Şimdi Ara

Metal Gear Türk forumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://mgturk.com.nu/forum/index.php

Bu forumu açma nedenimiz Türkiyenin bir Metal Gear forumuna ihtiyacının olmasıydı.Geçen nesilde harika bir MGS forumu vardı ama nedense yöneticiler forumu bakıma aldılar ve asla açmadılar.Ve bizde yeni bir forum açmaya karar verdik.Forum ilerde kendini geliştirirse çok çok yararlı olucakdır.Sizlerden tek istediğimiz bizlere üye olarak manevi destek vermeniz.Ayrıca seri hakkında bilgi edinmek istiyen yada forumu geliştirmek için gönüllü olmak istiyen bütün arkadaşları bekleriz.

NOT:Konuyu yanlış bölüme açmış olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerGhost -- 13 Temmuz 2012; 21:33:47 >

• güzel olmuş
  • güzel olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar ben yakın zamanda ps1 alıcam ps1 de mgs1 i oynayıp ps3 te 2-3 ün olduğu hd collection ve 4 ü oynamak istiyorum sizce konuyu senaryoyu anlamak için en mantıklısı bu mudur şimdiden teşekküler
  • Güzel olmuş da türkiyede MGS oynayıpda hayran kalan 1000 kişiden fazla kişi yoktur diye düşünüyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

güzel olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar ben yakın zamanda ps1 alıcam ps1 de mgs1 i oynayıp ps3 te 2-3 ün olduğu hd collection ve 4 ü oynamak istiyorum sizce konuyu senaryoyu anlamak için en mantıklısı bu mudur şimdiden teşekküler

Bu konu senin için http://mgturk.com.nu/forum/index.php?topic=53.msg159#new

Beğenen arkadaşlara teşekkür ediyorum ama hepinizi bekliyorum Forum daha çok gelişcek arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerGhost -- 14 Temmuz 2012; 0:08:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KillerGhost

quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

güzel olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar ben yakın zamanda ps1 alıcam ps1 de mgs1 i oynayıp ps3 te 2-3 ün olduğu hd collection ve 4 ü oynamak istiyorum sizce konuyu senaryoyu anlamak için en mantıklısı bu mudur şimdiden teşekküler

Bu konu senin için http://mgturk.com.nu/forum/index.php?topic=53.msg159#new

Beğenen arkadaşlara teşekkür ediyorum ama hepinizi bekliyorum Forum daha çok gelişcek arkadaşlar.

peki hocam ben bu oyuna kafayı taktım tüm serisini oynamak istiyorum ancak 1-2 felan pc ye çıkmış sence bu oyun pc demi daha çok sarar ps demi oynayan arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum ps3 üm var hd collection oynayabilrim pc de var ama bana sarmaz gibi geliyor pc de ps1 de alıcağıma göre onda oynamak daha mantıklı birde sizin görüşlerini alim

• PS3'de oynamalısın Bu arada seni forumda görmekten mutluluk duyarım
  • quote:

PS3'de oynamalısın Bu arada seni forumda görmekten mutluluk duyarım

tamam saol foruma en kısa sürede katılıyorum ps1 ide nasipse alıyorum 1-2 aya
  • Hayırlı uğurlu olsun ama PS3'den PSN yoluyla MGS1 alabilirsin
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun ama PS3'den PSN yoluyla MGS1 alabilirsin

ps1 işi yattı zaten kimse satmıyor psn den alışveriş yapmıyorum kk yok ancak kardeşlikle olabilir onada adam bulmak lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.