Şimdi Ara

Merhaba Arkadaslar-pcmaniac

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba,ben bir elektronik delisiyim.Ger.i gıda mühendisiyim ama Asus bir notebook,Masaüstü bir Pc ve Nokia 6600 ve ayrıca digital uydu receiverim var.Bu da benim elektronik yatırımlarım hepsinin toplam karşılığımı 6.500.000.000(Yani bütün bunların bana iki senedeki toplam maliyetleri)ki ayrıca alıp sattıklarım hariç,bu paraya ben de araba almasını bilirim yalnız bendeki bu hastalık mıdır bilmem hep bu tür şeylere para harcarım,içkiye sigaraya verecğim parayı bunlara harcarım(beni ot falan zannetmeyin,çok güzel bir de kız arkadasım var) tek sıkıntım çevremde yeterince bu konularla ilgili insan olmayısı,bu topicte birbirimizle tanışıp birbirimize yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum.tekrar takrar yazacağım

• Masaüstü Pc mi de yeni aldım sizce nasıl fiyat arkadaslar:
    Pentium 4 2 Ghz 400 Mhz Bus 512 L2 cache
    Gigabyte 8S648 sis648 DDR400+Hyperthreding+8X+ATX+Onboard6+1channel sound
    Sparkle Fx-5200 GPU Ekran kartı 128 Mb 400 Mhz DDR
    40 GB HDD-IDE rpm Seagete Barracuda
    52X LG-Cdrom
    1.44 Mitsumi FDD
    256 MB Oem 400Mhz DDR-Ram
    Codegan 300Watt Kasa
    Microsoft optik intelli mouse+Multimedia klavye
    17'' Lg Flat Monitor 1280*1024 60 Mhz
    xp pro yükledim ve bence oyun performansı çok güzel vice city-unreal tournoment-nfs2 iyi çalışıyor ve bütün bunları peşin 350 ve 1 ay sonraya 500 milyon toplam 850 milyona mal ettim.
    eğer tolama bilgisayar istiyorsanız size buradki arkadsımdan güzel fiyatlar alabilirm. çok temiz iş yapıyor.sağlıcakla
  • hoşgeldin [frndsp]
  • iyi hoş, burada herkes az çok sever bu konuları ama para kısmına biraz fazla takmışsın gibi geldi bana [dont] .

Bunlara para verdikten sonra şukadar vermişim bu kadara geldi diye düşünürsen ne kadar zarar ettiğini düşünmeye ve sonra da kafayı yemeye başlarsın [wand]...

Oun için "şu kadara pc aldım değil nasıl?" değil, "pc aldım nasıl?" demelisin
  • eskiden para hakkında konuşanlara "ne kadar ayıp" denilirdi...
  • hemen yargılamamak lazım kötü bir niyetle söylemediğini düşünüyorum
    bana göre bilgisayar olayına düşkünlüğünü pekiştirmek anlamında yazmıştır arkadaş
    (kişi kendinden bilir :)))))
  • ben kötü niyetli veya paracı bir arkadaş demedim. Ama böyle yazınca sanki para herşeymiş gibi algılanıyor. Onu belirtmek istedim.

Elbette ki herkes gibi aykudu arkadaşımız da aramıza hoşgeldi [bgdnc2]
  • hoşbulduk arkadaslar sizlerle olmaktan gurur duyuyorum sorunlarımızın ortak çözümü için oluşşturduğumuz bu platformu dahada geliştireli diye düşünüyorum para konusunda beni yanlış anlamdığınızı umuyorum gargoyle arkadasımız haklı çok fazla düşünmemek lazım ama biliyormusun bendeki bir hastalıkmıdır bilmiyorum bilgisayarımın kasasını açıp çalışırken onu seyretmek hoşuma gidiyor ve diyorum ki lan başkaları kafayı çalıştırmış yapmış bize hayretle bakmak düşüyor bu durumda birden kendime gelip ben de bir şeyler yapmalıyım diyorum ama nafile dünya meşguliyetleri buna izin vermiyor ve sonuçta üzülüyorum tak uğraş ve hobim bu bu konudan vazgeçersem hayattan fazla zevk alamam ama insanların bilgisayar alırken gelip bana en uygun fiyatla ne alabiliriz diye bana sormaları çok hoşuma gidiyor işte o zaman kendime olan saygım artıyor sizler gibi bu konuda bilgisi olan arkadaslarımın arasın da olmaktan mutluluk duyuyorum bilgi kuvvettir zaman bunu göstermiş ve göstermeye devam etmektedir neyse ben işimin başına geçim sağlıcakla arkadaslar

• Arkadaslar beni demek istediğim şudur ki üretelim ama ne,nasıl? örneğin biz bu platformda bilgilerimizi nasıl birleştirebilir diğer insanların da faydalanmzsını sağlayabiliriz. bazı insanlar bu müthiş iletişim aracını kullnarak para kazanıyor bazıları insanlığpa hizmet ediyor bizde bir şeyler yapalım güçlerimizi bilgilerimizi birleştirelim diğer topiklerdeki ciddi arkadaslarımızı davet edip ortak projeler hazırlayalım ve bu platformda neler oluşturabileceğimize bakalım su bir gerçekkiinsanlarımızın çoğu hala bu teknoloji nımetlerinde maksimum faydayı nasıl sağlayacaklarını bilmiyor kulaktan doğma bilgilerle hareket ediyorlar mesela hep beraber bir internet sitesi oluşturabiliriz html kodunu bile bir rakadas varsa ona ihtayac duyacağı konular ve içerikler hakkında herkes tek tek yardımcı olabilir spesifik bir konuyu seçip üzerinde yoğunlaşırsak süper bir şey ortaya çıkar bilmem siz neler düşünüyorsunuz ancak herkesin buna zamanı olmadığı bilincindeyim bende çalışıyorum ama bir şeyler yapamanın zamanı geldi diye düşünüyorum bir şeyler yapalım fikirlerin olabilirliği konusunda tartışalım sağlıcakla

• Aykudu aramıza hoş geldin. Sanırım bu forumda yazanların %90'ı elektronik daha doğrusu bilgisayar (IT) hastasıdır, bu anlamda diğerlerinden pek bir farkın yok. Ama burada asla ben şu kadar para harcadım, benim cüzdanım seni döver tartışması yapılmaz ve harcanan paralar başlık konusu olmaz. Çünkü bütçesi elverenler senin gibi 5-6bin dolar harcar elvermeyenler ise 500 dolarlık bütçelerle harikalar yaratmaya çalışır. Forumun ana gayesi de budur zaten. Geçenlerde bir derginin yayımladığı bilmem kaç on bin dolarlık süper makina konfuna yağan hakaretleri (ben dahil) okumuş olsaydın ne demek istediğimi anlardın.
    Diğer yandan tabii ki herkes bildiğini burada söyleyecek ve paylaşacak ki en optimal sonuçlar elde edilsin. Amacımız maksimum faydayı en ucuza sağlamak. Katkıların için şimdiden teşekkürler.

- Bu arada ben moderatör felan değilim bakma öyle konuştuğuma!
  • dostlarım beni para hususunda yanlış anladınız sanırım bunu benim cahilliğime bağışlayın lütfen saygısızlık etmek istemem dediğiniz gibi az parayla çok güzel sistem toplayıp çokgüzel işler başaranlar var bu anlamda bu insanları gönülden kutlarım ve onlara imrenerek bakarım çünkü ellerindekilerle harikalar yaratmayı becerebiliyorlar sizlerle tanışmaktan onurluyum diğere topiklerde girip bildiğim kadar sorunları paylaşmaya çalışcağım teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.