Şimdi Ara

Melo resmen Galatasarayda (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
6.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be aldığı maaşa bak.
  • Resmi site de açıkladı hadi hayırlı olsun !

(Bu arada Keita da bidon diye gelmişti ama Galatasaray'da naptığını gördük.)
  •  Melo resmen Galatasarayda
  • 13 milyon euro çok değilmi beyler ?

ünal başguan almıyacak bence meloyu bu seneyi atlatalım öteki sene patlatırız bişeyler diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

Forlan a kötü diyenler,yaşlı diyenler gelsin bakalım.Bu adam Mükemmel Çok süper birisi

bence sen futboldan zerre anlamıyorsun forlanı copa america da gören gördü hala niye ısrar ediyorsun her konuda ?

o zaman senin deyişine göre hagi de bize geldiğinde ölmüştü.30 yaşını geçmiş futbolcudan zaten koşma bilmem ne fazla beklemeyeceksin.Forlan copa amerikada çokta iyi oyun kuruyodu.Gs nin sorunu ne oyun kurmak!!!!!!!!!!!!!

demiştim futboldan anlamıyorsun diye oyun forvetle kurulmaz bize melo lazıımdı onu aldık baros ve elmander yeterli bu lig için

• quote:

Orijinalden alıntı: f_the_answer

13 milyon euro çok değilmi beyler ?

ünal başguan almıyacak bence meloyu bu seneyi atlatalım öteki sene patlatırız bişeyler diyo

Bu sene başarılı olursak gelecek parayla alırız diyor.
  • paramız var huzurumuz var olum
  • Yıllık ücreti yüksek diyenleri de anlamıyorum. Juventus'da aldığı paranın aynısını vermemiz gerektiğini bilmiyorsunuz herhalde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperado_romeo

paramız var huzurumuz var olum

+1905

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Yıllık ücreti yüksek diyenleri de anlamıyorum. Juventus'da aldığı paranın aynısını vermemiz gerektiğini bilmiyorsunuz herhalde ?

Aynen yoksa gelmez ki zaten
  •  Melo resmen Galatasarayda

Melo resmen Galatasarayda
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Heyt Aslana bak

• Felipe Melo
  • Defans'a transfer şart..
  • kiralık bir adama senelik 3milyon 300 bin euro.ve maç başı 30 bin. Bu yönetim kafayı yemiş. Yanlız Türkiye ligi için kiralık gelmesiyle gitmesi bir olacak adama bu kadar para.. Olacak iş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

kiralık bir adama senelik 3milyon 300 bin euro.ve maç başı 30 bin. Bu yönetim kafayı yemiş. Yanlız Türkiye ligi için kiralık gelmesiyle gitmesi bir olacak adama bu kadar para.. Olacak iş değil.

aynen ya bu oyuncuyu almayıp 3 milyonumuzu harcamamalıydık sonuçta önemli olan futbol ve futbolcu değli para ! isterse 3 milyona ronaldo gelsin yinede vermemeliyiz boru mu lan bu 3 milyon bir daha mok gibi takım izleriz gerekirse önemli olan 3 milyondur.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.