Şimdi Ara

Mesh Nerede bulunur ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
10.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliminyum aspiratör filtrelerinden bütün nalbur ve pazarlarda bulursun ne derece işini görür bilemem ama :) .
  • Arkadaşlar bahçe malzemeleri bölümüne gittim ancak orada satılan mesh değil plastik birşey benim bahsettiğim aliminyum yada çelikten yapılmış olanlar yani aramaya devam
  • ankarada rüzgarlıya bak bi
  • İstanbul dayım burada nerde olur bir bilen çıkmadı. Ne değerli bir malzemeymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

Bauhaus ta oto mod bolumunde on izgara olarak satiliyor

Tekrarlıyorum
    OTO Modifiye yapan yerlerde ön tampon ızgarası olarak satılıyor..
  • Hurdacılara bak kesin bulursun
  • Valla aliminyumcudan almştım ben baklava dilimli olarak. Altıgen şeklindekiler oto modifiecilerde bulunuır arkadaşalrın dediği gibi. İstanbul Avrupa yakasındaysan yardımcı olabilirim.
  • aleminyum levha ararken tesadüfen buldum geçen hafta bi kaç çeşidide vardı hatta .

Mesh Nerede bulunur ?

Mesh Nerede bulunur ?

Mesh Nerede bulunur ?

1mx1m 20 ytl ydi sanırım.

kameranın tarih ayarıda epey bi yanlışmış dikkate almayın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeNoM -- 17 Temmuz 2008; 13:50:52 >

• MEsh dediğiniz delikli galvaniz türü bir şey mi
  • Hocam acaba napcaksınız meshi. Sırf meraktan soruyorum.
  • Hocam senin dediğin ürün bizim camlarda takılı sineklik niyetine! bi elledim aliminyum
  • Firebal'dakinin fiyatı ne kadar bilmiyorum ancak benzer ürün başka bir internet sitesinde de var.
    110*20 cm ölçülerinde.
    Fazlasını satabilirsin bile.
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251079&productid=otm171106#tablnk
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Firebal'dakinin fiyatı ne kadar bilmiyorum ancak benzer ürün başka bir internet sitesinde de var.
    110*20 cm ölçülerinde.
    Fazlasını satabilirsin bile.
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251079&productid=otm171106#tablnk

110x20 cm işe yaramaz pek modifiye işinde yan kapağı yapmak istesen en az 50x50 lazım olur.tabi bu üründe kullanılmaz diye bişey yok .ufak işlerde yarar .

• Aynen Bizdede ÖyLe SinekLik Niyetine Pimapenlere takıyoruz
  • Bulan-alan oldumu acaba hakikaten çok lazım ve kullanılası bir mod malzemesidir.Pleksi kadar hayatidir.
  • hocam en güzeli hoparlörlerin üzerindeki mesh dir fakat büyük boyutta bulmak biraz zor ama yinede 120 lik fanları falan rahat kapatıcak şeklide bulabilirsin
    ben eski beyaz eşya satan yere gittim eski bi radyo aldım 15 ytl ye meshini kullanıp geri 3 ytl ye eskiciye sattım
    böyle bi yöntem var işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mülo26 -- 30 Ekim 2008; 14:16:57 >
  • istanbul karaköyde hırdavatçılar çarşısı yakınlarında onlarca çeşidini bulmak mümkün..
  • İzmir için bir yer söyleyebilecek varmı yada online sipariş edebileceğimiz bir yer?
  • Bisiklet sepetlerini kullanabilirsiniz
     Mesh Nerede bulunur ?
  • aleminyum satan yerlerde bolca var, saten çelik olanını alırsan şekil vermen çok zor olur en iyisi aleminyum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.