Şimdi Ara

Mercedes C180K mı Teslim aldım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 2gün once beyaz mercedes c 180k fascination paketimi teslim almıs bulunuyorum..

Araba hakkındaki ilk izlenimlerimi size yazmak istedim..Resim eklemeyi şimdilik dusunmuyorum..

Arabaya yapılacaklarla baslıorum..

-Arkadaki cirkin duran çift egzozun yerine almanyadan sipariş verilmiş krom egzos taktırma..

Yapılanlar..

-on camlar hariç film edit:on cam hariç dicektim

-kaput koruma

-boya koruma..

ve izlenimler..

arkadaslar arabanın durusu hakkında fazla bişi solemek istemiorum araba onden gercekten harika bir durusu var..ondeki buyuk mercedes amblemi gercekten buyuk sıklık olusturmus...arabanın profilden gorunusu de gayet gsl..

araba beyaz renk ve gercekten cok sık duruyor..bu konuda süpheniz olmasın..bagajı kumandadan acabiliyorsunuz..ayrıca kontagı kapatıp arabayı kitlediğinizde yan aynalar kapanıyor..ve sonra arabayı actıgınızda geri acılıyor gayet gusel bir ozellik..

gelelim iç mekana iç mekanda tercihim beyaz renk koltuklardan yana oldu..iyikide ole almısım gercekten ferahlık katıyor..koltuklar yanları deri ortası kumas olmak uzere karısık..araba hakkında bir dolu elestiri yapanlar olmus malzeme kalitesi hakkında fakat malzeme kalitesi gayet gusel fakat biraz sert plastik kullanılmıs..ama bu buyuk bir sorun değil..bluetooth olayı gercekten cok kullanıslı ekran da kimin aradıgını gorebiliyorsunuz ve telefonu almadan konusabiliyorsunuz..gercekten her arabada olmalı diye dusundugum bir ozellik..

gelelim direksiyon bolgesine..gostergeler gayet sık tasarlanmıs..ortadaki bilgi ekranı cok kullanıslı herseyi gorebiliyorsunuz yakıt tuketimi vs vs..

direksiyon 4 kollu ama gayet gsl ve knforlu..

radyosu gercekten oldukca kullanıslı..direksiyondan bir dolu sey kontrol edebiliyorsunuz..bu konuda cok geniş bir secenek verilmiş..

klima kontrol bekledğimden daha gusel.gayet basit ve mercedes kalitesini belli ediyor..içerideki krom renkli kaplamalar arabaya oldukca büyük bir hava katmıs..orta konsolda sigara yakıcı nın ustundekileri metal zannediyordum fakat onlarda tahta fakat krom renkliymiş..vites deri kaplama fakat dısında bir cerceve var yani mercedese yakısır bir vites bolgesi olmus..

gelelim arkaya(gelmesek daha iyi :) )

tam bir hayal kırıklığı..tmm diz mesafesi kucuk olabilir ama bu kadar olamaz die dusunuorum..boyum 1.93 kendime gore ayarladım on koltugu(hatta biraz sıkıstım) annem arkada büyük bir şekilde sıkısmıs...ben arkaya hayatta oturamam otursam bunuda anladım..gercekten diz mesafesi can sıkıcı..

bagajı buyuk vectraya gore biraz daha buyyuk gibi geldi bana...

gelelim performans konusuna..

hepiniz tahminen diyodur 1.6 pek bir şey beklenmez..ama bu arabanın sanzımanını yapan kişiyi gidip alnından operim..

gaza bastıgınız anda bir ugultu meydana geliyor tahminimce kompressor ugultusu..ugultu dediğime bakmayın keyif verici bir ses..gaza aniden yuklenince kickdown yapıyor ve muhtesem bir duygu sarıyor bir andagaza gelmek soz konusu her an.

adamın teki geldi e240la(ilk defa gordum bole bi model) ama yeni kasa yani bi onceki kasa makas attı attım iki selektor ..iki kufur ettim içimden ne biçim suruosun felan die..sonra yan yana geldik bi baktım tanıdık çıktı

guluyor kıs kıs

bastı gitti sonra emre..

bu bolumu gecelim performansa devam..aracın 160km hıza cıkması cok uzun surmuyor ve cıktıgında da kesinlikle hissetmiyorsunuz 160km de oldugunuzu..bu konuda gayet basarılı bir arac..otomatik sansizaman takdiri Kesinlikle hakediyor..5 ileri olduguna bakmayın gercekten cok seri gecişler yapıyor..

Zaten vites kutusunun yanında da C/S dugmesi var..

vites geçişlerini kontrol ediyor..S ye alındıgında devir baya bir artıyor vites için ve doğal olarak yakıt tuketimi de bir miktar artıyor..

Suspansiyon konusunda tek kotu sozu haketmiyor..MerCedes konforu kesinlikle yasatıyor..sportif suruse de imkan veriyor konforluyada ..

