Şimdi Ara

Microsoft Wireless 3000 Oyunda Scroll Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün gece Microsoft Wireless Mouse 3000 modelli mouse aldım, normal işlerde gayet sorunsuz çalışıyor, internet tarayıcılarında , bilgisayar işlemlerinde vs. ancak oyuna girdiğim zaman ortada sayfayı aşağı-yukarı oynatmayı sağlayan scoll düğmesi çalışmıyor. Yani parmağım kopacak artık aşağı yukarı oynatmaktan ancak küçük bir parça sayfa aşağı iniyor ama oyunu bırakıp arkada açılı internet tarayıcısını açtığım zaman gayet normal düzeninde çalışıyor, yeni aldığım mouse u çıkarıp eskisini takıyorum kablolu olanı ve o scroll problemi yaşanmıyor. FM 2012 oynuyorum haliye gerekiyor o hamle ve sorunu çözemiyorum.

• Diğer oyunlarda da aynı sorun oluyor mu?
  • Evet oluyor, mesela eski kablolu mouse u takıyorum. Örneğin Angry Birds açıyorum orda yakınlaşıp uzaklaştırma oluyor ekranda. Kablolu mouse ile oluyor hiç sorunsuz, kablosuz ile olmuyor defalarca aşağı yukarı oynattıktan sonra çok az bi oynama oluyor
  • Anladım. Buradan modeli seçin, yazılımı indirdikten sonra sorun çözülecektir.
  • Teşekkürler, sorun çözüldü bakmıştım o sayfaya ama notebook kısmını görmemişim ondan dolayı indirememiştim. Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.