Şimdi Ara

Mezun Durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese iyi çalışmalar geçen sene ve ondan önce dersaneye gittim ama pek devam etmedim bu sene sayısaldan 130 binden mezuna kaldım dediğim gibi dersanelerle pek aram yok ve sınava çalısmaya yeni basladım yetiştiremem sıkıntısı yokta dersane olayı beni geriyor lys kimya lys fizik ve mat malum zorlar gibi geliyor suan secenekler fem ve birey sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.İyi çalışmalar.

• Femonceliklibiraksubireyifemincozumlerivarfemgibisiolmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagol önerin için var mı arkadaslar baska tavsiyesi olan tek yapabilir miyim sizce?

• yapabilmen sana bağlı dene bikaç gün bak bakalım olacak mı bende yaparım sandım olmadı yazıldım mezun olunca sosyalleşmişte oldum geçen hafta her gün gittim dershaneye bu haftada 5 gün gitmryi düşünüyorum derslerde insan bir şey kapıyor benim hedefime göre sınıfımız daha düşük zaten bir sınıf ama öğrendiğim çok şey oldu bakalım başarılar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Banquet

yapabilmen sana bağlı dene bikaç gün bak bakalım olacak mı bende yaparım sandım olmadı yazıldım mezun olunca sosyalleşmişte oldum geçen hafta her gün gittim dershaneye bu haftada 5 gün gitmryi düşünüyorum derslerde insan bir şey kapıyor benim hedefime göre sınıfımız daha düşük zaten bir sınıf ama öğrendiğim çok şey oldu bakalım başarılar dilerim

Bende yapabiliceğimi düşünmüyorum pek ama dersaneye ayak uyduramıyorum pek geçen sene hiç çalısmadım nerdeyse ama bu sene son kursunu sıkıcam inş hayırlısı olur sizede basarılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.