Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
9
Favori
29.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

James Hetfield: “Hardwired Bir Shakespeare Değil”

Metallica`nın frontman`i James Hetfield, albüm single`larından ilk ikisini So What!`a anlattı.

Metallica`nın yeni albümü Hardwired... to Self-Destruct büyük bir merakla ve heyecanla bekleniyor. Albüm çıktığı gün müzik listeleri nasıl olacak göreceğiz. James Hetfield, So What! içeriği için Steffan Chirazi ile konuştu ve şunları söyledi:

Hardwired basit bir parça, bir Shakespeare değil. Bunun farkındayım. Ama bir dakika... İnsanlar gerçekten doğru olanı mı yapıyor? Tarihin bu zamanında önemli bir dönüm noktasındayız. Elektronik cihazlara bağlılığımız bizi nereye sürüklüyor? Onlar olmadan ne yaparız? Egomuz bizi cidden felakete mi sürüklüyor? Sözleri yazarken bunları düşündüm.

Moth Into Flame ise daha gerçekçi bir parça. Hayatın içinden hikayeler var. Bugünlerde herkes popüler olma peşinde. Sokaklarda yürüyen herkes elinde telefon, Facebook`a bakıyor. Yolun ortasında durup selfie çekilenler var. Neden yaptıklarını bile bilmiyorlar.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/4548-james-hetfield-hardwired-bir-shakespeare-degil

bir eto değil

hardwired'ın ilk çıktığı günü hatırlıyorum, senin sayende görmüştük forumdan. kulaklığı takıp 20 kez falan dinlemiştim. günlerdir düşünememekten yakınıyordum, kesintisiz düşünmek istediğim her şeyi düşünebildim; çok acayip bir etkisi olmuştu bende. insanı yormayan hatta enerji veren bir parça ve asla anlamsız değil. moth into flame ile atlas da gayet dolu geliyor bana. ama çevrede kime sorsam artis artis eleştiriyor, millet acayip ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

James Hetfield: “Hardwired Bir Shakespeare Değil”

Metallica`nın frontman`i James Hetfield, albüm single`larından ilk ikisini So What!`a anlattı.

Metallica`nın yeni albümü Hardwired... to Self-Destruct büyük bir merakla ve heyecanla bekleniyor. Albüm çıktığı gün müzik listeleri nasıl olacak göreceğiz. James Hetfield, So What! içeriği için Steffan Chirazi ile konuştu ve şunları söyledi:

Hardwired basit bir parça, bir Shakespeare değil. Bunun farkındayım. Ama bir dakika... İnsanlar gerçekten doğru olanı mı yapıyor? Tarihin bu zamanında önemli bir dönüm noktasındayız. Elektronik cihazlara bağlılığımız bizi nereye sürüklüyor? Onlar olmadan ne yaparız? Egomuz bizi cidden felakete mi sürüklüyor? Sözleri yazarken bunları düşündüm.

Moth Into Flame ise daha gerçekçi bir parça. Hayatın içinden hikayeler var. Bugünlerde herkes popüler olma peşinde. Sokaklarda yürüyen herkes elinde telefon, Facebook`a bakıyor. Yolun ortasında durup selfie çekilenler var. Neden yaptıklarını bile bilmiyorlar.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/4548-james-hetfield-hardwired-bir-shakespeare-degil

bir eto değil

hardwired'ın ilk çıktığı günü hatırlıyorum, senin sayende görmüştük forumdan. kulaklığı takıp 20 kez falan dinlemiştim. günlerdir düşünememekten yakınıyordum, kesintisiz düşünmek istediğim her şeyi düşünebildim; çok acayip bir etkisi olmuştu bende. insanı yormayan hatta enerji veren bir parça ve asla anlamsız değil. moth into flame ile atlas da gayet dolu geliyor bana. ama çevrede kime sorsam artis artis eleştiriyor, millet acayip ya.

O gün benden önce yazanlar olmuştu. Hardwired'ın sözlerini pek beğenmedim ama müziği kötü değil. Atlas, Rise!, güzel fikirler barındırıyor ama onları uyumlu bir şekilde bir araya getirememişler. The Day That Never Comes'ta olduğu gibi birbirinden kopuk parçaları art arda eklemişler. Moth Into Flame kadar iyi bir beste değil.

• Metallica ilk defa 360 derece video paylaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 4 Kasım 2016; 17:14:12 >
  • Metallica - Hardwired...To Self-Destruct

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct

• Aklar düşmüş saçlarına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Here Comes Revenge adlı şarkının bir kısmı ortaya çıktı.Aşağıdaki bağlantılardan dinleyebilirsiniz :
    https://soundcloud.com/eroom-skillz/my-band-here-comes-revenge/s-4N29l
    https://www.facebook.com/MilanicaChannel/videos/1317291018321762/
    http://vocaroo.com/i/s0mkWsdiZ8nO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 7 Kasım 2016; 16:0:50 >

• Çok üzgünüm fakat gerçek metal müziğin son demlerini yaşıyoruz.

