Şimdi Ara

Meizu MX4 - HUAWEI G7 - ...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar bi telefon almayı düşünüyorum bütçem 1000-1100 tl civarı. Bu aralıkta en çok tavsiye edilen iki telefon bu. Telefonda ağır oyunları oynamam. Benim için önemli olan ön/arka kamera kalitesi ve web browser performansı (özellikle video izleme konusu). Ayruca tabi bir de batarya yoğun kullanımda 1 günü çıkarsın mümkünse. Bu kriterleri baz alarak hangi modeli tercih etmeliyim bu fiyat aralığında. Bunlar harici başka tavsiyelere de açığım yani sıfır veya ikinci el de olabilir farketmez.

• Htc Desire 820 veya Xperia C3 bakın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler şimdi inceliyorum onları.
  • Meizu iyi fakat servis sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: merata

Htc Desire 820 veya Xperia C3 bakın hocam.

Xperia c3 te 1gb ram ve 2500 mah yetersiz gibi görünüyor. Htc 820nin arka kamerası kötüymüş. Şu an hala huawei ve meizu daha önde. Sanırım çok fazla da alternatif cikmayacak. İkisi arasında bir tercih yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ArGentum#47

quote:

Orijinalden alıntı: merata

Htc Desire 820 veya Xperia C3 bakın hocam.

Xperia c3 te 1gb ram ve 2500 mah yetersiz gibi görünüyor. Htc 820nin arka kamerası kötüymüş. Şu an hala huawei ve meizu daha önde. Sanırım çok fazla da alternatif cikmayacak. İkisi arasında bir tercih yapacağım

Bu ikisi arasında MX4.

• kamera ve batarya acısından C3 sızı memnun edecektır meuızu cok guzel telefon ama servısı sabıkalı o fırmaya guvenmemek lazım bence
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar haftasonu teknomarketlere girip ilk elden inceleyeceğim telefonları artık o an hangisini beğenirsem onu alırım
  • G7 nin sar değeri çok yüksek hocam. MX4 almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar haftasonu teknomarketlere girip ilk elden inceleyeceğim telefonları artık o an hangisini beğenirsem onu alırım

Hocam meizu mx4 teknomarketlerde var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar haftasonu teknomarketlere girip ilk elden inceleyeceğim telefonları artık o an hangisini beğenirsem onu alırım

Yok zaten diğer telefonlara baktım da en çok hoşuma giden g7 idi. Ben de tercihimi g7 den yana kullandım. Sar değeri biraz yüksekmiş doğru ama çok da fazla değil limitlerin altında. zaten uzun konuşmalar yapmam pek. yapacağım zaman da kulaklık kullanıyorum genelde
  • quote:

quote:

quote:

Yok zaten diğer telefonlara baktım da en çok hoşuma giden g7 idi. Ben de tercihimi g7 den yana kullandım. Sar değeri biraz yüksekmiş doğru ama çok da fazla değil limitlerin altında. zaten uzun konuşmalar yapmam pek. yapacağım zaman da kulaklık kullanıyorum genelde

Hocam o sar degeri dedgnz sey kanser yapan sey degil mi bilmiyorm tam olarak ve eger oyleyse o telefon sadece kapali durdgnda o kotu etkisini kaybeder diye bliyorm. Yani telde konusmasanzda zarar veriyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam o sar degeri dedgnz sey kanser yapan sey degil mi bilmiyorm tam olarak ve eger oyleyse o telefon sadece kapali durdgnda o kotu etkisini kaybeder diye bliyorm. Yani telde konusmasanzda zarar veriyo

Biraz araştıralım dediğiniz gibi etkisi büyükse değiştirebilirim o zaman telefonu.

"SAR AB 1.31 W / kg (kafa) 0.579 W / kg (vücut). Huawei bu konuda daha önce açıklama da yapmıştı, normal şartlarda sar değeri 1.30 un yarısı kadar. telefonda çift anten olduğu için, 1.30 değeri laboratuvar koşullarında maksimum güçte elde edilen değer"

diye bir açıklama gördüm ne derece doğru tabi bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArGentum#47 -- 24 Mayıs 2015; 1:27:15 >

• Sar değeri yüksek ama çok aşırı değil zaten 2 nin altında olması lazım. Ayrıca çift anten dedilen şeyi de duydum doğrudur. G7 almanını öneririm kamera batarya mükemmel ben de bir kaç aya g7 alacağım büyük ihtimal :)

• Hocam almissiniz hayirli olsun
    ama Oneplus One da var garntiyi sikinti yapmazsaniz
    3100mah batarya 13mp sony sensor var
    sitede 1100 tl ye getiren de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Allahın Kulu

Sar değeri yüksek ama çok aşırı değil zaten 2 nin altında olması lazım. Ayrıca çift anten dedilen şeyi de duydum doğrudur. G7 almanını öneririm kamera batarya mükemmel ben de bir kaç aya g7 alacağım büyük ihtimal :)

Hocam herseyi mukemmel.o.telin fakat ppi degeri dusuk ekrani net ge parlak durmuyo sonuk kaliyo yani

• Evet bi samsung kalitesi yok ekranda ama şimdilik memnunum telefondan fakat kesinlikle güncelleme istiyor telefon tam performans alinmasi icin. Rom olaylarina pek girmicem simdilik zaten bir sure sonra degistirebilirim. Bence fiyatina göre güzel telefon.
    Zaten bu yüzden ikinci el aldim telefonu biraz da deneme amaçlı oldugundan dolayi. 750 tl 1.5 aylik sıfır temizlikte bulunca çok fazla da dusunmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArGentum#47 -- 24 Mayıs 2015; 12:53:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allahın Kulu

Sar değeri yüksek ama çok aşırı değil zaten 2 nin altında olması lazım. Ayrıca çift anten dedilen şeyi de duydum doğrudur. G7 almanını öneririm kamera batarya mükemmel ben de bir kaç aya g7 alacağım büyük ihtimal :)

Sar değeri yüksek ama aşırı değil demişsin ama zaten aşırı yüksek olamaz yasal değil ne kadar düşük olursa o kadar iyi o yüzden ben bu telefonu ve meizuyu almaktan vazgeçtim ikisinn de sar değeri yüksek. Sana hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.