Şimdi Ara

Mercedes kalitesi mi Opel cabrio lüksü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Düsündügüm iki araba var ve birisini seçmek lazım yardımcı olursanız sevinirim.

1-) mercedes clk200 komp. avantgarde 2000-2001 model

2-) Opel astra twintop 1.6 cabrio 2006-2007model

Artılarını eksilerini yazarak veya hic yoktan bir şeyler yazarak...
    tercihiniz hangi yönde olurdu.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 yillik aracta kalitenin ne kadari kalmistir gormek bakmak lazim. Diger tercih de neredeyse 10 yillik. Ben izban+metro kombinasyonunu secerdim

Edit: eksilemissiniz iyi hos da ben tavsiye vermedim. Kendi tercihimi belirttim. Mercedese bakmak lazim dedim. Her 10 15 yillik arac canavar gibi olacak veya 15 yillik araca binenler insan degil sonucunu nasil cikardiniz nasil hayal gucu bu anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 15 Kasım 2015; 21:46:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

15 yillik aracta kalitenin ne kadari kalmistir gormek bakmak lazim. Diger tercih de neredeyse 10 yillik. Ben izban+metro kombinasyonunu secerdim

15 yıllık araçlara binenler insan değil zaten.

• Yıldız diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizse eger kesinlikle mercedes alinir.

• Mercedes 192 beygir 2.0 motor 2 kapi 4 koltuklu model, bildigimiz w208 kasa clk200

Opelin artısı ise tek tusla otomatik acilip kapanan METAL tavan cabrio
    Yani hem coupe kasa hem cabrio kasa olmasi cok hoş gösteriyor bir diger artısı ise 1.6 motor dolayisiyla yakıtı cok daha uygun.. başka hicbir artısı yok

karar veremedim bir türlü
    buraya konus acıp siz degerli insanlarin görüşlerini almak istedim bakalim birkac gun icinde neler neler denilecek

• bence bu tarz arabalarda ruh önemli,ve o ruh astrada yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

15 yillik aracta kalitenin ne kadari kalmistir gormek bakmak lazim. Diger tercih de neredeyse 10 yillik. Ben izban+metro kombinasyonunu secerdim

Güzel mantık güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: korayturkon

Mercedes 192 beygir 2.0 motor 2 kapi 4 koltuklu model, bildigimiz w208 kasa clk200

Opelin artısı ise tek tusla otomatik acilip kapanan METAL tavan cabrio
    Yani hem coupe kasa hem cabrio kasa olmasi cok hoş gösteriyor bir diger artısı ise 1.6 motor dolayisiyla yakıtı cok daha uygun.. başka hicbir artısı yok

karar veremedim bir türlü
    buraya konus acıp siz degerli insanlarin görüşlerini almak istedim bakalim birkac gun icinde neler neler denilecek

mercedesin temizi bulunabiliyorsa opeli 2 kere hurdacıya gönderir geri getirir.
  • Bu mercedes'lerin temizini bulmak gerçekten zor iş, temizlerine de fahiş fiyatlar istiyorlar.

Mercedes'e çok iyi baktirmaniz lazım, Opel'i servis incelesin yeter; twintop çok da yaşlı değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.