Iron Maiden, Megadeth, Metallica, Slayer, AC/DC, Guns Roses ve daha sayamadığım onlarca Metal grubu albüm yapmayı bırakınca biz ne dinleyeceğiz? Yeni genç gruplardan kaç tanesi gerçekten müzik yapabiliyor? Efsane diyebileceğimiz son 5 yılda çıkan kaç grup var ki? Bu adamlar müziği yavaş yavaş bırakacaklar -ki bi çoğu bıraktı, ve bırakmak zorundalar yaşları kaç xd- tamamen bıraktıkları zaman eski albümlerle avunacağız, biliyorum.

bu dünyaya ne başka bir pink floyd gelir, ne bir zeppelin, ne bir queen, ne de bir scorpion. son çıkan rock gruplarının çoğunu ergence buluyorum, sözler açısından vasat, riffler genelde çalıntı oluyor. solo deseniz ortada özgün solo yok. bi lzzy hale ablayı seviyorum, yeni olmasına rağmen iyi işler başarıyor belki bunun gibi 3-5 grup vardır.

Atlas, Rise! hoş olmuş, beğendim. Iron maidencı olduğumdandır xddd

• Söylediklerin ne yazık ki doğru.

Şöyle bir grup buldum şu an bir tane albümleri varhttps://open.spotify.com/artist/1RJjGMtpno6amyvbk1zX6G
    En sevdiğim 3 albüm arasına koyabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

Çok üzgünüm fakat gerçek metal müziğin son demlerini yaşıyoruz.

Iron Maiden, Megadeth, Metallica, Slayer, AC/DC, Guns Roses ve daha sayamadığım onlarca Metal grubu albüm yapmayı bırakınca biz ne dinleyeceğiz? Yeni genç gruplardan kaç tanesi gerçekten müzik yapabiliyor? Efsane diyebileceğimiz son 5 yılda çıkan kaç grup var ki? Bu adamlar müziği yavaş yavaş bırakacaklar -ki bi çoğu bıraktı, ve bırakmak zorundalar yaşları kaç xd- tamamen bıraktıkları zaman eski albümlerle avunacağız, biliyorum.

bu dünyaya ne başka bir pink floyd gelir, ne bir zeppelin, ne bir queen, ne de bir scorpion. son çıkan rock gruplarının çoğunu ergence buluyorum, sözler açısından vasat, riffler genelde çalıntı oluyor. solo deseniz ortada özgün solo yok. bi lzzy hale ablayı seviyorum, yeni olmasına rağmen iyi işler başarıyor belki bunun gibi 3-5 grup vardır.

Forumda Heavy ve Thrash Metal turnuvaları oldu orada çok güzel albümler bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seul contre tous

quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

Çok üzgünüm fakat gerçek metal müziğin son demlerini yaşıyoruz.

tek tür müzik dinlersen başka dinleyecek bir şey bulamazsın saydığın grupların hepsi thrash ya da hard rock grupları ki bu gruplara gerçek metal müzik diyorsan o kendi fikrin saygı duyarım

Elbette hayır hocam senfonik metalden, doom metal'e kadar her tür parçayı dinlerim, yabancı pop, bazen protest rap bile dinlerim kendimi kalıplara sokmayı sevmiyorum. sadece saydığım gruplar saygı duyduğum, eski sağlam gruplar olduğundan bunların tamamen müziği bırakması beni üzecektir, buna değinmek istendim.

bu arada gerçek metal müzik algını merak ettim hocam, saydıklarım metal müzik yapmıyorsa kim yapıyor acaba, açıklarsan beni aydınlatmış olursun.

@Maggese biliyorum hocam, oradan çok parça keşfettim zamanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioactiveRc -- 9 Kasım 2016; 22:32:25 >

• .

(
    )

• http://www.getrockmusic.net/39171-metallica-hardwiredto-self-destruct.html

Sızdırıldı iddiası var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albüm kapakları zaten heryerde dolaşıyor sizdirilmaması zaten garip olurdu ayın 18 i bekliyoruz korsana hayır
  • Önümüzdeki hafta çıkacağı için dağıtımına başlanmış olabilir. Belki müzik dükkanlarından birisi sızdırmıştır.
  • Bir hafta daha bekleyemicem. Şimdi dinleyip haftaya albümü alırım.
  • http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/4475-lars-ulrich-donald-trump-baskan-olursa-danimarkaya-donecegim
    Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz. Bunun gibi bir çok kişi var

• Prodüksiyon çok eleştirilir at fava bekle. O çok eleştirilen Bob Rock bile bu malzemeyi nasıl süslerdi kim bilir?

• Vahdet-i Vucuddd kullanıcısına yanıt
    Bob Rock, tarzlarını değiştirdiği düşünüldüğü için eleştiriliyor. Metallica üyeleri o gelmeden önce Black Album için birçok şarkının hazır olduğunu söylüyor. Dolayısıyla onun yönlendirmesiyle olmamış.

St.Anger hariç Metallica, Load, Reload ve Garage Inc. albümleri ile çok iyi iş çıkartmıştır fakat yeni albümde Death Magnetic kadar kötü bir ses yok. Genellikle beğenildiğini gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.