Şimdi Ara

Microsoft Lumia 535 akıllı telefon inceleme 'Windows Phone'a giriş seviyesinde büyük ekran ve 1GB RAM takviyesi' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
3.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: ulan64ude

teşekkürler hocam, arkadaş buldu zaten

Aklınızda bulunsun shazam buluyor böyle şeyleri

midomi ye dinlettim ama bulamadı hocam, akıllı telefonum olmadığı için shazamı kullanmadım
  • Harika bir inceleme olmuş elinize sağlık. Fiyat konusunda katılıyorum size, benim için maksimum 500 lira civarı uygundu. Hatta 535 lira yapsaydılar bile alacaktım Ama bu haldeyken fiyatı düşmezse alamayacağım.

Ayrıca snapdragon 400 olsun diyen arkadaşlar için şunu belirtmek istiyorum. Hem snapdragon 400 hem snapdragon 200 cortex a7 mimarisini baz alıyor. Snapdragon 400'ün asıl önde olduğu alan grafik işlemcisi, onun dışında snapdragon 200'den üstün yanları pek az. Bu segmentteki telefondan zaten oyun performansı beklenmez. Yani grafik işlemcisi kırpılmış bir 4 çekirdekli snapdragon 400 sayılabilecek olan snapdragon 200 bu telefon için ideal bir seçim olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *siteci* -- 4 Şubat 2015; 23:44:04 >

• Artık bu fiyatlarda ortalık çok karışık.. Kesinlikle f/P ürünü değil bu donanımla..

• Bu telefon bu parayı haketmiyor. Ayrıca 2015 yılında 480p kullanılmamalı el insaf şarj kablosu bile koymamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

Bu telefon bu parayı haketmiyor. Ayrıca 2015 yılında 480p kullanılmamalı el insaf şarj kablosu bile koymamışlar.

Microsoft Lumia 535 akıllı telefon inceleme 'Windows Phone'a giriş seviyesinde büyük ekran ve 1GB RAM takviyesi'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 5 Şubat 2015; 0:10:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Bu telefon bu parayı haketmiyor. Ayrıca 2015 yılında 480p kullanılmamalı el insaf şarj kablosu bile koymamışlar.

Microsoft Lumia 535 akıllı telefon inceleme 'Windows Phone'a giriş seviyesinde büyük ekran ve 1GB RAM takviyesi'

Usb Sarj Kablosu

• Forumda Lumia incelemelerini görmek çok güzel. Ne dandroid gibi kasılmaktan sürünen bir işletim sistemi ne de iOS gibi 3000tl. Ama bu fiyatta fazla be. Lumia 920 falan düştü iyice bunu almam bu fiyata. Lumia ların tek sorunu ekran çözünürlüğü. 1280x720 bari olsun 5inç lik ekranlar yahu. Onun dışında giriş seviyesi telefon görmekten bıktık biraz üst seviyeleride gösterin şöyle de gözümüz gönlümüz açılsın :D yinede inceleme için teşekkür ederim erdi abi eline koluna sağlık üşenmemiş yazmışsın ne güzel mobilden de iyi oldu.

• Bu saatten sonra wp'yi kurtarmaları imkansız en azından google play desteği falan gelsede şu lumia telefonlara alıcı gözü ile bakabilsek!

• fiyatı düşerse 450-500e alınabilir telefon
  • Microsoft fanı ve Lumia kullanan biri olarak sevmedim bu cihazı. 480p video, o buyuklukteki ekrana o çozunurluk ve işlemci hiç olmamış. Ha alınmaz demiyorum ama ben sevemedim.

• quote:

quote:

quote:

Usb Sarj Kablosu

Data kablosu

• Müziği merak eden, telefonuna Shazam yükler, basar tuşa , öğrenir...
    http://www.shazam.com/discover/track/96854849

• Dh yonetiminin israrla wpyi kotu gostermesini anlamiyorum. Tum modellerde "kotu degil" kalibi kullanarak "iyi degil iste" algisi olusturuyorlar. Su Erdi beyin eline ayni fiyata bir android telefon verinde iyiyi kotuyu gorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoyu 480p çekmesi iyi olmamış. çıkarılabilir pil hafıza kartı ve radyo olması güzel. bildirim ledi yoksa fiyasko. tabiki işlemci de düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

Dh yonetiminin israrla wpyi kotu gostermesini anlamiyorum. Tum modellerde "kotu degil" kalibi kullanarak "iyi degil iste" algisi olusturuyorlar. Su Erdi beyin eline ayni fiyata bir android telefon verinde iyiyi kotuyu gorsun.

Merhaba, günaydın.

Aksine sanırım siz bu yorum ile, burada her WP cihaz kötülenir şeklinde bir hava yaratmaya çalışıyorsunuz sanırım.

İnceleme ortada, bundan önceki önemli Lumia modellerini de ben inceledim. Kötüleme diye bir şey bulup gösterin lütfen.

Cihazın eksisi neyse söyleriz, artısı neyse ifade ederiz.

Android konusunda, zaten video içerisinde de "Windows Phone işletim sistemi düşük donanımda daha efektf çalışan bir platform, kaldı ki Lumia 535'in 1GB olan RAM kapasitesi de genel deneyime katkı yapıyor..."

Şimdi ben hangi noktada kötüleme yapmış oluyorum, 480p video kayıt özelliğini eleştirmem kötülememe mi oluyor, ya da fiyatını yüksek bulmam ?

Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Usb Sarj Kablosu

Merhaba,

Cihazın içinden şarj adaptörü çıkıyor, kaldı ki bu zorunluluk zaten.

Ama USB kablosu çıkmıyor, yani kutu içeriği itibariyle siz Lumia 535'i PC'ye bağlayamaz, onun üzerinden şarj edemez ve başka bir adaptör kafası kullanamazsınız, ta ki bir USB kablosu alana kadar.

Teşekkürler.

• Erdi abi Glance Screen hakkında hiç bahsetmemişssin videoda. Windows Phoneların en büyük artılarından bir tanesi bu özellik. Onun dışında inceleme diğer incelemelerin gibi harika. Emeğine sağlık.

• Bence nokia bu işe bi nokTa koymalı.
    Tost makinesi falan üretin siz. :D Hem bak belki daha başarılı olursunuz. Hı nasıl fikir? :D

• Sayfayı bir açıyorum üstte Vodafone'un reklamı videoda otomatik olarak oynatılmaya başlanıyor ve dinlediğimiz şarkı mahvoluyor. Kaldırın şu reklamları artık siteye girmiyorum reklamlar yüzünden.

• Uzak durun bu telefondan kardeslerim.. Forumdan cicekoguz nickli kardesimiz aldi suanda basini taslara vuruyor guzel kardeslerim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.