Şimdi Ara

metro turizm nasıl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
4.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben geçen ay istanbuldan balıkesire gittim metro ile servis herşey mükemmeldi ama istanbulşdan trabzona gelirken tam tersiydl.
    şimdiye kadar gözlemim şudur: batı illeri arasındaki seferlerde hizmet çok iyi doğuya yapılan seferlerde rezalet.
  • Adana'dan İstanbul'a gelirken bir defa mecburiyetten Metro'ya bindim, sen o 6 saat yolu çekilmez buluyorsun ama ben 15 saate falan varmıştım sanırım. İnternet, lig tv gibi özellikler sefere göre değişir; firmayı arayıp sormanız lazım. Hizmet olarak standardı yok maalesef, hem çok şikayet eden de oluyor, gayet memnun kalan da. Ama benim tercih listemde son sıralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.

genelde cemaat okullarından mezun kişilerde oluyor cemaat okulundan mı mezunsun

yok meslek lisesi mezunuyum.kendimi bildim bileli mesafeli yaklaşırım karşı cinse karşı iyimi kötümü bilmiyorumda rahat konuşamıyorum.

genel olarak anladığım kadarıyla büyük bir ihtimal hüsrana uğrayacağım.pek lüks isteyen biri değilimdir ama kırk yılda bir otobüs seferi yapıcam güzel şeyleri olsunda isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadere61 -- 20 Nisan 2013; 15:17:38 >
  • ölmeden gidersen şanslısın tv falan boşver
  • Hocam 6 saat birşey mi ? Ben 17 saat gidiyorum ..
  • varsa Pamukkale'den al bir de tekli koltuk seç mis

metro tam çingen firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 20 Nisan 2013; 15:45:15 >
  • Ulusoy ya da Pamukkale'yi tercih et varsa. Pahalılar ama biraz.
  • Her binisimde pisman oldugum firmadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 saat yolduluk yaptım 3-5 sefer bi sorun olmadı
  • Şu ana kadar kullandığım seyehat firmalarını sıralayacak olursam (hepsiyle en az 8-9 yolculuk yapmışımdır.)

Kamil Koç > Metro > Düzce Güven Seyahat > Efe Tur ≥ Yalova Seyahat

Özellikle Efe Tur belediye otobüsü gibi durur,her köşede bir bayiisi vardır.Araçtaki muavinleri ilgisizdir ters davranır,iş kavgaya kadar gidebilir.
  • bugün önceden aldığım için metroyla ilk otobüs seferimi yapıcam.burayada pazartesi en erken sonuçları yazabilirim.umarım kötü bir durumla karşılaşmam.

cevaplar için herkese çok teşekkürler beyler.
  • küçükyalıdan zonguldağa gidecek olanlar samandıraya gönderiyolar önce ordan zonguldak otobüsüne biniyorsunuz ya hani.

o servis şoforune bin küfür ettim.adam püfür püfür sigara içiyor uyarınca tersliyor.şikayet basınca oraya kabadayı kesiliyor.radyoda gidene kadar 400tl değerinde uydu cihazını 69 tl satan adamı dinletti durdu.son ses hemde.

otobüsleri açıkcası çağ dışı.daracık alan.tv koymuş kendi filmleri oynuyor.babam daha önce başka otobüslere bindiğinde cd takma yeri falan usb takma yeri var demişti bunda hiçbişi yok kulaklık koymuşlar maksat koyduk demek için.ses çıkarmıyor resmen ve saçmalıkki kulak arkası vermişler adam koltuğa yaslanınca başının arkasına engel oluyor bunu düşünememişler.cd usb getirdik yolculukta sıkılmayayım diye bide telefonda oyun oynarım şarj ederim falan diye kabloyu getirdim hiçbişi yok.

ama muavinle şoforde sorun yok ikiside iyi çıktı.ama genede bidaha metro? hayatta binmem.

