Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 'Yeni LG G2 ve fazlası' bu akşam sat 22:00'da (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
2
Favori
11.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sanırım suan laptop kullanıyorsunuz modeli nedir?

• mesut abi erdi abi canlı yayınla uğraşmıyo twitter da GeekBench 2 skoru paylaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones Isın ıcınde samsung yada lg varsa aylardir aynı seyı yapıyorum,merhaba ben mesut çevik cumlesınden sonra speakerları kapatıyorum.kı pohpohlamalara bende maruz kalmayayım. esprı degıl gercektir.
    Merhaba, Daha 2 gün önce HTC ve Samsung var ise diyordunuz ne zaman LG oldu? Ek olarak ne zaman Sony olacak? Tarihler belli mi :D Sevgiler, Mesut Çevik

headshotttt :D g.te giren şemsiye açılmazmış :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createemir -- 7 Ağustos 2013; 21:36:01 >
  • Abi the last of us ın devamı ne zaman ?

• Mesut abi sorum olacak.okurmusunuz zahmet olmassa...General Mobile Discovery hakkında kısacık bir görüş alabilirmiyim. TEŞEKKÜRLER
  • mesut bey. ebay'den hafıza kartı aldım boş zarf geldi. paypal ı aradım kaydımı oluşturdular. kaç günce sonuçlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

ben peynir tweetinizi görmüştüm. gerçekçi rüyalar görmek için denemek amacıyla yatmadan önce peynir yedim. sabah kalktığımda ağzımda ölü fareyle uyandım. kafası ağzımdaydı.

"espri yapmış arkadaşımız"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 7 Ağustos 2013; 21:42:49 >
  • Hocam geçen haftalarda canlı yayına bağlanma olayından bahsediyordunuz, bu olay olacak mı eğer Erdi Özüağ bağlanamaz ise?
  • mesut beyfendi feyqimi yedi xD
  • Mesut abi Samsung Galaxy s4 veya HTC one 'ın s800 lü modelleri ne zaman Türkiyeye gelir birde Samsungun korede sattıgı Galaxy S4 LTE-A modeli hakkında bilgi verebilirmisiniz , teşekkürler
  • TEŞEKKÜRLER ABİ. KUSURA BAKMA.

• Mesut abi ubuntu edge hakkında bi kaç bilgi verir misin?

• İos7 beta ile ilgili izlenimler nedir son yayımlanan beta da ?

• Canlı yayını Youtube'den 720p yayınlasanız nasıl olur Mesut Bey?

• Mesut Abi s3 aldığımda onunla ilgili rom falan derken çok program yukledim sanırım , stabil çalışan pc chrome açarken bile donmaya başladı neden olabilir ne yapabilirim
  • herkes kendi kafasında ya hayırlısı bakalım :D
    hepinizin bayramını kutlarım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.