Ve bazı ayrıntılardan bahsetmek istiyorum yeni cıkan arabalarda bulunan leave home felan zart zurt işte bunda da var.. fakat vw passatta bu normal farıyla olurken bunda ise garip tarafı sis farıyla oluyor..

bi xenonlar kendini geceleri geniş bir gorus alanı sağlıyor..

ve prestij gercktende ole..girdiğiniz yerde kesinlikle bu arabayla dikkat cekiyorsunuz..arkasını donup bakanlar bile oluyor..kızlar bile bakıyor yani(bana mı bakıolar acaba)

araba bole arkadaslar sorunuz varsa alabilirim

resim ekleme konusundaki tereddutlerim gitmiş değil..nazar konusu gercekten etkili bu konu uzerinde

bu arada nazar değmesin Maşallah...

izninizle

not:bu arada arkadslar classic versiyonunu incelemişler bi sitede bn de ilk defa duydum bu siteyi bakmak isteyenler

http://televidyon.com/p/1165/mercedes-benz-c180k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allergyman -- 13 Haziran 2009; 0:14:54 >

• Hayırlı ugurlu olsun araba MB sonuçta, resimlerini de görmek isteriz bi mahsuru yoksa.
  • hayırlı olsun,gayet güzel seçim

forumda beğenmeyenler olsa da,mercedes kalitesini taşımıyor diyenler olsa da ben bunlara kesinlikle katılmıyorum,fiyatını hakeden bir araç bence.
  • hayirli olsun, gule gule kullanin.

resim konusunda gaz gelmeyn cok merak eden google'dan muadillerine baksin
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın
  • hepinize tesekkürler arkadaslar..Allah(c.c) hepimize nasip etsin..

@emtue

tavsyen için saol
  • arkadaslar pardon unutmusum yakıt tukeimini eklemeyi..bnde bişeyi unuttum diyorum ne diye dusunuorum..

basarsanız 20litreyi dahi bulabilrsiniz..o derece yakabiliyor..bu konuda baya bir comert ..

ama cruise controlu kullanınca tuketim azalıyor 110km hıza sabitledim 6-7 bazen 5.5litreye kadar dusebiliyor..cruise controlu fazlaca kullanmam gerekicek anlasılan
  • hayırlı olsun kardes Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

aldıgınız araç 180 k nın en fulu mu ? birde fiyatını yazarsanız sevinirim, yazmayım derseniz de anlarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ofs911

hayırlı olsun kardes Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

aldıgınız araç 180 k nın en fulu mu ? birde fiyatını yazarsanız sevinirim, yazmayım derseniz de anlarım

full derken full değil fascination modeli yani diğer adıyla avantgarde..

yani full diyemiyorum cunku bi dolu opsiyon ekleyebiliyorsunuz..

fiyatı yazmasam daha iyi olur cunku pm yagmuru oluyor ve ayrıca baska alanlarda bu rakamı gorunce sasırıyor ve pişmanlık vs uzluolar..o yuzden yazmk istemiorum

ekleme:bu arada eyw kardesim hepimize nasip etsin allahü teala ins..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allergyman -- 13 Haziran 2009; 0:04:50 >

• tamamdır full den akstım buydu zaten yani fascination versiyonu

fiyat noktasında, demek uygun fiyata aldınız gayet iyi o zaman ne diyelim tekrardan hayırlı olsun

bu arada şehir içi normal kullanımda tüketim degerlerinizi de yazarsanız sevinirim, tam bilmiyosanız denedikten sonrada olabilir
  • Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah..
    Ben google.dan baktım kullanmak isteyeceğim bir araç,oldukça hoş..
  • quote:

tamamdır full den akstım buydu zaten yani fascination versiyonu

fiyat noktasında, demek uygun fiyata aldınız gayet iyi o zaman ne diyelim tekrardan hayırlı olsun

bu arada şehir içi normal kullanımda tüketim degerlerinizi de yazarsanız sevinirim, tam bilmiyosanız denedikten sonrada olabilir

su anda araba 180km civarı bişide surekli şehir içi kullanıldı kopru trafiği bildiğiniz uzere ve uzucu haber yol bilgisayarına gore tuketim ortalama 13.6litre felandı..ortalama hız ise 30cıvarıydı..tabi şehir içi dışı nolur tam bilemem şimdi ama buyuk ihtimalle 110a sabitlesem 6.5l gibi bir değer yakalarım diye tahmin ediyorum..

• hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli günlerde kullanman dileğiyle..
  • @NİTROUS666

@dranov

ikinizede ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaslar..amin:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: allergyman

quote:

tamamdır full den akstım buydu zaten yani fascination versiyonu

su anda araba 180km civarı bişide surekli şehir içi kullanıldı kopru trafiği bildiğiniz uzere ve uzucu haber yol bilgisayarına gore tuketim ortalama 13.6litre felandı..ortalama hız ise 30cıvarıydı..tabi şehir içi dışı nolur tam bilemem şimdi ama buyuk ihtimalle 110a sabitlesem 6.5l gibi bir değer yakalarım diye tahmin ediyorum..

anladım şimdilik ş.içi tüketim çok gibi duruyor ama tabi yeni araç normaldir.. bi kac bini atlattıktan sonra yine paylaşım yapasın gelirse takip ederiz

• hocam hayırlı ugurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin. benımde en sevdiğim modellerden biri. beyaz ve panoramik cam tavan benı benden alıyor :D bana fiyatı pm atarsanız cok sevinirim atmazsanızda meraktan çatlarım :D:D
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun. 1.6 156'yı test etmiştim mest etmişti beni.
  • hayırlı olsun
  • Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin insallah... Ben bisey soracam, en yuksek paket olan fascination almissiniz (ki bu bile opsiyonlarla dahada yukseltilebiliyor) diger prime paket falan nasildi? cok mu bostu arac? cunku arada onemli bir miktar fark var. Birde aracinizi almadan once makyajli bmw 3 serisine baktiniz mi? Baktinizsa neden c serisini tercih ettiniz?

Sorularla sikmadim umarim :) tekrar hayirli olsun araciniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 13 Haziran 2009; 0:41:45 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.