Şimdi Ara

Mekkeden alınan fotoğraf makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ayın sonunda mekkeye gidecem Canon eos 60D almayı düşünüyorum ama kararsızım sizin önerebileceğiniz bir makina var mı benim için önemli olan fotoğraf kalitesidir wifi, dokunmatik ws. özellikler olmasada olur ,diğer özellikler önemli değil dedim ama taş plak tarzıda olmasın yani.

bide aldığım bu makinayı türkiyede garanti altına nasıl aldırabilirim sigorta ws. var ama bunlar cihaz arızalarını kapsıyor mu ?

Bide mercek seçiminde dikkat edilmesi gereken unsur nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkq -- 2 Ocak 2013; 19:58:44 >

• Kompakt fiyatları aşağı yukarı aynıydı.dslr'ninde farklı olacağını sanmıyorum.Bence buradan al biraz fazla ver ,garantili olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 2 Ocak 2013; 20:37:26 >
  • canon ve sony'nin garantileri eurasia olarak geçiyor . zaten bildiğiniz üzere sony'nin türkiyede her ilde servisi var . bi sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum
  • Mekkeden daha pahalıya alırsın Arabıstanda fotoğraf makınaları fıyatları Türkıye spot pıyasa ıle aynı hatta az bır şey daha fazla. Mekkede bır de ekstradan daha pahalı boşuna oradan alma
  • allah allah ben daha uygun sanıyordum yahu , yakşalık 8-9 sene önce annemler gitmişti , ordan bize güzel basketbol ayakkabıları getirmişlerdi , zamanında burdakinin üçte biri fiyatına idi , demek elektronik pahalı
  • makina aıcaksanız gidin dubai den alın bence ben gidip adlım arada yarı yarıya fark oluyor birde ben avm den canonun kendi yerinden almıştım tabi mekkedeki fiyatları bilmiyorum ama eğer ordaki fiyarlar ucuzasa bence dene
  • Benim arkadaşın babası suudi arb. dan conon 1100d getirdi. makinada ufak bir sorun çıktı, ve türkiye de yaptıramadı garantili, olarak mecbur para ile yaptırdı. bilginiz olsun.
  • Arabistan'da 60D 2500 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.