Şimdi Ara

MİCROSOFT PRODUCT KEY UYUŞMAZLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALDIĞIM ASUS LAPTOP IN İÇİNDEN MİCROSOFT ÜRÜN KARTI ÇIKMADI.ARKADA 25 HANELİ BİR KOD VAR,EVET.AMA UYUŞMADI.NETTE ARAŞTIRDIĞIMDA BU TARZ ŞEYLERİN OLDUĞUNU YAZMIŞLAR.TEKRAR WİNDOWS 7 YÜKLE HATTA AYNI ANDA 2 WİNDOWS YÜKLE FALAN DEMİŞLER:) BUNU YAPABİLMEME İMKAN İTİMAL YOK:)))AYRICA ELİMDE MİCROSOFT ORJİNAL CD Sİ DE YOK.ACABA PCDEKİ WİNDOWS MU ORJİNAL DEĞİL? YOKSA ZATEN ORJİNAL OFFİCE Mİ ALMALIYIM VS VS VS.ACİL YARDIM PLSSSSS

• ben sizin sıkıntınızı anlamadım..eğer arkasında windows logolu etiketi varsa, orjinal işletim sistemi vardır.
    Ama office falan yazmışsınız, ücretsiz full office sürümü laptoplar ile birlikte gelmez,sadece 1 kaç aylık deneme sürümü yüklüdür.
    Office kullanmak isterseniz,satın almak gerekir.
  • çok tşk:) ben sizi anladım...ilk açtığımda 3 seçenek vermişti ;biri deneme sürümü,biri key girme...sorun çözüldü.fakat arkadaki etikette yazan product key neden var o halde? acaba süreyi uzatmak için mi?
  • Office starter sürüm olarak gelebilir. Notebooklar zaten W7 yüklü olarak geliyor, size kalan kullanıcı ayarlarını yapmak oluyor. Altında bulunan ürün anahtarı ise sizin Windows Lisansı'nız.
  • bende ilk anlamamıştım microsoft ürün kartı falan deyince işletim sistemi aklıma geldi. Sanırım office paketinden bahsediyormussunuz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.