Şimdi Ara

Merkezi kilit problemi.... Flaşörler yanmıyor :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet kısaca anlatmam gerekirse Aracımın merkezi kilit sistemiyle ilgili bir sorunum var....az evvel alışveriş merkezinde aracımı kilitlerken ve açarken 4 lü flaşörlerin yanmadığını farkettim....Kapılar sorunsuzca kilitlenip açılıyor.....sinyal ve 4 lüler sorunsuz çalışıyor.... ilk sahibi olmadığım için merkezi kilit orjinal mı değilmi bilemiyorum ancak 3 tuşlu bir yapıya sahip ve alarm falan yok sadece merkezi kilit işlevi mevcut......Araç 99 hyundai accent lx....

Bunun olmasına yol açabilecek şey aracımın elektrik tesisatından aşırı güç çeken bir ses sistemimin olması olabilirmi sizce.... sizce bir yerlerden voltaj dalgalanması sebebiyle sigorta atmasımıdır???

• elektrik tesisatı kısa devre yapıyor olabilir..sigortalar yanlış takılmış olabilir..benim de 2 sene evvel sattıgım tipo aracımın teybini çalmışlardı alarmlıydı aracım oto teybciden çıkma ford transit teybi taktırdım.epey süre teybi açtıgımda kapılar kendinden kitleniyordu..bi oto elektrikçisine götürmen gerekiyor olabilir...
  • sürücü kapısındaki merkezi kilit modülü orjinal merkezi kilit ünitelerinde aracın 4 lü sinyal grubuna dogrudan baglantılı olmalı, öncelikle aracınızın elektrik aksamını ve ana merkezi gözden geçirtin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.