımdaa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 3 Ağustos 2013; 8:31:01 >

• quote:

yani kast ettiğim şey :
    cep telefonlarında bile belli bir standarta geliniyor.. yani ana kartı cpu su ekranı bataryasını ayrı ayrı toplayabileceğimiz cep telleri olabilir..
    ayrı ayrı parçaları satılan cep telefonu fikri nasıl şu anda konuşuluyorsa bu konsollarda da pc den ayrı olarak böyle bir fikir geliştirebilir...
    pc tabanlı işlemcilerle çıkıyorlar oldu olcak upgrade te gelsin... önemli olan şey . tak çıkar oyna mantığı değişmesin...

Sen onlara göre sistem toplayacagına onlar senin sistemine göre oyun geliştiriyorken bunun degişmesini istemek..

• quote:

Orijinalden alıntı: godless turtle

"daha ergonomik kontrolcü"

Ben tam olarak yukarıdaki cümleye takıldım. Amacım yersiz eleştiri yapmak değil ama konsollar daha piyasaya çıkmadı, yani son kullanıcı henüz kontrolcüleri deneme fırsatı bulamadı. Lafın kısası bunun kararı kullanıcılara bırakılmalı bence, sonuçta insanların alışkanlıkları, el yapıları işin içine girince işler biraz değişiyor.

Bu arada bana sorarsanız, ben Xbox 360 kontrolcüsünü beğeniyordum, muhtemelen yeni kontrolcü çok daha iyi olacak ama diğer özellikler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Sanırım çok uzattım. :)

Katılıyorum.Zaten dualshock 3 gelmeyecek, tamami ile yeniden tasarlanmış bir dualshock 4 gelecek.

Yani bu değil,

Microsoft, Xbox One'ın grafik işlemci hızını yükseltiyor

Bu gelecek.

Microsoft, Xbox One'ın grafik işlemci hızını yükseltiyor

• quote:

yani kast ettiğim şey :

Oyunların farklı sistemlere optimize edilmesi gibi sorunlar ortaya çıktı mı, yapımcılar elimizdeki donanımı sonuna kadar kullanabilme imkanından yoksun kalırlar. Bu yüzden konsollarımızda asla çok iyi grafikli oyunlar göremeyiz. Ben olacağına ihtimal bile vermiyorum, zamanında Nintendo bunu N64'te denemişti ama ondan da cihazın portlarından aparatlar alıp takıyordunuz, çok büyükte getirisi falan yoktu. Bu modele döneceklerine dediği gibi ihtimal bile vermiyorum.

• Bu arada 7770'i ne kadar oc edersen et, bir 7870'in yanına bile yaklaşamaz.
  • çok afedersiniz üstünüze alınmayın ama
    bu konsol üreticileri ps4 ve ONE ların donanımları birbirine çok yakın

madem durum böyle... arka kapıda el sıkışsınlar ve upgradeli bir konsol için anlaşsınlar
    ne kasıyorlarki bunlar kasım kasım bizleride burda kasıyorlar.. zaten üretecekleri konsollar neredeyse aynııı
    nein mücadelesini veriyorlarki şimdi bu firmalar???

en azından oyun yapımcılarıda ortada hazır sistem var ona göre oyun yaparlar ve 3-4 sene sonra şimdiki konsollar tıkanmaya başladıklarından yap upgradeni olsun bitsin... resmen neredeyse bilmem ne yarıştırıyorlara döndü iş...komik buluyorum bu durum şahsen
  • Hunharca güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem döndük tam dönelim demişler :D

• quote:

çok afedersiniz üstünüze alınmayın ama
    bu konsol üreticileri ps4 ve ONE ların donanımları birbirine çok yakın

madem durum böyle... arka kapıda el sıkışsınlar ve upgradeli bir konsol için anlaşsınlar
    ne kasıyorlarki bunlar kasım kasım bizleride burda kasıyorlar.. zaten üretecekleri konsollar neredeyse aynııı
    nein mücadelesini veriyorlarki şimdi bu firmalar???

en azından oyun yapımcılarıda ortada hazır sistem var ona göre oyun yaparlar ve 3-4 sene sonra şimdiki konsollar tıkanmaya başladıklarından yap upgradeni olsun bitsin... resmen neredeyse bilmem ne yarıştırıyorlara döndü iş...komik buluyorum bu durum şahsen

Aynen öyle.

İki cephede de komik işler dönüyor.

Türkiye nin ilk resmi Sony Eurosa yetkilisi sitesi hepsi sony ön sipariş açıyor. (Resmi Yer)

Türkiye' nin Sony Kıdemli Müdürü twitter dan sipariş verilmemesini istiyor

ve bugün sony müdürü ön siparişi kapattırıyor.

Yurt dışından ön sipariş verilmesini de istemeyip ülkemizden alınmasını ve destek verilmesi istiyorlar.

Yani ben yurt dışından ön sipariş vermeyeceğim, ülkemizden verip destek olacağım ama sony nin bizzat yetkili bayii si bile olsa vermeyeceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Posey

rekabet dediğin budur.

Bu çevir kazı yanmasın dır rekabet değil :)

hertürlü müşteriye yarar.
  • Evrim diye bi şey varmış meğer.

• Erdi bey, sürekli Xbox' ın kontrolcüsü daha ergonomik diyorsunuz. Dualshock 4' ü hiç elinize aldınız mı? E3 de eline alan herkes bu sefer olmuş diyor. Ergonomisiyle, hassaslığıyla, teknolojisiyle 4 4 lük bir kol olmuş deniyor.

Hala Xbox' ın kolu övülüp duruluyor. Bence her iki konsolunda kolu ergonomik, birbirinden üstün yanları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 3 Ağustos 2013; 16:18:27 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.