Şimdi Ara

Metalurji ve Malzeme, İmalat, Kimya Mühendislikleri Nasıldır (Bide YTÜ Endüstri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    itü imalat
    odtü, itü kimya müh
    bir de ek olarak ytü endüstri nasıldır

edit:
    sıralamalar
    ytü ing endüstri 15624
    ytü endüstri 21045
    odtü metalurji ve malzeme 19507
    odtü kimya mühendisliği 25553
    itü imalat 27694
    itü kimya mühendisliği 29389
    itü metalurji ve malzem 31140

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster97876 -- 27 Temmuz 2016; 21:24:32 >

• İtu Metalurji diyorum
  • En masrafsız olani seç 4 düde benzer
    bos muhendis para kazanamaz kendini gelistir mene bakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sisvegece -- 27 Temmuz 2016; 21:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjina

İtu Metalurji diyorum
    niçin hocam
  • Sisvegece S kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: harveydent1

buraya sıralamaları da yazıyım
    ytü ing endüstri 15624
    ytü endüstri 21045
    itü imalat 27694

özellikle bunlardan zevk alıyosan bunu tercih et gibi bi de kendi bulduklarımı yazıyım
    odtü mmb hocası burdan mezun olupta işsiz kalan yok dedi
    imalatın dersleri makineye benziyomuş zaten makineden ayrılmaymış makine fakültesinde ders veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: monster97876

buraya sıralamaları da yazıyım
    ytü ing endüstri 15624
    ytü endüstri 21045
    itü imalat 27694

özellikle bunlardan zevk alıyosan bunu tercih et gibi bi de kendi bulduklarımı yazıyım
    odtü mmb hocası burdan mezun olupta işsiz kalan yok dedi
    imalatın dersleri makineye benziyomuş zaten makineden ayrılmaymış makine fakültesinde ders veriyor

Alıntıları Göster
    upppp

• bana en mantklısı ytü ing. endüstri geldi. ama kimya mühendsliğinde iyi oldgnu duydum. odyolojde seçeblrsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: DR.house 1995

bana en mantklısı ytü ing. endüstri geldi. ama kimya mühendsliğinde iyi oldgnu duydum. odyolojde seçeblrsn
    arkadaşım odtü kimya müh yazma evde kalmış çok hoca var kaprisleriyle egolarıyla ödevlerde sürünürsün dedi, biyomedikale yönelme olasılığı için ben metalürjiyi merak ediyorum aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: nope93

arkadaşım odtü kimya müh yazma evde kalmış çok hoca var kaprisleriyle egolarıyla ödevlerde sürünürsün dedi, biyomedikale yönelme olasılığı için ben metalürjiyi merak ediyorum aslında

Alıntıları Göster
    sağlık düşünmüyorum hocam
    kimyayı hala daha araştırmaktayım hocam bir de kimya müh yerine boğazçi kimya bölümü okumak ne kadar mantıklıdır
  • monster97876 kullanıcısına yanıt
    amcam bana bölümseçmeyin sadece dersanelerde çalışablrsnz ve özel ders vereblrsnz demşti. bncde sıralamana yazık etme. ytüde oku en güzeli. bu arada elektrk elektronk geliorsa onuda yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DR.house 1995

amcam bana bölümseçmeyin sadece dersanelerde çalışablrsnz ve özel ders vereblrsnz demşti. bncde sıralamana yazık etme. ytüde oku en güzeli. bu arada elektrk elektronk geliorsa onuda yaz.

hocam boğaziçi kimya mezunlarına baktım da çoğu yurtdışında onun için özellikle boğaziçi dedim yoksa başka kimya bölümü yazmam tutarsa hacettepe yazarım gazi nasıldır hocam ee için bi bilginiz var mı?
    çok iyiymş o zaman. bn iyi bi bölüm die duydum. bnce sen içine hangileri siniyorsa onu yaz, bölüm istedği kadar iyi olsn severek yapmaynca bi değeri kalmıor.
  • DR.house 1995 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen bi konu açtım görmüşsünüzdür belki şuan neredeyse tüm meslekleri severek yapabilirmişim gibi geliyo ama önceliğim de robotik alanında çalışmak o yüzden çok kararsızım.
    o zaman hepsini yaz büyükten küçüğe doğru . artk kısmetnde hangisi varsa o gelicek. umarım hepimizn hakkında hayırlısı neyse o olur
  • Odtü metalurji
  • Endustri > İmalat > Metalürji > Kimya Müh > Kimya

Çevremde gördüğüm kadarıyla özel sektörde iş bulma imkanları yukarıdaki siralamada.
  • Ranez R kullanıcısına yanıt
    itü imalattan bahsedermisiniz hocam
  • Centaureea C kullanıcısına yanıt
    Hocam genel olarak firmalarda üretim-planlama, araştırma gelistirme, tasarım ve proje planlama alanlarında çalışıyorlar.

Makina Mühendisligi, Endüstri Mühendisliği ve Malzeme Mühendisliği derslerinden oluşan her yöne uyum sağlayabilecek güzel bir ders planları var. Tasarım, çizim, proje planlama, cad/cam dersleri mevcut.

Makina Müh odasının kurslarından faydalanıp imza yetkisi de alabiliyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.