Şimdi Ara

METALURJİ MALZEME YADA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR BAKABİLİR Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaslar. Oncelikle 2. Sene universite sinavina hazirlandim ve mf4 de 44bininciyim . Yillardir makine veya otomotiv muhendisligi istiyordum. Cocuklugumdan beri ilgim ve merakim o yonde oldugu icin. Ama simdi yaptigim arastirmalarla gerek sosyal ortamda gerekse gercek hayatta konustugum kisilerden makine muhenisligi yazicaksan deli gibi ders calisman lazim. Yoksa 2 3 bin lira maasi gecemezsin gibi tepkiler aldim. Calismayi cok seven birisi degilim. Kendime guvenemedigim icin makineden vazgectim. Simdi insaat veya metalurji ve malzeme muhendisligi dusunuyorum. Dokuz eylul insaat muhendisligi ve yildiz teknik ingilizce metalurji ve malzeme muhendisligi geliyor. Yildizin %100 ingilizce egitimi beni cezbediyor. Ama bi yandanda dusununce insaat muhendisliginde muteahhitlik yaparak vs para kirmak yuksek ihtimal gibi gozukuyor. Sayet yildiz metalurji yazarsamda disardan almanca egitimi alcam ve bolumu bitirdigimde almanca ve ingilizce biliyor olcam. 2 dil bilmeninde metalurji ve malzeme icin cok cok artisi oluyor. Kafayi yiycem bi yardim edin ne yapmaliyim ?

• Bende yatarak universite bitirme pesinde degilim zaten. Sadece kiyaslanarak makine nin daha zor olacagi yorumlarini aldim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.