Şimdi Ara

MHI DXK09Z4-S mi General Asha09lgc mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum havalar soğuyor ve artık bıçak kemiğe dayandı 1 adet klima almam gerekiyor

yaptığım araştırmalar sonunda bu 2 modelde karar kıldım ustalardan yardım bekliyorum

DXK09Z4 = 1700

ASHA09LGC = 1800

ODAM 9 METREKARE 2.7 m tavan yüksekliği var ayrıca 1 adet 32" led tv ve 2 kişi yaşayacağız

şimdi benim için önemli olan doğal olarak aşağıdaki değerlere göre hangisi daha az enerji harcar çünkü oda 9m2 olduğundan normal bir elektrikli soba ile izmir / bergama ikliminde ( şu an 13c ) ısınıyor.

Ayrıca eşimle beraber çalışıyoruz benim klimamdan istediğim HERGÜN saat 16:30 yada 17:00 gibi otomatik olarak çalışıp biz saat 18:00 da işten döndüğümüzde odayı 23 derece gibi bir sıcaklığa getirmesi ve gece 23:00 da otomatik olarak kapanması.

Birde cihazlardan mitsubishi olanın iç ünite plastik kalitesi bana biraz kötü gibi geldi ( mika gibi ve ileride sıcaktan sararacakmış gibi duruyor) kullanan arkadaşlardan yorumlar nedir acaba?

Bu 2 cihazı kullanan ve usta arkadaşlardan yardım diliyorum Şimdiden sorularımı yanıtlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ignition -- 22 Kasım 2012; 22:51:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.