Şimdi Ara

Melo resmen Galatasarayda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
6.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xFeeL

Kadro Dağılımı : 4-1-3-2

~ Muslera ~
    ~ Sabri ~ Ujfalusi ~ Server ~ Hakan Balta ~
    ~ Felipe Melo ~
    ~ Kazım ~ Selçuk ~ Arda
    ~ Elmander ~ Baros

Bu sefer olmuşmu

M.Bastos'u alsak Avrupa standartlarını zorlarız aslında.
  • twente karşısındaki pozizyonsuz futbolumuz ortada , melo transferide yetmeyecek bu orta sahaya sanki
  • juve de son sezonu kötüydü...ama kariyeri belli..tutarsa faydalı olu.juve fiorentinadan 26 m euroya almıştı..deli para
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

twente karşısındaki pozizyonsuz futbolumuz ortada , melo transferide yetmeyecek bu orta sahaya sanki

1 adet ofansif orta saha şart. Playmaker tarzı olmalı.

Bir de sol bek almalıyız. Sağ kanat bu sezon idare etsin, Avrupa'da yokuz.
  • Avrupa'da oynamayacak olan bi takım olarak, şu an daha iyisini bulabileceğimizi sanmıyorum. Bence defanstaki sorunlarımızı da halledersek, sağlam bir kadro oluşturmuş oluruz.
  • Melo gayet iyi transfer oldu. Hatta tam nokta transfer diyebilirim. Yalnız benim tek soru işaretim hakemler. Melo maç içinde yaptığı hamlelerin en fazla 1-2 si fauldür. Diğerleri direk topu adamdan söküp alacak hareketler. Bunlara İtalya'da faul çalınmıyordu. Ama Türk hakemleri ortada. Affedersiniz ota b.ka faul çalıyorlar. İnşallah kötü sonuçlar olmaz.

Melo camiamız için hayırlı olur inşallah.
  • Ortasahadan önce sol beke transfer şart. Ortasaha alınmasa olur Melo,Selçuk,Yekta ve alternatifleri Ceyhun,Culio,Ayhan'ı(istemesek de saymak zorundayız) yeterli sadece sınırlar içinde maç yapacağımızı varsayarsak. DEFANSA TAKVİYE ŞART.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SI-YA-U

quote:

~ Muslera ~
    ~ Felipe Melo ~
    ~ Kazım ~ Selçuk ~ Arda
    ~ Elmander ~ Baros

Bu sefer olmuşmu

Balta bozuyor

Eldeki adamlardan yaptım. Yoksa bana kalsa sağ ve sol bek alınabilir. Sabriyi severim o ayrı

• quote:

quote:

quote:

~ Muslera ~
    ~ Felipe Melo ~
    ~ Kazım ~ Selçuk ~ Arda
    ~ Elmander ~ Baros

Bu sefer olmuşmu

Balta bozuyor

Eldeki adamlardan yaptım. Yoksa bana kalsa sağ ve sol bek alınabilir. Sabriyi severim o ayrı

2 ay kondisyon yüklesem kendime sağlak ım daha iyi sol bek oynarım bunlardan.

• Ben hala diego da ısrarcıyım ama melo diego ikilisi bir takıma arıza konusunda limitini zorlar gibi geliyor

Diego olmasa bile pjanici düşünmeliyiz düşünmek zorundayız takımda çok ciddi yaratıcılık eksiği var 10 numaralara önyargıyla bakmayın kullanabilirsen seni kralda yaparda rezilde
  • Sol beke ve sağ kanada transfer lazım.
  • @fcnblog FCN Blog
    Felipe Melo, Dünya Kupası'nda %92 pas isabeti ile bu alanda turnuvanın en iyi oyuncusu oldu. Geçen sezon ligde %85 pas isabeti ile oynadı.
  • hayırlı olsun sevindim
  • sağlam bir stoper veya sağ bek alsalar orta sahaya daha yaratıcı bir oyuncu alınabilirdi , yanlış iş yapıyolar bence
  • quote:

quote:

quote:

quote:

~ Muslera ~
    ~ Felipe Melo ~
    ~ Kazım ~ Selçuk ~ Arda
    ~ Elmander ~ Baros

Bu sefer olmuşmu

Balta bozuyor

2 ay kondisyon yüklesem kendime sağlak ım daha iyi sol bek oynarım bunlardan.

Eski nick-mesaj uyumu

Oynatmak için 1 yabancı hakkımız daha var. Sağ ya da sol bek alınabilir gibi Eboué düşünülüyordu ama bakalım.

• mustafa ile ayhandan 100 kat iyidir
  • lyondayken benzer ödüllere layık görülebilcek kader keita'nın sadece 1 sene sonra türkiye liginde neler yaptığı görmezden gelenlinerek bir anda 20 milyon euroluk mustafa sarp ilan edilen ve hani bir tek itin bir yerine sokulmadığı kalan brezilyalı. bu mantıktan bakacak olursak demek ki olay neymiş mustafa sarp rio de janeiro doğumlu kavruk bir çocuk olsa "sırf brezilyalı" etiketi ile italyan devleri tarafından kapışılacakmış, bir futbolcu için en büyük kariyer basamağı olan dünya kupasında forma giyecekmiş... hani kart görme potansiyeli vardır dersin ya da "brezilyalıdır hangi brezilyalıdan hayır gördük ki arkadaş" dersin anlarımda adam gibi 5 maçını izlemeden bankasya futbolcusunun brezilya şubesi yorumları yapılıyor ya pes valla pes ! bu işi o kadar iyi biliyoruz ki böyle fuzuli adamlar için 20 milyon euro veren koca italyan devleri teknik heyetleri, scoutları, brezilya ulusal takımı teknik heyeti kerizin daniskası ! anımsamakta güçlük çekiyorsak bir zahmet milan'da bidonluğa (!) layık görülen rivaldo'nun bir sene sonra komşu olympiakos'da neler yaptığını buyrun görün:

http://www.youtube.com/watch?v=YWRd6BIlusc

• quote:

Bato19O5 Barış Tolga Kurt
    Felipe Melo 1+1 kiralik ve satin alma opsiyonu ile birlikte anlasildi.
  • Melo bence çok iyi bir transfer.. hem sert ki oynadıgı bölge için öyle olmalı hemde teknik.. Top saklama özelligide var 2 li mücadelelerde böylelikle preste hemen saçmalamayacak..

eger sadece 1 bek alacaksak her ne kadar baltayla çaglar formsuz olsada emmanuel eboue alınmalıdır sag beke.. Eboue hem sag bek oynar hemde sag kanatta oynayabilir.. Böylelikle 2 mevki için alternatif oluşturmuş oluruz... Ha bana sorsanız bek almam taş gibi bir stoper alırdım. örnegin lugano gibi..
  • Çok iyi transfer yaptık,birde sol bek aldık mı tutmayın bizi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.