Şimdi Ara

Mersedes b 180 d yada Skoda superb Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mersedes b 180 d yada Skoda superb Mi?

Kullanıcıları var ise yorumlarını bekliyorum.
    saygılar.

• Şimdi premiumun ölüsü bile alınır diyenler olacaktır bir nevi de haklılar fakat kardeşim b 180 de kişisel olarak ne iç ne dış beğenime hiç uymayan bir araç.

Dış görünüşünü daha çok beğendiğim için ayrıca Genişliğini rahatlığını da göz önünde bulundurunca Ben suberb alırdım.
  • Şimdi premiumun ölüsü bile alınır diyenler olacaktır bir nevi de haklılar fakat kardeşim b 180 de kişisel olarak ne iç ne dış beğenime hiç uymayan bir araç.

Dış görünüşünü daha çok beğendiğim için ayrıca Genişliğini rahatlığını da göz önünde bulundurunca Ben suberb alırdım.
  • Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • ikisi arasında nasıl bir ilşki kurupta arada kalabildiniz .çok şaşırdım
  • Super b öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ikisi arasında nasıl bir ilşki kurupta arada kalabildiniz .çok şaşırdım

fiyat

genelde fiyata göre kıyaslanır araçlar. şunu mu alsam bunu mu alsam derken bu kadar paraya bir araba bakıyorum demek oluyor.

ben anlamam bu b180 den ama arkadan görüntüsü otobüs gibi maşallah. superB daha bir otomobil gibi duruyor. konfor yönünden zaten aynı fiyata satılan hemen hemen tüm araçlara kıyasla önerilen bir model.
  • eğer 2-3 çocuklu bir hanım almayacaksa b nin süper b abisine pek bir albenisi yoktur.
  • Premium bir marka var kıyasta burada sizin aile yapınız ve önceliğiniz önemli. Bu ikisi arasında ben kalsam B180 alırım ama babam kalsa Superb alır mesela.
  • yapmayin etmeyin. konfor guvenlik donanim konusunda b180 acik ara onde. sadece superb sedan, b180 mpv. bu tercih meselesi.
  • Böyle bir kıyaslamaya girmeye kalkan birisi superB almasın.
  • Ötv indirimi ile alınacak arasında 6 binlira fark var.

Soru şu olsun ozaman.

Sorunlu dsg mi arka tarafı münübüs olanmı?
  • Volvo baksana o fiyatlara bende süperb Volvo v60 ve 1.6 Passat comfourt arasındayım
  • gonennet G kullanıcısına yanıt
    senin düşüncende olsam düşünüleçek bir şey yok süperb tek çaresi
    pasat her şeyi ekliycen dünyanın parası aynı yumurtanın sarısı beyazı.
    volvoda benziliye bakıcan
    He bu arada benim senin ve diğer arkadaşların dedigi bütün araçları denedim uzun uzun sürdüklerimde oldu.
    referans açısından şimdi alıcagım araç 34 düncü aracım kayıtlı olarak olmuş olacak.
    Bir çok kişi bildiğinede konuşuyor bilmediğinede.
    Sizleri tenzih ederim.
    Ah dsg ah sıçtın batırdın kendini.
  • Prugeot 3008 e de baktinizmi?
  • Anladığım kadarıyla 0 alacaksınız , 3 yıl da garanti uzatın dsg probleminiz minimuma insin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsa

Ötv indirimi ile alınacak arasında 6 binlira fark var.

Soru şu olsun ozaman.

Sorunlu dsg mi arka tarafı münübüs olanmı?

Pek öyle arka tarafı minibüs gibi durmuyor, bende zamanında almayı düşünmüştüm ama bütçeme göre pahalı bulmuştum.

Geniş ve ferah bir araç, bu tür araç ihtiyacı için bence 1. sırada gelir.

AMG olması şartı ile ben B180d tarafındayım.
  • Ucube b, mercedesin en son alınacak araçlarından biri.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Arkadaş cevapları okuduğumda biri minübüs arkası demiş. Başka biri dsg sorunlu ama düşün gibi öneri sunmuş.

Mersedese sıcak bakıyorum .

3008 şu fıransız araçlarına bir türlü ısınamadım. 3008 de kullandım
    ötv indirimi ile alınacak bir aracı 5 sene satamıyorsunuz 5 sene garantiyi 10 sene iyi niyet garantisi arıza yaparsa malzeme degilde işçilik parası. 10 seneden sonra yurdum insanın kullanacağı bir aracı tüketime çıkarmak mantığı.
    Bu arada yazarak düşünüyorum buraya :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsa

Arkadaş cevapları okuduğumda biri minübüs arkası demiş. Başka biri dsg sorunlu ama düşün gibi öneri sunmuş.

Mersedese sıcak bakıyorum .

3008 şu fıransız araçlarına bir türlü ısınamadım. 3008 de kullandım
    ötv indirimi ile alınacak bir aracı 5 sene satamıyorsunuz 5 sene garantiyi 10 sene iyi niyet garantisi arıza yaparsa malzeme degilde işçilik parası. 10 seneden sonra yurdum insanın kullanacağı bir aracı tüketime çıkarmak mantığı.
    Bu arada yazarak düşünüyorum buraya :))

Herşey beklenti ve ihtiyaçları belilemek ile alakalı; bu tarz büyük ve geniş bir araca ihtiyacınız var ise, B180d AMG yada BMW 216d Active Tourer(yada Grand tourer) M Sport...

Netice de Premium sınıf araçlar, hem marka hemde kalite algısı olarak kullanıcısını memnun eder. 5 sene satılamayacak bir araç için bu markaları tercih ederdim.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    En mantıklı cevap Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.