Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
9
Favori
29.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İki haftalığına köye gitmiştik. O yüzden foruma girmedim.

@stxanger

Konudaki paylaşımların için teşekkür ederim.

Moth Into Flame, genel olarak iyi bir şarkı olmuş. Özellikle Hardwired şarkısında eleştirilen Kirk, burada gayet güzel iş çıkarmış.

Ayrıca hala 'Tallica Parking Lot'ta kullanılan müziğin herhangi bir şarkıda yer almasını ümit ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 27 Eylül 2016; 22:07:31 >

• Bu dediğini üstüme alındım. Ben zaten Death magnetic den öncesini kastetmedim. Hardwired in verdiği hissi moth into flame parçasından alamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarkının sözleri de şöyleymiş :

quote:

Blacked out
    Pop queen, amphetamine
    The screams crashed into silence

Tapped out
    Doused in the gasoline
    The high times going timeless

Decadence
    Death of the innocence
    The pathway starts to spiral

Infamy
    All for publicity
    Destruction going viral

Light it up
    Ah, light it up
    Another hit erases all the pain
    Bulletproof
    Ah, kill the truth
    You’re falling, but you think you’re flying high
    High again

Sold your soul
    Built a higher wall
    Yesterday
    Now you’re thrown away

Same rise and fall
    Who cares at all?
    Seduced by fame
    A moth into the flame

Twisted
    Backstabbing wicked
    The delusion absolution

Perjurer
    Fame is the murderer
    Seduce you into ruin

Light it up
    Ah, light it up
    Bulletproof
    Ah, tell the truth
    High again

Sold your soul
    Built the higher wall
    Yesterday
    Now you’re thrown away

Same rise and fall
    Who cares at all?
    Seduced by fame
    A moth into the flame
    Burn

Guarantee your name, you go and kill yourself
    The vultures feast around you still
    Overdose on shame and insecurity
    If one won’t do that fistful will

Death scene
    Black hearse the limousine
    A grave filled with seduction

Vaccine
    Fame does the murdering
    She builds up for destruction

So light it up
    Ah, light it up
    Bulletproof
    Ah, no excuse
    High again

Sold your soul
    Built the higher wall
    Yesterday
    Now you’re thrown away

Same rise and fall
    Who cares at all?
    Seduced by fame
    A moth into the flame

Addicted to the
    Fame

Kaynak :https://metallica.com/songs/43534/moth-into-flame

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 28 Eylül 2016; 0:19:49 >

• Hardwired'ı yayınladıklarında hemen dinledim sonra dedim ki yine bir metallica faciası yaşayacağız.Moth Into Flame'i dinleyince dedim belki o kadar da kötü olmaz dedim.Bi baktım kafa sallıyorum
  • ilk şarkıya göre iyi.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    korkuttun reyiz sensiz forum soğuk kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür iyiyim, sağ ol
  • Elemanın biri şöyle bir şey yapmış, daha önceden atan oldu mu bilmiyorum ama yine de atayım ben.

• bloodbanger kullanıcısına yanıt
    Bunu paylaşmayı unutmuşum, teşekkürler. Şu an her türlü imkanları olmasına rağmen şu tonları kullanmıyorlar.
  • Bunları da izlemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 29 Eylül 2016; 1:25:33 >

• İlk şarkıyı beğenmemiştim ama ikincisinden daha iyi bence. İkinci şarkının hiçbir orjinal yanını göremedim ben herkes daha çok sevmiş halbuki.
  • Allah aşkına neresi 10/10 bu şarkının beyler fan boyluk yapıyorsunuz bence. Metallica'nın bütün albümlerindeki tüm şarkıları sayısız defa dinlemişimdir ama bu albüm hakkaten leş.. sürekli kendilerini tekrar ediyorlar.

yok yani şöyle bir şey çıkmıyor yakınına bile gelemiyorlar.. black albüm, st anger, load tarzı bişey olsa oda kabul..

• Kill 'em All'dan sonra çok bozdular, davayı sattılar. Gerçi Kill'em All'da iyi değil bence ben önceki dönemlerini daha çok seviyorum.
  • Dün ilk defa canlı olarak icra ettiler.

Moth Into Flame'in duyurulduğu Howard Stern Show'da Hardwired da çalınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 29 Eylül 2016; 22:23:48 >

• Metallica’dan rock’n roll efsanesi Kilmister anısına: ‘Murder One’

Dünyaca ünlü müzik grubu Metallica, kasım ayında yayınlayacağı yeni albümünde geçen yıl hayatını kaybeden rock’n roll efsanesi Lemmy Kilmister anısına bir şarkı olacağını duyurdu.

