Şimdi Ara

Meireles

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda on numara oynuyor takımda her zaman forma bulması lazım bu oyunuyla. Ne düşünüyorsunuz ?

• Adı yeter. Onun kötü hali bile çoğu oyuncudan iyidir. Tek sorun yabancı sınırı
  • Abi iyi de adam sürekli yerde, çok narin bir oyuncu
  • Meireles'e guvenilip, ona gore plan yapılmaz.
  • Kadıköy'deki maçları çok rahat kaldırır ama deplasmanda özellikle anadolu kulüpleri karşısında zayıf kaldığını düşünüyorum arkadaşında dediği gibi ne kadar kötü olursa olsun kalitesini belli ediyo adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gyarados kullanıcısına yanıt
    meireles kadar profesyonellikten uzak bi futbolcu yok kadroda

takımın en kariyerli futbolcusu ama hiç sorumluluk almıyo
  • Meireles kendini kovdurmak için çok çabaladı.Kendini kovdurma çabaları sonuç vermeyince ve bu saatten sonra Fenerbahçeden iyi takıma gidemeyeceğini de anlayınca,ben iyisi Fenerbahçede iyi performans gösteriyim dedi içten içe ve iyi oynamaya başladı.
  • Geçen sene ikinci devreden kaldığı yerden devam ediyor.Gayet iyi oynuyor.Taraftar bir kere mimlediği için ağzıyla kuş tutsa yaranamaz.Malesef bizim taraftarın kötü huyu.Kendi takım oyuncularına nerede nasıl yaklaşılacağı konusunda eksikleri var.Ya ölümüne savun ya ölümüne nefret et,hakkını verme ya da hatası olanın hatasını görmek gibi huyu yok.Bu yüzden Meireles'i de beğenmiyorum diyen kesim hayli fazla.

Tek sorun yabancı sınırı.Diego tabi ki kendisinden daha yaratıcı ve kaliteli bir oyuncu ancak,eğer sistem geçen seneki gibi olacaksa Meireles-Diego değişikliği zaten sallantıda olan defansif gücümüze daha da darbe vuracak.Gönül ister Meireles-Diego oynasın ama yönetim yerli hücumcu almadığı ve Egemen'in de sakatlık durumu olduğundan dolayı bu ihtimal de taca çıkıyor.İki ucu değnek durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Meireles'e guvenilip, ona gore plan yapılmaz.

Üzülerek katılıyorum.
  • Birsürü kırmızı kart gördü ama hala takımdaysa ve aldığı ücrette iyiyse bence bi zahmet artık oynasın
  • Geçen sezonun son haftaları gayet iyiydi, bu senede çok iyi başladı. Eğer böyle oynamaya devam ederse olası bir şampiyonluğun baş aktörlerinden olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

Birsürü kırmızı kart gördü ama hala takımdaysa ve aldığı ücrette iyiyse bence bi zahmet artık oynasın

3 tane gördü hepside kritik maçlarda onları anadolu maçlarında görse sorun olmayacaktı
  • meireles'in neden oynamadığı hep belliydi,bu adam türkiye ligi'ni küçümsüyor,liverpool'a gittiğinde alonso gittiğinden beri orta saha sorununu çözen adam olarak gösterdi chelsea ye transfer olduğunda liverpool taraftarı çıldırdı resmen forumlarda yıllar sonra bulduğumuz alonso yu nasıl satarsınız gibi türlü türlü serzenişlerde bulundu,chelsea de yine mükemmel oynadı chelsea liverpool ve porto daki meirelesi izlerseniz adam sahada basmadık yer bırakmıyor inanılmaz mücadeleciydi,türkiye de ise gs-fb maçına kadar gerçekten iyi oynuyordu ama halis özkahya ile yaşadığı olay sonrası buranın ne kadar kötü bi lig olduğunu anladı oynamamaya başladı,şunu da belirtmek istiyorum meireles liverpoolda iken kilidi açan adam değildi yani gerrard ile bir bütün oluşturmuştu,chelsea de yine kilidi açan adam değildi lampard ile bütündü fenere geldiğinde emre yoktu diego yoktu cristian ve topal vardı ve taraftar ondan topu alıp 2-3 kişiyi çalımlayıp gol atmasını bekliyordu ama meireles hiç bir zaman böyle bir oyuncu olmamıştı aynı eleştiriler topal için de vardı bu adamların oyun karakteri böyle herkes emre gibi insiyatif almıyor ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: C-3PO

Geçen sene ikinci devreden kaldığı yerden devam ediyor.Gayet iyi oynuyor.Taraftar bir kere mimlediği için ağzıyla kuş tutsa yaranamaz.Malesef bizim taraftarın kötü huyu.Kendi takım oyuncularına nerede nasıl yaklaşılacağı konusunda eksikleri var.Ya ölümüne savun ya ölümüne nefret et,hakkını verme ya da hatası olanın hatasını görmek gibi huyu yok.Bu yüzden Meireles'i de beğenmiyorum diyen kesim hayli fazla.

Tek sorun yabancı sınırı.Diego tabi ki kendisinden daha yaratıcı ve kaliteli bir oyuncu ancak,eğer sistem geçen seneki gibi olacaksa Meireles-Diego değişikliği zaten sallantıda olan defansif gücümüze daha da darbe vuracak.Gönül ister Meireles-Diego oynasın ama yönetim yerli hücumcu almadığı ve Egemen'in de sakatlık durumu olduğundan dolayı bu ihtimal de taca çıkıyor.İki ucu değnek durumu.

Kes Emenike'yi koy Caner'i sol uça.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.