Şimdi Ara

metrodaki kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler saat olarak denk geldigim metroda bir kiz var fena bakisiyoruz bugun yanina kadar ilerledim gulumsedi gozlerini kaciriyor napayim umutlandim lan bitecekmi yalnizligim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesin vercek

• Seni bir pacavra parcasi gibi firlatip atacak ego kasmak icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayin arkadaslar hoslanmistir olamazmi ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanına git telefonun sarjının bittigini sole saati sor

• Dalga geçiyor bence
  • olum o kadar yazdılar ettiler 5 yıllık sevgilimden ayrıldım,3 yıllık sevgilimden ayıldım diye ama hala vazgeçmiyorsunuz lan
  • Vermeli

• Olum cok guzel lan yapalim su kizi umit verici fikirler verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheReaLCix -- 31 Ekim 2014; 19:50:44 >
  • Git ve bi konudan konuşmaya başla. Ama arkadaş olcam hoşlanmadıysa da nolur ki yani sonuçta ikimiz de insanız kafasıyla git ki rahat edesin.

Sonuçta ikiniz de insansınız, sapık var diye bağırmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBrownstone -- 31 Ekim 2014; 19:53:10 >
  • Yanina git. Havalarda bu aralar cok sogudu. Bu soguk havada kahve harika olabilir tabi sende gelirsen de.

Ya da telefonunu eline al numara ekleme ekranini ac ve yanina git hadi bekliyorum numarani soyle diye israr et.

Not: kaybedecek bir seyin yok ama kazanacak cok seyin var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poinoo

Yanina git. Havalarda bu aralar cok sogudu. Bu soguk havada kahve harika olabilir tabi sende gelirsen de.

Ya da telefonunu eline al numara ekleme ekranini ac ve yanina git hadi bekliyorum numarani soyle diye israr et.

Kahve icme olayi yapacam kanka saolasin
    Kaybetcek bisi yok dedigin gibi bunca zaman bekledikde ne oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: TheReaLCix

Beyler saat olarak denk geldigim metroda bir kiz var fena bakisiyoruz bugun yanina kadar ilerledim gulumsedi gozlerini kaciriyor napayim umutlandim lan bitecekmi yalnizligim

sonuc nedir
  • ikimizde sağlıklı insanlarız biraz eğlenlenmemizin bir zararı olmaz de
    eve çağır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

quote:

Orijinalden alıntı: TheReaLCix

Beyler saat olarak denk geldigim metroda bir kiz var fena bakisiyoruz bugun yanina kadar ilerledim gulumsedi gozlerini kaciriyor napayim umutlandim lan bitecekmi yalnizligim

sonuc nedir

Sonuc bakismaca kanka adim atacam ins husran olmaz :D

• Kusura bakmayın de telefonumdaki tarife bitti acilen birini aramam lazım de rica et telefonu verirse kendi telefonunu ara ( tabi başta kendi telefonunu sessize al ) Sonra kıza de ki açmıyor neyse çok teşekkür ederim de telefonu sende ondan sonrasını da sen ilerle işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slobodno -- 31 Ekim 2014; 20:09:30 >
  • quote:

Yanina git. Havalarda bu aralar cok sogudu. Bu soguk havada kahve harika olabilir tabi sende gelirsen de.

Israr et demeseydin diyecektim ki bu adamı dinle bu adamda keşişlerin bilgeliği var diye.

Israr part 123213.:

Ya ama ver lütfen ver bak bari 2-3 hanesini ver falan lütfeeeeeeen lütfeeeeeeeeeen.
  • Tavsiyeler icin saolun beyler. İsrar etmem istemezse kendi bilir o kadar bakti gulumsedi ne yalvarcam lan

• git konus birader. yanında arkadasın yoksa kaybedecek karizman yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

quote:

Israr et demeseydin diyecektim ki bu adamı dinle bu adamda keşişlerin bilgeliği var diye.

Israr part 123213.:

Ya ama ver lütfen ver bak bari 2-3 hanesini ver falan lütfeeeeeeen lütfeeeeeeeeeen.

Israr etmekten kastım o degildi. Yani yalandan biraz kur yapmak. Nasil anlaticam bilmiyorun. Nazikce numarasini isriyeceksin eger ilk basta hayir olmaz derse pesinden gidip ama bak sarjim bitiyor acele etmelisin. Tarzinda 2.kez şans denemeli ondan da hayir gelirse saldım çayıra mevlam kayıra diyerekten bırakılmalıdır. Ilk basta kiz istesede istem dışı hayir demis olabilir o yuzden 2.kere zorlamak iyidir gerisi acizliktir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.