Şimdi Ara

Mepa otomotiv aman dikkat,!! Evinize haciz gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mepa otomotiv avcilar haramilere de sigorta solaydıriciligi yapılıyor. Yapamadıkların da da müşteriyi dolandırmaya çalışıyorlar. Bizzat ben dolandırırım. Hemde servis müdürleri Bülent Coşkun tarafından. Aman uzak durun ben yandım siz yanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackkkdanielsss

Mepa otomotiv avcilar haramilere de sigorta solaydıriciligi yapılıyor. Yapamadıkların da da müşteriyi dolandırmaya çalışıyorlar. Bizzat ben dolandırırım. Hemde servis müdürleri Bülent Coşkun tarafından. Aman uzak durun ben yandım siz yanmayın.

hocam bir de detay versen. Nasıl dolandırdı sizi?
  • aynen bi detay ver bencede
  • quote:

Mepa otomotiv avcilar haramilere de sigorta solaydıriciligi yapılıyor. Yapamadıkların da da müşteriyi dolandırmaya çalışıyorlar. Bizzat ben dolandırırım. Hemde servis müdürleri Bülent Coşkun tarafından. Aman uzak durun ben yandım siz yanmayın.

solaydırıcılık nedir ?
  • Ve "haramilere" neresi?
  • fake geldi:D
  • Çamur at izi kalsın denir bu durumlara. Varsa bir dolandırıcılık yazarsın herkes öğrenir. "Ahmet kötü biri demek" yeterli değil
  • Aracımı kaskodan yaptırdım teslim aldım bitti işler 8 ay sonra kargodan parayı tahsil edemediklerini soylediler rica ettiler eureko sigorta ile görüşüp tekrar kazanın oluş şeklini vs.. sini anlatmamı istediler neyse görüşüldü edildi soylenen şu kazanın oluş şekli ile ortaya çıkan hasar birbirini tutmuyormuş.. nasıl olur diyorum gelin aynı arabayla gözünüzün onunde yapyım.. vs.. oyle boyle geçti mevzular sonra bu mepa otomotiv servis müdürü bulent coşkun telefon etti hallettiklerini bir kaç evrakta imzam eksik onları tamamlayabilirmiyiz diye rica etti.. tabi dedim benim işimi gördünüz zamanında bende yardımcı olmak isterim sizde dedim.. ogün işlerim yoğun olduğu için gelemeyeceğimi ertesi gün uğrayabileceğimi söyledim. Biz gelelim filan diyip ısrar edince buyrun gelin dedim..

Mepa otomotiv servis müdürü bülent coşkun yanında bir başka bey ile birlikte iş yerime gelip bir kaç evrak imzalatıp arayada faturayı iliştirip imzalatmışlar. Zaten kısa bir süre sonra eve kağıt geldi.. gittik konuştuk elimde fatura var imzalamışsın ödiycen diyor bülent coşkun ee işçilik vs.. almayız indirim yaparız 5.500 yerine 1-200 eksik aliriz diyor.. yok dedik kardeşim verin mahkemeye orda hesaplaşırız.. sonra bi araştırma ile aracın fotoğraflarını çeken expere ulaştık resimlere birde baktık ki alakası yok benim teslim ettiğim hali ile.. eureko sigortadan fazla para koparabilmek adına fazladan zarar verilmiş araca.. tabi sigorta firmasında benim gönderdiğim resimler var olayıda tetaylı olarak anlattığım için aradaki pisliği farkedip ödeme yapmıyorlar.. ama yapmadıkları bir diğer önemli hususda beni bilgilendirmeydi .. eğer bana söylemiş olsalardı muhattap dahi olmazdım.. ve karambole o faturayı 8 ay sonra imzalamazdım..

