Şimdi Ara

mesaj sesi 3 ton 8-9 ton oldu :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şimdi şöyle bi sorun var telefonu aldıktan sonra baya bi mesajlaştım mesaj tonu üçton du baya bi mesajlaştıkdan sonra üçton sanki 8 ton oldu tıtıtıtıtıtıtı üçton yapıyor cihaz yani takılmış gibi onun neden yapıyor acaba ?

• Versiyonunuz kaç?
  • ne güzel işte, görende 10 kişiyle aynı anda mesajlaşıyor sanar
  • Jailbreak var ise respring ile çözen arkadaşlarımız var..
  • bendede öyle respring yapınca gecmıyor telı kapat ac gecıyor ama sonra yıne yapıyor
  • benim kardeşimin jailbreaksiz 4s'inde de aynı sorun var

5.1.1

bi mesaj geliyor ama hızlıca 4 kez çalıyor arka arkaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 3 Temmuz 2012; 14:06:45 >
  • ayni sorun bende de var 5.0.1 kullaniyorum jb li..

bu olay bildiririm merkezi ile alakali.. hani bildirimler menusune geliyorsun ya orda seciyorsun sadece ustte uyari ver yada kilit ekranda ver falan..

orasi ile biraz oynaman lazim..

mesaj kismi senin icin sikinti olmus.. benimki ayni sekilde. (yabanci dil kullaniyorum , ama ayarlardan hangi nedir analrsiniz herhalde...)

bu sekilde telefon kilitli cebinde iken uyari veriyor kilit ekranda gosteriyor msj oldugunu ordan direk mesaji oku derseniz direk mesajlara giriyor zaten..

ama telefonu normal acarsaniz artik hic bise daha yapmiyor, mesjlarda mesajin var 1.2.3 tane kirmizi uyari baloncugu yok...

ben bu sekilde cozdum.. cokta tin aslinda diger seyler olmuyorsa. boyle de kullaniyorum.. zaten msj geldiginde de otuyor telefon kullanim halindeyse., ozamanda yaptigin islemden cik gir mesajalra oku mesajini..

• telefoncu bana yeni yazılım yüklenmesi gerekiyor dedi belki düzelebilir

benim telefon yurrtdışından gelme simkilitsiz
  • Kesin çözüm istiyorsan titreşimi kapaan gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.