Şimdi Ara

Melih? Yayıncı olan? Gerçek mi!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olayı duyduğumda gerçekten çok şaşırdım hiç beklemezdim öyle bir insandan öyle birşey ama bu dünyada hep öyledir yakınındakinden korkucaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne alaka pleb misin melih ucarin karakteri bozuk sanki cok iyi biriydi olay olmadan once

• quote:

Orijinalden alıntı: HurkanMeydan

Olayı duyduğumda gerçekten çok şaşırdım hiç beklemezdim öyle bir insandan öyle birşey ama bu dünyada hep öyledir yakınındakinden korkucaksın.

Yakınındaki derken melih uçarın kankisi misin ?

• Biride çıkıp ne olduğunu anlatmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Biride çıkıp ne olduğunu anlatmamış

engelliler için toplanan parayla dubaiye tatile gitmiş (kesin değil ama ne bir dekont ne bir video ne bir açıklama var doğru olabilir)
    bunun haricinde kesin olan her sub olana gta5 veriyoruz diyip gta5te vermemesi üstüne iade isteyenlere küfredip paypaldan 0.01 yollaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 30 Mart 2016; 8:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Biride çıkıp ne olduğunu anlatmamış

Artık haberleri bile takip etmiyorsun.
  • Oxi abim varken bu adama gerek yok

• melih güzel trolledi para saçanları başka açıklaması yok siz babanızın kredi kartını çalıp bağış atıp subs olursanız hak etmişsinizdir
  • hiç şaşırmadım bu olaya melih sponsorundan kazıkta yemedi, kazıkta atmadı beraber planladılar dolandırıcılık işini. asıl şaşıracağım şey melihin birilerini dolandırmadığı zaman olur.
  • Melih uçar izlemek arabesk rap dinlemek gibidir.10-14 yaşlar arası hoşuna gider büyünce anlarsın ne kadar boş işlerle uğraştığını.

• Siz gercekten engellilere mi verecegini sanmıştınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

melih güzel trolledi para saçanları başka açıklaması yok siz babanızın kredi kartını çalıp bağış atıp subs olursanız hak etmişsinizdir

Çok güzel bir yorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.