10 gün once mahkeme kararı cıktı imzalı fatura olduğu için ödeyecekmişim..

söyleyeceğim şudurki kimseyi karalamam etmem.. mağdur oldum azıma edildi hatta 4 senedir bununla uğraşıyorum, avukatıyla, stresiyle vs..
    faiziyle 10bin gibi bi rakam cıkıcak sanırım başka daha ne rakam cıkar bilemiyorum daha once hiç mahkemeydi davaydı işim olmamıştı belki size kücük bi rakam gelebilir ama benim için cok büyük para.. yazada düğünüm var cok güzel üstüne geldi....

avcılar servis müdürü bülent coşkunu ve mepa otomotivi beni dolandırdığı için ve ayrıca eureko sigortayı beni bilgilendirmedikleri için allaha havale ediyorum.. allahınızdan bulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackkkdanielsss -- 9 Mayıs 2012; 13:42:03 >

• aracınızı 8 ay önce sigortadan mepa otomotive yaptırıyorsunuz ama bunlarla 4 yıldır uğraşıyorsunuz.kolay gelsin
  • Hocam 8 ay önce yaptırmıyor. Aracını yaptırdıktan 8 ay sonra olaylar başlıyor. Yani bir kıllık yok bu durumda
  • quote:

Aracımı kaskodan yaptırdım teslim aldım bitti işler 8 ay sonra kargodan parayı tahsil edemediklerini soylediler rica ettiler eureko sigorta ile görüşüp tekrar kazanın oluş şeklini vs.. sini anlatmamı istediler neyse görüşüldü edildi soylenen şu kazanın oluş şekli ile ortaya çıkan hasar birbirini tutmuyormuş.. nasıl olur diyorum gelin aynı arabayla gözünüzün onunde yapyım.. vs.. oyle boyle geçti mevzular sonra bu mepa otomotiv servis müdürü bulent coşkun telefon etti hallettiklerini bir kaç evrakta imzam eksik onları tamamlayabilirmiyiz diye rica etti.. tabi dedim benim işimi gördünüz zamanında bende yardımcı olmak isterim sizde dedim.. ogün işlerim yoğun olduğu için gelemeyeceğimi ertesi gün uğrayabileceğimi söyledim. Biz gelelim filan diyip ısrar edince buyrun gelin dedim..

Mepa otomotiv servis müdürü bülent coşkun yanında bir başka bey ile birlikte iş yerime gelip bir kaç evrak imzalatıp arayada faturayı iliştirip imzalatmışlar. Zaten kısa bir süre sonra eve kağıt geldi.. gittik konuştuk elimde fatura var imzalamışsın ödiycen diyor bülent coşkun ee işçilik vs.. almayız indirim yaparız 5.500 yerine 1-200 eksik aliriz diyor.. yok dedik kardeşim verin mahkemeye orda hesaplaşırız.. sonra bi araştırma ile aracın fotoğraflarını çeken expere ulaştık resimlere birde baktık ki alakası yok benim teslim ettiğim hali ile.. eureko sigortadan fazla para koparabilmek adına fazladan zarar verilmiş araca.. tabi sigorta firmasında benim gönderdiğim resimler var olayıda tetaylı olarak anlattığım için aradaki pisliği farkedip ödeme yapmıyorlar.. ama yapmadıkları bir diğer önemli hususda beni bilgilendirmeydi .. eğer bana söylemiş olsalardı muhattap dahi olmazdım.. ve karambole o faturayı 8 ay sonra imzalamazdım..

10 gün once mahkeme kararı cıktı imzalı fatura olduğu için ödeyecekmişim..

söyleyeceğim şudurki kimseyi karalamam etmem.. mağdur oldum azıma edildi hatta 4 senedir bununla uğraşıyorum, avukatıyla, stresiyle vs..
    faiziyle 10bin gibi bi rakam cıkıcak sanırım başka daha ne rakam cıkar bilemiyorum daha once hiç mahkemeydi davaydı işim olmamıştı belki size kücük bi rakam gelebilir ama benim için cok büyük para.. yazada düğünüm var cok güzel üstüne geldi....

avcılar servis müdürü bülent coşkunu ve mepa otomotivi beni dolandırdığı için ve ayrıca eureko sigortayı beni bilgilendirmedikleri için allaha havale ediyorum.. allahınızdan bulun

Geçmiş olsun hocam. Sanayi milletinden beklenen gayet normal (onlara göre) bir şerefsizlik örneği. Bu adamlarda Allah korkusu da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Ve "haramilere" neresi?

Adamin cani yanmis sen siritiyorsun ayip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.