• düzce güven iyidir

• Eski firma ama eski kalitesi yok. Internet yok desek denilmez var desen denilmez. Lig tv hic görmedim valla. Mecburiyetten ünye karacabey arası seyehat etmek zorunda kaldığım firma iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadere61

küçükyalıdan zonguldağa gidecek olanlar samandıraya gönderiyolar önce ordan zonguldak otobüsüne biniyorsunuz ya hani.

o servis şoforune bin küfür ettim.adam püfür püfür sigara içiyor uyarınca tersliyor.şikayet basınca oraya kabadayı kesiliyor.radyoda gidene kadar 400tl değerinde uydu cihazını 69 tl satan adamı dinletti durdu.son ses hemde.

otobüsleri açıkcası çağ dışı.daracık alan.tv koymuş kendi filmleri oynuyor.babam daha önce başka otobüslere bindiğinde cd takma yeri falan usb takma yeri var demişti bunda hiçbişi yok kulaklık koymuşlar maksat koyduk demek için.ses çıkarmıyor resmen ve saçmalıkki kulak arkası vermişler adam koltuğa yaslanınca başının arkasına engel oluyor bunu düşünememişler.cd usb getirdik yolculukta sıkılmayayım diye bide telefonda oyun oynarım şarj ederim falan diye kabloyu getirdim hiçbişi yok.

ama muavinle şoforde sorun yok ikiside iyi çıktı.ama genede bidaha metro? hayatta binmem.

birkaç yıl önce metrodan bilet almıştık, balıkesire gitmek için. Otobüs kalkış saatinden 30 dk sonra geldi. 1 saat geç kalktı ve otobüs firmasından baya azar işittik tüm yolcular olarak biz ve birkaç kişi daha itiraz etti ama yine olan bize oldu ve zeytinyağı gibi su üstüne çıktılar ve sanki biz suçluyuz bu yüzden hiç kimsenin metroya binmemesini şiddetle öneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: teknomer

quote:

küçükyalıdan zonguldağa gidecek olanlar samandıraya gönderiyolar önce ordan zonguldak otobüsüne biniyorsunuz ya hani.

birkaç yıl önce metrodan bilet almıştık, balıkesire gitmek için. Otobüs kalkış saatinden 30 dk sonra geldi. 1 saat geç kalktı ve otobüs firmasından baya azar işittik tüm yolcular olarak biz ve birkaç kişi daha itiraz etti ama yine olan bize oldu ve zeytinyağı gibi su üstüne çıktılar ve sanki biz suçluyuz bu yüzden hiç kimsenin metroya binmemesini şiddetle öneriyorum

ben gizlice video çekip şikayetimi yaptım valla umrumda olmaz zeytinyağını alır sürer sürer kullanırım ona karşı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknomer

quote:

ben gizlice video çekip şikayetimi yaptım valla umrumda olmaz zeytinyağını alır sürer sürer kullanırım ona karşı.

Alıntıları Göster
    sizi tebrik ediyorum

• sakın leş sakkın metro ile gitme derim
    bi defa otobanın ortasında mazot bitti yolda durduk adamlar mazot getirdi döke döke doldurdular bütün araba mazot koktu
  • quote:

google'da arama yaptım 2009 sonuçlarına ulaşabildim donanimhaberde eski baya ve o zamanlar pek iyi yaklaşılmıyormuş.

bugün zonguldak seferine gidicem istanbuldan 6 saatlik yol.

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.bilete verdiğim ücrette 28 tl falan.fiyat dememi gösteriş anlamayın.Aşağıda yazdıklarım dahil olcakmı olmucakmı diye söylüyorum.

1.internet varmı metroda

2.lig tv varmı yani beşiktaş maçı var ben yola çıkarken izleyebilme şansım varmı? sanki biyerde lig tv var diye okumuştum otobüslerde ama metromu bilmiyorum.

3.koltukları falan nasıl rahatmı 6 saat işkence çektirmez değilmi?

eklemek istedikleriniz varsa buyrun beyler.

diğer turizm şirketlerine bakamadım uzakdı bilet varken riske girmiyim hemen alim dedim.

ben metro turizmle bodrum a giderken lig tv ve wifi vardı ama bursa ya giderken yoktu mesafeye göre sanırım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.