Şimdi Ara

Microsoft Lumia 850'nin en net görüntüleri ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    öncelikle delikanlı sözüne teşekkür ederim ne yazıkki ben sizler için aynını söyleyemeyeceğim zira neden insanların profiline girip yaş vs inceliyorsunuz bana biraz tuhaf geldi o yüzden sizler için delikanlı diyemiyorum bu arada her tür tercihe saygım var yanlız böyle olmuyor yani tuhaf duruma düşüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

öncelikle delikanlı sözüne teşekkür ederim ne yazıkki ben sizler için aynını söyleyemeyeceğim zira neden insanların profiline girip yaş vs inceliyorsunuz bana biraz tuhaf geldi o yüzden sizler için delikanlı diyemiyorum bu arada her tür tercihe saygım var yanlız böyle olmuyor yani tuhaf duruma düşüyorsunuz

Kişisel fikrindir, saygı duyarım.
  • Lumia 850'ye kılıf üretilmiş.
    İptal denmişti ama değilmiş anlaşılan.

Özellikler:
    ""Microsoft Lumia 850 modelinde 5 inç büyüklüğünde 720p (768 x 1280 piksel) çözünürlüğe sahip bir eklen bekleniyor. Bu ekranın altında ise Qualcomm Snapdragon 410 yongası dikkat çekecek. 1 GB RAM, 16 GB depolama alanı, 2650 mAh kapasiteli batarya, Zeiss lensi 10 MP arka kamera gibi detaylar bu telefonda bekleniyor.""

Kaynak:
    http://www.mynet.com/teknoloji/lumia-850-kiliflari-telefonu-dogruladi-2250608-1

• Microsoft Lumia 850'nin en net görüntüleri ortaya çıktı

Microsoft Lumia 850'nin en net görüntüleri ortaya çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Windowsphone pişmanlıktır

NERDE BİR WP HABERİ BU ARKADAŞ ORDA, BAŞKA İŞİ YOK HERHALDE, GELİRİNİ BU MESAJDAN KAZANIYOR ANLAŞILAN, YOKSA NEDEN BU KADAR TAKİP ETSİN. MESELA BENCE DE SAMSUNG PİŞMANLIKTIR AMA EN ÇOK KULLANILAN SAMSUNG ŞUAN. BANA GÖRE 5 PARA ETMEZ AMA HER SAMSUNG HABERİNİN ALTINA SAMSUNG PİŞMANLIKTIR YAZACAK KADAR DA.... YANİ.
    İLGİNÇ YANİ...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.