Şimdi Ara

Mıchelın primacy 4 yorumlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
40.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce mıchelın energy saver kullandım çok memnun kaldım
    Şu an falken ze914 kullanıyorum çok memnunum

Bu yıl değiştireceğim

Mıchelın primacy 4 almak istedim herkes olumsuz yorum yapıyor, energy saver dan dahamı kötü yani?

Brıdgestone t005 ve Goodyear efficientgrip merak ediyorum

Hangisini seçsem karar veremedim

SAĞLAMLIK KALİTE KONFOR İSTİYORUM

• Bu lastiğin primacy 3' le alakası yoktur. Bu ondan tamamen bağımsız ve farklıdır. Her primacy 4 konusunda, 3' le ilgili şikayetler söyleniyor. Primacy 4 şu an sınıfının en iyisidir. Bir çok araca önerdim ve hepsi de memnun. Asfalta yapışır, suda çizgisini bozmaz, sessiz ve konforludur. Fren mesafesi de çok iyidir. Malum yollardan dolayı girmediğim çukur kalmadı. 30 bin km' dir banamısın demiyor.

İlk 5 bin km' de her lastik iyidir. Önemli olan aynı özellikleri minimum kayıpla 30-40 binlere taşıyabilmesidir. Michelin bu lastikte bunu başarıyor. Zaten bu lastikteki iddiası da bu. Kendimi bildim bileli şu ülkede, michelin bu ülke şartlarına uygun değil hurafesi var. Bi kere bunu diyen adamın arabasına bindim, girmediği çukur, sürtmediği kaldırım kalmadı. Al hocam, primacy 4 şu an günlük kullanım için en iyi lastik.
  • Primacy 3 kullandım 3 sene baya sessizdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

Primacy 3 kullandım 3 sene baya sessizdi
    Primacy 3 leş diyorlardı ne yol tutuş varmış ne fren
  • Michelin hamuru yumuşaktır bizim asfalta pek uygun değil. Sürekli abs esp devreye giriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

Michelin hamuru yumuşaktır bizim asfalta pek uygun değil. Sürekli abs esp devreye giriyor
    Esasen Türkiyeye en uygun lastik petlas
  • Ben de takipteyim. Yazlık lastik arayışı içindeyim
  • 205 55 r16 hankook ventus prime 3 kullanıyorum konforlu ve yol tutuş fren çok iyi. Goodyear efficientgrip performance konforu iyi ama hankook kadar yol tutmuyor freni uzatıyor. bridgestone t005 yol tutuş iyi ama çok sesli diyorlar.
  • Kesinlikle alma deli gibi kayıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Kesinlikle alma deli gibi kayıyor
    Valla dunlop ıce 02 kışlık lastik var. Buda kızaklıyor daha önce lassa snways kullandım ıslakta oda kayıyordu bende anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbekli35 -- 4 Şubat 2020; 10:18:14 >
  • Primacy 4 sipariş verip daha sonra yorumlardan ve fiyatından dolayı iptal ettim, yine test sonuçları ve yorumlarına bakarak Hankook Ventus Prime 3 aldım. Bu lastiği tavsiye edebilirim.
    Geçen yıl Primacy 4 370 TL iken ben Hankook'ları 280'e almıştım.
  • 6 bin kilometredir kullanıyorum İzmir de . Sessizliğide güzel , yol tutuşuda .
  • mıchelın Prımacy 3 kullanıyorum gayet guzel sessız bır lastik promacy 3
  • Merhaba aracım Vectra C kasa ve 215/55/16 ölçüsünde Continental contipremium contact 2 lastiklerim var 2011de aldım 2011 üretimli lastikler. Şimdiye kadar sorunsuz kullandım sadece geçen zamana ve yapılan kilometreye baglı eskidiler şimdi değiştirme vakti geldi.
    Şehiriçi pek kullanmıyorum, uzun yolda gerçekten çok iyi. Islak zeminde yol tutus ve frenlemesi gayet iyi. Şu 9 senelik haliyle bile yüksek hızlı girdigim virajlarda yola yapışıyor resmen. Muhtemelen aracın yapısının da etkisi vardır hafif bi araba değil. Şimdi yenilerini alacagım Contipremium contact 5 lere baktım 215/55/16 olanlar biraz pahalı ama öncelikler tatmin ettigi için kesenin ağzını açıp alacagım sanırım. Michelin hakkın hakkında çok olumsuz yorum gördüm vazgeçtim. Continentalin bahsettigim lastiklerinin Türkiyedeki yollara daha uygun oldugu görüşünde insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Primacy 4 sipariş verip daha sonra yorumlardan ve fiyatından dolayı iptal ettim, yine test sonuçları ve yorumlarına bakarak Hankook Ventus Prime 3 aldım. Bu lastiği tavsiye edebilirim.
    Geçen yıl Primacy 4 370 TL iken ben Hankook'ları 280'e almıştım.
    Hankook prime 3 2017de alıp kullandom çok güzel bir lastik ama ben değişik bir marka takacağım