Rolling Stones’un haberine göre grup üyeleri James Hetfield, Kirk Hammett, Robert Trujillo ve Lars Ulric, hayranlarıyla SiriusXM’s New York stüdyolarında buluşarak soruları yanıtladı. Metallica, 18 Kasım’da yayınlayacağı ‘Hardwired… to Self-Destruct’ albümüne ilişkin 28 Aralık 2015 tarihinde yaşamını yitiren Motörhead’in vokali Kilmister hayranlarını sevindirecek haberi de burada verdi.

Metallica, yeni albümde yer alan ‘Murder One’ şarkısında Kilmister’ı anacak. Şarkıda, Lemmy’nin şarkılarına atıflı sözler de yer alacak.

Kilmister’ın kullandığı şarkı sözlerinden parçaların da yer alacağı ‘Murder One’, Lemmy’nin sahnede kullandığı favori basına verdiği isim.

Bize çok yardım etmişti

Vokal Hetfield, Kilmister’ın grubu Motörhead’in kendileri üzerinde büyük etkisi olduğunu belirterek, “Lemmy’nin, bir baba figürü gibi önemli bir yeri vardı. Bize çok yardım etmişti. Korkusuzdu. Karakterliydi. Özgündü. Ona çok saygı duyuyoruz. O son nefesine kadar elinden geleni yaptı. Kim olduğunuz önemli değil, böyle biri size nasıl ilham vermez?” diye konuştu.

Baterist Ulric de 1981 yazında Motörhead’i turne boyunca takip ettiğini söyledi: “Bu grup, benim olmak istediğim gruptu. Güney Kaliforniya’ya döndüğümde James’i çağırdım ve ona ‘Dinle, biz de bunu deneyebiliriz’ dedim. Motörhead bir katalizördür.”

http://www.diken.com.tr/metallicadan-rockn-roll-efsanesi-kilmister-anisina-murder-one/

• Valla arkadaşlar çok iyi olmuş adamlar bu yaşlarında hala cayır cayır çalıyorlar helal olsun.Loop'a attım durmadan dinliyorum.Umarım albümün geri kalanı da böyle olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Kill 'em All'dan sonra çok bozdular, davayı sattılar. Gerçi Kill'em All'da iyi değil bence ben önceki dönemlerini daha çok seviyorum.

komik
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    KEŞKE 2003 YILINDA GELSEYMİŞ.. ama ne yazık ki Bu albüm Death Magnetic'in devamı sanki. yani LEŞŞŞ
  • The Tonight Show'da da Moth Into Flame canlı olarak çalındı.

• quote:

Lars Ulrich, Metallica`nın Emeklilik Planlarıyla İlgili Konuştu: Kaç Albüm Daha Beklemeliyiz?

Metallica`nın yeni albümüne günler kala emeklilik konusu ile ilgili Lars Ulrich`ten açıklamalar geldi.

Rock ve metal müziğin ikonlaşmış grupları ve müzisyenleri her geçen gün yaşlılığa teslim olmaya devam ediyorlar. Metallica`nın da bir gün emekliye ayrılacağını biliyoruz. Extra Bladet tarafından gerçekleştirilen röportajda konuşan Lars Ulrich, Metallica'nın emeklilik planlarından ve önümüzdeki dönemde kaç albüm daha beklememiz gerektiğinden söz etti. Açıklamalar şu şekilde:

Eğer her 8 yılda bir yeni albüm yaparsak, önümüzde çok fazla albüm olmayacaktır. Fakat sanıyorum ki bir kaç tane daha yapacağız. Ama bu konunun çok fazla üzerinde durmuyoruz. Şu an önümüzde 2-3 yıllık bir konser süreci var. Kollarımız, dizlerimiz ve boynumuz izin verirse, emeklilik için önümüzde daha çok yıl var.

Son albümlerinin üzerinden 8 yıl geçmesi ile ilgili neler düşündüğü sorulduğunda ise şu cevabı vermiş:

The Beatles çok daha az bir zamanda albümlerini kaydediyordu. Fakat şu an çok farklı bir dünyadayız. Bir çok konser vermek zorundayız, Lou Reed ile bir albüm yaptık ve ayrıca 2 yılımızı sinema filmimiz için harcadık. San Francisco'da öylece oturup burnumuzu karıştırmadık.

Mantıklı şeyler söylemiş. Önümüzdeki senelerde en az 2 yeni Metallica albümü daha görebiliriz. Fazlasını zaten kaldırabilirler mi meçhul... Hardwired... To Self-Destruct albümünün çıkış tarihi olan 18 Kasım 2016'yı beklemekteyiz.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/4452-lars-ulrich-metallicanin-emekliligiyle-ilgili-konustu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 30 Eylül 2016; 23:08:05 >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.