Şimdi Ara

Metal gövdesi ile Meizu MX5 resmiyet kazandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Créw

quote:

Orijinalden alıntı: nightdrive

16 gb versiyonu ne kadara gelir acaba?

Tahminler şu yönde;
    16gb > 1199tl
    32gb > 1299tl

Kapasiteye gore donanim farklilastirma yoksa 16 ligi alinir.ne de olsa arttirilabilir hafiza var.bakalim reeder ne kadar zamanda piyasaya sunacak bu urunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Créw

quote:

16 gb versiyonu ne kadara gelir acaba?

Tahminler şu yönde;
    16gb > 1199tl
    32gb > 1299tl

Kapasiteye gore donanim farklilastirma yoksa 16 ligi alinir.ne de olsa arttirilabilir hafiza var.bakalim reeder ne kadar zamanda piyasaya sunacak bu urunu.

sd kart destegi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir telefon hem S6'ya hem iPhone 6'ya ancak bu kadar benzeyebilir Ancak tasarımı güzel.
  • 2k olmaması güzel olmuş. sd kart yoksa 16gb olan pek alınacak gibi durmuyor.

• neden sanal tuş ha neden

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

neden sanal tuş ha neden

Merak etme sanal tuşu kaldırabiliyorsun, home butonu hem parmak izi okuyucu hem basarak ana menüye dönüş hem dokunarak geri tuş görevi görebiliyor bunu istediğin gibi ayarlayabiliyorsun, mx4 Pro kullandığım için biliyorum

• Cihazda Sd kart yok yalnız görenler var zannediyor düzeltelim. Cihaz tahmini 16 vede 32 olarak girer 64 olanı girmez bana göre Pro olan modeli sanırım eylülde lans edilcek herhalde onunda Exynos 5433 ile gelmesi ihtimaller arasında. Cihazda Lolipop 5.0.1 yerine 5.1 ile gelmesi daha mantıklı olabilirdi.

http://www.gsmarena.com/meizu_mx5-7240.php
  • Biraz kalın gibi duruyor artı şu sd kart desteklememe özentisi -iphone sağolsun- android telefonlarında belası olmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Archimert

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: Archimert

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

tutturulmus bir metal gövdedir gidiyor, bu metalin adi yokmu ?
    var, ihtimal aluminyum alasim.
    plastikten farki ne ?
    uzerinden traktor gecse sadece tozunu ufluyorsun
    aslinda avuclayinca sadece agirlik farkindan dolayi daha dayanikliymis hissi veriyor.
    plastigin aksine aldigi en hafif darbeyi,cizigi hatira olarak koruyor ne zamana kadarmi ?
    uzerine daha etkin bir yenisi uygulanana kadar
    evveeett,aksi gorusteki muhendislerin puanlamada goruslerini alalim.

Plastik çizilince iz kalmıyor mu birader saçmalamışsın iyice, birçok insan alüminyumu sağlam olsun diye değil kaliteli his uyandırsın diye alıyor zaten ayrıca mukavemeti alaşıma göre değişiyor senin o fırına attığın folyo ile kıyaslama istersen

tabe tabe , sektorde faaliyetim ve fikrim olmasa sacmalamazdim.

Geç hadi geç varsa plastiğin çizilmediğine dair tezin yaz okuyalım, faalmiş Hani hangi markanın fanısın onu da anlamış değilim Samsung dahil plastiği kasada kullanmaktan vazgeçti artık. Alüminyum ve hakiki deri gibi malzemeler sektöre girmişken plastiği savunuyorsun yahu. Plastik kullanılacaksa Nokia dışında kimse hakkıyla kullanmıyor şu maddeyi, onun da hakkını teslim edeyim hadi

muhendislere saygi ve selam ,bastan bunu yazdim ama puanlamadan otesini beklemezdim.

• Sar değerinden bahseden yok, haberlerde olması lazım.

• uygur türklerine yapılan zulme son verinceye kadar çin malı almayalım aldırmayalım.

• nightdrive kullanıcısına yanıt
    mx4 pro bile 1450 tl iken
    bu cihaz 1500 altinda olmaz

• MİCRO SD KART GİRİŞİ YOKSA BIRAKIN O TELEFON ORDA KALSIN.. ARTIK ORTA SEVİYE TELEFONLAR 16 GB İLE ÇIKMAYA BAŞLADI. EN AZ 32 GB DEN BAŞLAYIP MİCRO SD DESTEKLESİN.....

• Helio X10 (MTK6795) oluyorsa sırf "480fps 1080p Full HD Super-Slow Motion video feature " süper slow motion özelliği için bile alınır.
  • M9 Plus'ın tek rakibi! :D

• Kart slotu olmaması kötü olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

M9 Plusın tek rakibi! :D

3 te 1 fiyatına aynı donanım. htc o kalın çerçeveleriyle hala utanmadan 3 bin lıraya satıyor adamların yaptığına bakın :)

• Yine başlamışlar MX4 Pro'dan fazla olur diye.

Her şeyi geçin, bu cihazın çıkış fiyatı, MX4'ün çıkış fiyatı ile aynı, MX4 Pro'dan ise ucuz. MX5 çıkmadan MX4 Çin'de indirim gördü, ama burada satılırken daha indirim yoktu, kur zaten yüksekti. Kur farkı bahanesi de yok. O yüzden MX4 en son kaça satıldıysa o fiyattan gelmesi beklenmeli.

Fazlası istenirse almayın, aldırmayın.
  • Herşey iyi güzel de OIS yine yok değil mi? MX4'ü çok severek kullanmama rağmen sırf OIS olmadığından bulanık fotoğraflar yüzünden elimden çıkarmıştım, o kadar da heves ettim MX5 e koyarlar diye ama hiçbir yerde yazmıyor demek ki yok.
  • şu telefonu almak için çinde gönüllü 1 ay çalışacak kaç tane adam var kardeş telefon mevzu olun ca türkistanı kimsenin gördüğü yok...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.