Şimdi Ara

Meraklilarina arçelik 2200 sıfır buldum ve aldim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
4
Favori
11.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende evlenirken arçelikten aldım herşeyimi gerçekten çok kaliteli hala en ufak sorun arıza yaşamadım a+++ olanlarından aldım hepsini elektrikde çok az geliyor o kadar kurutma ve çamaşır makinesi kullandık 100 TL elektrik geldi ki televizyon buzdolabı laptop fırın vs cabası ben çok memnumum

• Konumun hortlamasi sevindirdi makine hala canavar şimdi hocam seninki sutunmeki amorsitor ve yatay amorsitor ama program ilerlemesinin sebebi ondan değildir şu isiniyormu oncelikle eğer isiniyorsa program cihazı yada diğer adıyla beyinde bir şey vardir benim düşüncem tabi

He bu arada geçenlerde benimkide şu kaciriyordu pompadan teras da bir makineden soktum taktım

Şimdiki hedefinde bir 5500 var bakayım bulunca eli yüzü düzgün elden geçirilen

Seviyorum bu isleri kendimi alikoyamiyorum
  • hocam makinenin videolarını çekip yükleyin ne durumda bizde görelim yine Meraklilarina arçelik 2200 sıfır buldum ve aldim 

• Hort. Artık böyle makineler yapılmıyor. Yapmaya kalksalar fiyatları şu ankinin en az iki katı olurdu. Kimse de bu kaliteliymiş deyip almaz gidip ucuzunu alırdı. Sonra da niye garanti biter bitmez bozuldu diye zırlıyoruz.

Çinliler tüm sektörü ucuz ve dandik ürünler yapmaya itti. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo, ... hepsi hem fiyat hem de kalite olarak nerdeyse birbirinin aynısı oldular. Japonlar da bu yüzden piyasada tutunamadı. Japon elektronik devleri artık piyasada yok. Philips gibi bazı markalarda Çin menşeili oldu.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Kapitalizm’in oyuncağı olduk maalesef ki, firmalar şu yönden bakıyor ben bir kişiye 30 dayanacak eşya satarsam bir daha beni 30 yıl ziyaret etmeyecek. Şimdi onların gözünden bakınca da onlarında çarkı döndürebilmeleri gerekiyor
  • Merhaba, elimizde Arçelik full automatic 2200 var kazan düşmesi var sanırım işinize yarar mı
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Aynı makinadan bizde de var ve aynı sorun meydana geldi. Tamirci de aynısını dedi. Acaba nasıl bir çözüm bulmuştunuz? @emrahsnr

• Bu konu 5 yıl olmuş çok şaşırttı beni bana sorsan daha en fazla iki yıl olmuştur

Makine canavar gibi iki ay önce çentik arizalandi yedek vardı taktım devam ediyor
  • aynı makineyi annemler hala kullanıyor, biz yaşlandık o hala yıkamaya devam ediyor. arada bir kapı kilidini değiştiriyorum o kadar.

bu makina siemens lisansı ile üretilmiştir.

orjinali siemens siwamat 570 tir.

Meraklilarina arçelik 2200 sıfır buldum ve aldim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.