Şimdi Ara

Mercedes online satış neden hafif ticari araç listelenmiyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Online satışa başladığından beri mercedes online store'a bakıyorum. Fakat hafif ticari araçlar başlığı altında araç listelendiğine hiç rastlamadım. Vito Tourer satın almak istiyorum.

Bayilerle görüştüğümde 5 aya kadar hafif ticari araç satışının dolu olduğunu 5 ay sonrasında başlayacağını söylediler.

Mercedes'in iletişim hattıyla yaptığım tekrarlı görüşmelerde ise online store'a araç yüklemesinin ara ara yapıldığı yönünde bilgi veriliyor. Hatta web sayfasında konfigürasyonu tamamladıktan sonra konfigürasyon numarası ile bayiye gidip sipariş verebileceğimi söylediler.

Forumdaki bir arkadaşımız geçen hafta bir gece online satışa hafif ticari listelendiği yönünde beyanda bulunmuştu.

Kısacası bende söylenenler ile yürürlüktekiler aynı değil izlenimi oluştu.

Hafif Ticari için Online satış ile ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız diğer tüm arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz kanaatindeyim.

• Bende atego kamyon almak istiyorum ama bayiler en son 2024 e kdr doluyoz cektiler
  • sinoplu kullanıcısına yanıt

transit bulamıyorum hocam yav. transit bile karaborsa oldu.

• 444 62 44 telefon numarasını rehberinize ekleyip whatsapp 'dan yazışarak sorularınıza cevap alabiliyorsunuz haberiniz olsun. Bu numara sadece hafif ticari araçlar için.
    Gerçi ben ne zaman Vito satışına başlanacak diye sorduğumda en kısa sürede gibi yuvarlak bir cevap verdiler. Bir de sizler sorun bakalım ne diyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldblooded -- 5 Haziran 2023; 22:43:36 >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

Sadece elektrikli transit varmis hizli alabilecegin

Iveco daily isine yararsa bayilerde az da olsa mevcut

• Sağolasın  

• sinoplu kullanıcısına yanıt

Daily için fiyat aldınız mı hocam siz ne durumda.

• rfssfr kullanıcısına yanıt

3750 şase kamyonete 975 dediydi gecen hafta suan o paralar da hayal olmustur

• Bugün Mengerler Bursa'dan aradılar. Sipariş verilip sonra vazgeçilen bir Vito Select 124 varmış ellerinde.
    Demekki bayilere geliyor bu Vito.
    Nedense online Store'da hiç denk gelmiyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.