Şimdi Ara

Meraba gençler nasılsınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• çok karışık duygular içindeyim altınkafa çare bul
  • Sorun ne? Söylemez ise derman olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldHead

Sorun ne? Söylemez ise derman olmaz

bu yıl ikinci yılım lysde(össde).çalışırsam kazanırım evelallah ama çalışırmıyım?bu sıkıyor işte canımı.bide evde hazırlancam altyapım iyi olduğu için dersane yazıldım ama gitmeyecem.evdede sıkılıyo insan neyse işte böyle ne yapabiliriz
  • Zaten sen demişsin çalışırsam kazanırım demişsin ve çalışmak zorundasın evde canın sıkıyor ise dershane'ye gitmende fayda var
  • quote:

Zaten sen demişsin çalışırsam kazanırım demişsin ve çalışmak zorundasın evde canın sıkıyor ise dershane'ye gitmende fayda var

hoca sorunda orda ya supper upper özel nedenlerden dersaneye gidemem.gitmek için durumları çok zorlamak gerekiyor(parasal değil)
  • Geleceğin için zorlamalısın unutmaki başarı yakalamak için fedakarlık yapmak gerekir ve geleceğin için bu fedakarlığı yapmalısın
  • quote:

Geleceğin için zorlamalısın unutmaki başarı yakalamak için fedakarlık yapmak gerekir ve geleceğin için bu fedakarlığı yapmalısın

geçen yıl zorladım ters tepti.çifteyi yedik iyimi.valla şuan çok karışık duygular içindeyim.avril lavigne'nin çocuk şarkılarını dinliyorum o derece
    bana moral verecek şeyler söylemelisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx

quote:

Geleceğin için zorlamalısın unutmaki başarı yakalamak için fedakarlık yapmak gerekir ve geleceğin için bu fedakarlığı yapmalısın

geçen yıl zorladım ters tepti.çifteyi yedik iyimi.valla şuan çok karışık duygular içindeyim.avril lavigne'nin çocuk şarkılarını dinliyorum o derece

Soruları ve konuları büyütme çünkü sen onlardan daha büyüksün. Başaramaman için hiç bir sebep yok. İnşallah etkili olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx

quote:

Soruları ve konuları büyütme çünkü sen onlardan daha büyüksün. Başaramaman için hiç bir sebep yok. İnşallah etkili olur.

eyvallah sağol.şuan kendimi iyi hissediyorum zaten böyle devam eder inşaAllah sene boyu

• quote:

Içimden geldi

• Aklıma nedense Tosun Paşa geldi:
    ''Merhaba ulan askerler!''
  • Benimde aklıma askerde teğmene kafayla eyvallah vari verdiğim selam geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.