mıchelın Goodyear bridgestone gibi birini alacağım martta
  • 225 45 17 ebatta 30 bin km kullandım çok memnun kaldım. Şu an kışlıkları kullanıyorum. 1 ay sonra tekrar taktırıp devam edeceğim. ABS ESP ve kayma gibi sorunlarla hiç karşılaşmadım. Aracınızın limitlerini bilirseniz sorunsuz uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Merhaba aracım Vectra C kasa ve 215/55/16 ölçüsünde Continental contipremium contact 2 lastiklerim var 2011de aldım 2011 üretimli lastikler. Şimdiye kadar sorunsuz kullandım sadece geçen zamana ve yapılan kilometreye baglı eskidiler şimdi değiştirme vakti geldi.
    Şehiriçi pek kullanmıyorum, uzun yolda gerçekten çok iyi. Islak zeminde yol tutus ve frenlemesi gayet iyi. Şu 9 senelik haliyle bile yüksek hızlı girdigim virajlarda yola yapışıyor resmen. Muhtemelen aracın yapısının da etkisi vardır hafif bi araba değil. Şimdi yenilerini alacagım Contipremium contact 5 lere baktım 215/55/16 olanlar biraz pahalı ama öncelikler tatmin ettigi için kesenin ağzını açıp alacagım sanırım. Michelin hakkın hakkında çok olumsuz yorum gördüm vazgeçtim. Continentalin bahsettigim lastiklerinin Türkiyedeki yollara daha uygun oldugu görüşünde insanlar.
    Bence mıchelın kötüleyenlere inanmamak lazım çünkü ben mıchelın energy saver 84.000 km kullanmıştım hiç bir lastik bu kadar gitmez ve hala dişleri duruyordu

Yani aslında çok da inanmıyorum kötüleyenlere

• Merhaba arkadaşlar,
    Bende enerji saver ile primacy 4 arasında kaldım. Enerji saver plus olanı çıkmış birde. Deneyen aradaki farkı bilen biri bizi aydınlatırsa çok memnun olurum. Michelin konforlu lastik. Ses seviyesi nispeten düşük ve yumuşak. Bu özellikte başka lastik varsa onu da önerin bilelim. İyi forumlar..
  • paran varsa ilk alacagin continental premium contact olsun. mişlen ikinci sirada
  • quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

Bence mıchelın kötüleyenlere inanmamak lazım çünkü ben mıchelın energy saver 84.000 km kullanmıştım hiç bir lastik bu kadar gitmez ve hala dişleri duruyordu

Yani aslında çok da inanmıyorum kötüleyenlere

Alıntıları Göster
    Ben hem risk almak istemedigim için hem de önceki cpc2 lerden memnun kaldıgım için yine continental alacagım. Benim lastiğin fotoğrafını atayım birazdan. 9 sene 100 bin kilometre kullandım.
  • Primacy 3 qq da var fabrikadan üstüne gelmişti çok kayıyo gerçekten çok net 17 yıllık şoförüm çok farklı marka ve tipte lastik kullandım bunun sessizliği amenna iyiama memnun değilim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.