Şimdi Ara

Microsoft, Office 2010 fiyatlarını açıkladı, işte detaylar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
10.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2007 orjinal alıyım diyordum 2010 çıkıyormuş.6 aylığına değmez 2007'nin ojinalini almak 6 ay sonra 2010 alırım.Ama 6 ay ne yapacağım fikri olan var mı? Betasını mı kullansak? Üni Öğrencisiyim bu arada.
  • her aşamada kullandığı en değersiz şeyin telif hakkı için her sene kazandığı 50-60 milyar doları verse yine de ödeyemez. akıllarına geldiğini sanmam. sadece güçlü olanın kazandığı bir dünya yaptılar. hep daha çok isteyenler seküler yaşayanlar. hiç doymak bilmezler.
  • ev kullanıcısı için gereksiz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sotoxs

her aşamada kullandığı en değersiz şeyin telif hakkı için her sene kazandığı 50-60 milyar doları verse yine de ödeyemez. akıllarına geldiğini sanmam. sadece güçlü olanın kazandığı bir dünya yaptılar. hep daha çok isteyenler seküler yaşayanlar. hiç doymak bilmezler.

+ 1905

cok katılıyorum
  • Academic ya da Home&Student akar.
  • 350$'da verilmez ki ya
  • 2003 ile 2007 arasında baya fark vardı
    o kadar fark olursa yine akademik lisans alabilirim
  • Pro sunun fiyatı çok uygunmuş o şirketi böyle bir para polikıtası uyguladığı için tebrik ederim hemen çıksa da alsam...,
  • yha beyler bunu sitesinden indirince üyelik istio para istemedi bişe olurmu
  • ya Şu anda çoğunluk 2000-2003 kullanıyor. Office 2007 nin word dosyalarini, 2000-2003 okuyamıyor bile... Bence Office 2010 kullanan sayısı baya az olacak gibi. Orjinaline de o kadar para verilmez. Yazık yahu. 350 Dolar ne 525 TL civari birsey. Sadece Office yazılımı icin 500 TL mi verecez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonicstylE

ya Şu anda çoğunluk 2000-2003 kullanıyor. Office 2007 nin word dosyalarini, 2000-2003 okuyamıyor bile... Bence Office 2010 kullanan sayısı baya az olacak gibi. Orjinaline de o kadar para verilmez. Yazık yahu. 350 Dolar ne 525 TL civari birsey. Sadece Office yazılımı icin 500 TL mi verecez?

Ücretine laf ediyorsunuz ama eminim office'in özelliklerinin %1'ini kullanmayı bilmiyorsunuzdur. O kadar gelişmiş programlar ki...
  • yha beyler bunu sitesinden indirince üyelik istio para istemedi bişe olurmu
  • Korsana evet.
  • ya super bı msn botu herseyı konusuo bı denesenıze sohbetbotum@hotmail.com
  • Yurt dışında window 7 için ögrencilere okudukları okulun mail adresinden kaydolarak faydanalacakları özel indirimler yapilmişti (yanlış hatırlamıyorsammicrosoft abd 39$ ve avrupa ulkelerinde yaklaşık 50€ya win 7 sattı), ama maalesef bizim ülkemizde böyle kampanya sadece internet cafe sahipleri için yapildi, microsoftun maddi geliri düşük olan ögrenciler içinde kampanyalar yapmasını bekliyeceğiz
    Ben excelde grafikler ve veri tablolari hazirliyorum, word te şekil çiziyorum.Open officede bu işlemleri yapmak benim için çok daha zor.
  • Microsoft korsan kullanmayı azap haline getirirse open office kullanırız, yani isterse 1000$ yapsın fiyatı sorun değil.
  • 2003 proya devam :)
  • inanın almak isterim ama ve lakin pahalı bu yüzden open office almayı tercit ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

inanın almak isterim ama ve lakin pahalı bu yüzden open office almayı tercit ederim

o hesap nasıl hesap ya ? normal kullanıcımı genel hesapmi oluyo
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.