Şimdi Ara

Mercedes SLK 200 R171 kasa (2004-2010) YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar uzun süredir bir çok araç arsında gidip geldikten snra kesin olarak bunu almaya karar vermiş bulunmaktayım,fakat cevremde bu aracı kullanmış kimse olmadığından yardımınıza ihtiyacım var,daha önce kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa çok makbule geçicek :),ayrıca aracın standart donanımları nedir,araç satılmadığından mercedes sitesinden bulamıyorum,çok teşekkürler ilginiz için ,araç makyajsız kasadır arkadaşlar bu arada

• Merhaba benim böyle bir aracım var. Kesinlikle bir zevk aracı. Ayrıca şu anda da satılık sahibinden de ilan no 27801829.
  • Bu tarz araçalrda zaten donanım full olarak bulunur... Özellikle aradığın bir donanım var mı?
  • quote:

Merhaba benim böyle bir aracım var. Kesinlikle bir zevk aracı. Ayrıca şu anda da satılık sahibinden de ilan no 27801829

ah ah bu araca lpg takdırmadan önceki konuşmaları hatrladım 2 yıl olmuştur sanırım,araçtan memnunmusunz,hayrdır çok severdınz arabanızı lpg taktrcak kadar hatta neden satmaya karar verdınız,gzl araç fkt butcemı aşıo malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umur19 -- 3 Ekim 2011; 14:41:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.